Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
64 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Mutsuzum :(

Unhappy Mutsuzum :(

Çok mutsuzum. Hiçbirşeyden memnun olamıyorum. Her zaman üzülecek, kafaya takacak bir sorun buluyorum

Birazda mutsuzluğumuzu kendimiz yapıyoruz değilmi...
    Evli ve mutlu,çocuklu....

merhaba sessiz...neden mutsuzsun yani hayatında ters giden birşeyler var mı yoksa durup dururken sebepsiz yere mi mutsuz oluyorsun?..

Alıntı mavimavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba sessiz...neden mutsuzsun yani hayatında ters giden birşeyler var mı yoksa durup dururken sebepsiz yere mi mutsuz oluyorsun?..
    hayatımda ters iden biçok şey vvar. ama ben bu sorunları düzeltsem bile mutsuzum....

sevmiyorum hayatı, kendimi

Alıntı sessiz- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatımda ters iden biçok şey vvar. ama ben bu sorunları düzeltsem bile mutsuzum....

sevmiyorum hayatı, kendimi
    sorumu şeyden dolayı sordum hani şuan için hayatında büyük sıkıntılar yaşıyorsan mutsuz olmanda haklı sebeplerin olabilir..ama genel olarak ters giden bişi yoksa mutlu olmaya çalışmak daha iyi olmaz mı ne dersin?..bunu şöyle düşünebiliriz; bardağın boş kısmını değil de dolu kısmını görmeye çalışmak gibi..inan hepimizin hayatında mutsuzluk sebbepleri var ama çok büyük bir sıkıntımız olmasın diye dua edelim bence

buarada hiç doktora gittin mi sessiz?

Alıntı mavimavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorumu şeyden dolayı sordum hani şuan için hayatında büyük sıkıntılar yaşıyorsan mutsuz olmanda haklı sebeplerin olabilir..ama genel olarak ters giden bişi yoksa mutlu olmaya çalışmak daha iyi olmaz mı ne dersin?..bunu şöyle düşünebiliriz; bardağın boş kısmını değil de dolu kısmını görmeye çalışmak gibi..inan hepimizin hayatında mutsuzluk sebbepleri var ama çok büyük bir sıkıntımız olmasın diye dua edelim bence

buarada hiç doktora gittin mi sessiz?
    evet. bi ilaç vermişti, tam bitirmedim. ama tam anlamadan dinlemeden vermişti. ben ilaç yazması için değil beni dinlemesi için gitmiştim dalga geçmişti

Niye dalga geçtiki canım doktor, yanlış anlamış olmayasın. Kamu hastanesinemi gittin, bence özele gitmelisin biraz pahalı olur ama iyi bir doktor bulabilirsin.
    Evli ve mutlu,çocuklu....

Alıntı sonbaharr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye dalga geçtiki canım doktor, yanlış anlamış olmayasın. Kamu hastanesinemi gittin, bence özele gitmelisin biraz pahalı olur ama iyi bir doktor bulabilirsin.
    nette birine aşığım deyince hiç dikkate almadı. özel değildi

Alıntı sessiz- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet. bi ilaç vermişti, tam bitirmedim. ama tam anlamadan dinlemeden vermişti. ben ilaç yazması için değil beni dinlemesi için gitmiştim dalga geçmişti
    dalga mı geçti,ne dedi ki sana?...

eğer devlet hastanesine gittiysen ordakiler genelde ilgisiz davranıyo ve bi ilaç yazıp hemen gönderiyolar..devlete mi gittin?

bence sonbahar arkadaşımızın dediği gibi özel hastaneye gitsen daha iyi olur..biraz daha pahalı ama en azından seni iyice dinler daha iyi çözüm bulabilir..

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon