Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
52 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: seroquel hakkında

Standart seroquel hakkında

herkese merhaba arkadaşlar seroguel hakkında sizden bilgi almak istiyordum örneğin günde kaç kere kaç mg alıyosunuz ben 25 mg olarak başladım ama bi süre sonra yeteri uykuyu vermemeye başladı doktor sabah 25 artı öğlen 25 olarak ayarladı paxil i kesti ve bende çok ciddi depresyon başladı paylaşırsanız çok sevinirim
    AŞK; bukadar acı vermek zorundamısın

Guest

25 mg olarak yeniden hayatıma giren ilaç...

uykusuzluk için alıyorum ben ve mani döneminde etkili..
    ilgincime giti okuyunca, depresifliğe kayış bende de başladı fakat yaşadıklarımdandır belki..serogueli daha önceleri de kullandım böyle etsisi olmamıştı çünkü..ve artık o kesildiği için çokda memnundum hayatımdan sadece depakinle iyi gidiyorduk ama acılı ,isotlu kaderim peşimi bırakmadı ve yeniden seroyla birlikteyiz..

10 gündür kullnıyorum,10-15 gün sonra falan ben kesicem...

saçmaladım poyrazist kusura bakma..ama tam yeniden seroquel kullanmaya başlaım diye başlık mı açsamda içimi döksem diye düşünürken burayı gördüm ,kendimi tutamadım..

mevsimler ataklarda var ya, bilmiyorum alıştığın ilaçı değiştirmek sana belki iyi gelmemiştir..dr la konuş bir istersen..
    paxil de bipolara verilmeye başladı galiba,ben hiç kullanmadım..birkaç arkadaşa verildiğini okudum forumlarda..

tüm, sersem tavuğa çevirmesine rağmen yine de kurtarıcım seroquel...kader bizi ayırmıyor :cry:

Standart selam azemarenc

bu konuyu açmam iyi oldu ozaaman azemarenc bende bikaç aydır kullanıyorum seregueli 25 mg gece olarak başladım sonra 25 mg ece 25 mg gündüz olarak almayı sürdürüyorum ama bi ara saçmaladım kendi kafamdan arttırdım ve gündüz 125 mg aldığım bile oldu etrafta eroğinmanlar gibi sanki uyuşmuş bi şekilde dolaşıyordum duygusuz tepkisiz bu sefer durduk yere ağlamalar depresif bi duruma geldim önümüzdeki hafta tekrar doktora ziyaret var seraguel bana açıkçası iyi geldi azemarenc çok sinirli bi yapıdaydım buna ket vurabilyiyo uak paranoyalarım vardı bunlarıda azaltıyo

Standart selam

bide azemarenc bu ilacı enfazla kaç mg olarak kullandın bi günde benim bazen hata yapıp yükselttiğim oldu

Guest

seroquel bana da iyi gelen bir ilaç poyrazist..
    ben bu drumla tedavime başladığımla ,yani 2,5 yıl önce heralde 400mg dı ilk..sabah 200 akşam 200 artı depakin vardı..sonra yavaş yavaş dozunu azaltarak seroqueli bitirdik..50 mgda kesmiştik galiba..yani epey zaman geçti tam hatırlamıyorum..

çok uyuşukluk yapar çok uyutur ama beyni rahatlatıyor..
    uzun süre sonra ,şimdi 25mg yada uyuyamazsam 50yapıyorum ,bir süre böyle kullanıcam sonra yine bırakıcam..

başka bir dr, 600 mg vermişti..günde 6 saat arayla 200mg olarak..bu şeklide yaşayamadım gözlerim kapalı resmen ,birde o zaman çalışıyordum ,dolayısıyla çalışamıyorum artık ilaçlardan mı ne bilemem 3 ayda işibırakmıştım..öğlen içmiyorudum mecburen..işyerinde olan biteni idrak edemiyordum...

paxille bi ara bende kullanmıştım.Fakat 1 kutu bitmeden kestik drlaÇok mutlu olmustum ilacın kesılmesıne bende 25 mgr alıyordum.Şükür bıraktırana dedim çünkü ellerimde titremeler yapıyordu.gören şunun heyecanına bak dıyordu :lol: elleri nasılda titriyor dıyerek guluyorduk beraber.Eğer doktoruna guvenıyorsan tavsıyesıne uy ama herseyıde soyle ıcınde kalmasın.Yan etkılerını v.s.ını belkı degıstırır ılacını memnun degılsen
    GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Standart selam

bende dün doktorumu aradım acemarenc gece 25 gündüz 25 alıyordum am gece rahat uyuyamadığım için 50 ye yükselttim şimdi iyim bu ilaç hoşuma gitti önceden diken stünde gibiydim sanki bi topulukta bütün gözler üzerimde oluyo gibiydi paranoyaklaşıyordum ama seraguel rahatlatıyo insan çok rahat umursamaz oluyo kendimi diğer inanlar gibi sıradan hissettiriyo güzel

Standart selam

bide azemarec sereguelin fazla kullanımından dolayı hiç depresyona girdiğin oldumu olduysa bu durumdan nasıl kurtuldun

Standart selam

ben pek anlamadım depresyonzede sen paxildenmi yoksa eregueldenmi bahsediyorsun hangisini bıraktığına sevinmiştin bide şu an hangisini kullanıyorsun

Guest

Standart Re: selam

Alıntı poyrazist Nickli Üyeden Alıntı
    bide azemarec sereguelin fazla kullanımından dolayı hiç depresyona girdiğin oldumu olduysa bu durumdan nasıl kurtuldun
    yok hayır poyrazist, hiç böyle birşey yaşadığımı bilmiyorum..
    şimdiki durumumda depresyon sayılmaz ,ilaçla da ilgili değil..biraz sorunlardan kaynaklanıyor ama iyiyim artık hemen hemen..

sen ,dr un verdiği dozun üzerinde oynama yapma bence..onunla konuş,şikayetlerini söyle gerekli olanı yapar zaten..

mevsim dönüyor ,depresiflik ondanda olabilir..mevsimler ataklar var biliyosun.

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon