Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Seroquel xr 50 mg kullananlar

Standart Seroquel xr 50 mg kullananlar

bu ilacın yan etkisi cok fazla ve korkutuo beni daha baslamadim gerci ama bugün yatarken alcam sizde neler deişti bu ilacı kullandıktan sonra yada yan etkillerini gördünüzmü ben bi kişi buldum şimdiye kadar kulanan peki ya siz ? öldürürmü bu ilac :S

Nnetmaniaa
    Guest

sersemlik yapabilir ilk etapta ,

ama dr kullan dediyse kullanacaksın başka yapacak bişey yok ,, adamın bi bildiği vardır sonuçta

ayrıca yanlış yazmışsın galiba seroquel olacak
    Konu Nnetmaniaa tarafından (15-02-2010 Saat 01:59 PM ) değiştirilmiştir.

Ben kullanırıyorum,sersemlik dışında hiç bi yan etkisini görmedim.Doktorun verdiği dozun 4 katını aldım yine de bişey olmadı,yani meraklancak bişey yok,doktorun ne diyosa onu yap.Zaten herhangi bir yan etki gördüğünde doktoruna bildirirsin ve ilacını değiştirir.
    öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

bndede bitkinlik yaptı ya saat 1 buckta kalkıyorum yataktan

ceset gibi uyursun kalkamazsın yataktan alışık değilsen...ne amaçlı kullanıyorsun sen?

Alıntı sizopantera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ceset gibi uyursun kalkamazsın yataktan alışık değilsen...ne amaçlı kullanıyorsun sen?
    laflarını biraz daha dikatli seç ceset gibi nedemek ben de bazen günlük pişmanlıklarımdan yani yapamadıklarımdan etkilenerek kendimi suçlu hissetme yatakta cok fazla dönme yatagı yumruklama yapıodum rahatsız oluyodum bazende durduk yere yani kafamda olusturdum mutlu senaryolar yüzünden sırıtıodum evin icinde amacsız dolasıodum bunun icin verdi doktor o ilacı dedim gibi bilmiyorum işe yartadımı ama bu aralar rahat uyuyorum dönmeden fln ama sabahta cok gec kalkıyorum 13.30 u buluo

Alıntı murat058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    laflarını biraz daha dikatli seç ceset gibi nedemek ben de bazen günlük pişmanlıklarımdan yani yapamadıklarımdan etkilenerek kendimi suçlu hissetme yatakta cok fazla dönme yatagı yumruklama yapıodum rahatsız oluyodum bazende durduk yere yani kafamda olusturdum mutlu senaryolar yüzünden sırıtıodum evin icinde amacsız dolasıodum bunun icin verdi doktor o ilacı dedim gibi bilmiyorum işe yartadımı ama bu aralar rahat uyuyorum dönmeden fln ama sabahta cok gec kalkıyorum 13.30 u buluo

ilaç sana faydalı olmuş düzenli kullanda iyileş.
    Konu iyimser tarafından (17-02-2010 Saat 04:26 PM ) değiştirilmiştir.

Ben 4 aydır kullanıyorum ilacı. Hiç memnun değilim. Bu ilacı alınca işin yoksa 24 saat uyuyabilirsin. gün içinde bitkin, sersem, uykulu oluyorsun. uyku süresi bir türlü yetmiyor.

ewt ya sabah uyansamda yataktan zor kalkıom ya

ben de yeni kullanmaya başladım bu ilacı evet çok güzel bir şekilde uyutuyor ben ki 2 saat bile uyuyamazdım deliksiz uyuyorum gece hiç uyanmayarak.Bende de sersemlik oluyor günde 3 e kadar çıkıyorum bazen ama yinede çok iyi hissediyorum.Yan etkiler ve yaşanan herşey kişiye göredir.Sen kendinikötü hissediyorsan bunu doktorunla paylaş mutlaka sana uyan daha iyi bir ilaç verecektir.
    Bu gün daha çok sardı sensizlik
    daha çok hissettim yokluğunu
    sabah uyandığımda odamda kokun vardı
    sanki o pamuk ellerin uyandırmıştı beni
    dünyaya adım atmam için bana uzanan eller
    çok mu özledim seni çok mu olsu sen gideli
    sıcak kucağını özledim be meleğim
    yollarımı gözleyen yeşil gözlerini. canım babanneme...

Sayfa 1/3 123 SonSon