Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Citoles ilacı !!!

Standart Citoles ilacı !!!

herkese merhaba arkadaşlar..

Acaba aranızda CİTOLES ilacını kullanan varmı ve memnun mu?..

Ben geçenlerde psikiyatriste gittim ve bana bu ilacı verdi..bu ilacı kullanan veya bilgisi olan varsa,yazarsa sevinirim

arkadaşlar hiç kimse kullanmadı mı,bari bir kişi cevap yazsın ya

Ben ilaçlardan anlamam.Ama şu anda online olan kişi çok az.Sanırım biraz zaman geçince mutlaka bilen veya kullanan kişiler yorumlarını yazacaktır.En güzeli ilacın etkilerini ve yan etkilerini internetten bakabilirsin.
    Evli ve mutlu,çocuklu....

Moderator maviyesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    absürdistan
    Blog Girişleri
    1

kullanmadım , daha başka bir cevap da yazamayacağım

cevaplarınıza çok teşekkürler arkadaşlar

zaten daha önceden internetten araştırmıştım bakmıştım ilaca biraz..az çok fikir sahibi olsum ama ben bu sitede kullanan arkadaşların olup olmadığını ve özellikle kendilerinde işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum..yani daha dorusu ilaç hakkında yorumlarını,memnun kalınıp kalınmadığını merak ediyorum o açıdan

ama yinede bütün cevap yazanlara teşekkürler,görüşürüz

bn kullandım kulanıom hata ama tam elle tutulur bişey söyleymeycem sana eskiden neysem simdide oyum ama sanki bişeyler yapma konusunda heves gelio ve bişeylere daha az kafa takıom sanki ama dedigim gibi elle tututlur bişey göremedim ben kendimde yine sosyal deyilim

Alıntı murat058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bn kullandım kulanıom hata ama tam elle tutulur bişey söyleymeycem sana eskiden neysem simdide oyum ama sanki bişeyler yapma konusunda heves gelio ve bişeylere daha az kafa takıom sanki ama dedigim gibi elle tututlur bişey göremedim ben kendimde yine sosyal deyilim
    cevabın için teşekkür eedrim murat bende de çok değişiklik olmadı..ama doktor verirken hafif bir ilaç demişti..yan etkisi hiç yok demişti..belki de çok etkili yani güçlü bir ilaç değildir ondan çok etki etmemeiştir ne dersin murat?..

buarada sende yan etkisi oldu mu bu ilacın?

Alıntı mavimavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevabın için teşekkür eedrim murat bende de çok değişiklik olmadı..ama doktor verirken hafif bir ilaç demişti..yan etkisi hiç yok demişti..belki de çok etkili yani güçlü bir ilaç değildir ondan çok etki etmemeiştir ne dersin murat?..

buarada sende yan etkisi oldu mu bu ilacın?
    bunu doktorumada söyledimde bazen hani aglarken nasıl olursun bogazında bi yumrum hisedersin ya öyle seyler oluo aglaycakmısım gibi oluyom söyledimde önemli bişey deil dedi onun dısında aksamları normalde gece sattlerde haber programları fln islerken isteksizlik basladı hemen yatıyım diyorum 11 - 12 de fln normalde özel haber programları basladında 3 -4 e kadar dudurdum ha bide dıarı cıkma istedi bazen artıyo bende bu ilacın gösterdigi bişeymi bilmiyorum
    Konu murat058 tarafından (08-02-2010 Saat 01:27 PM ) değiştirilmiştir.

Alıntı murat058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu doktorumada söyledimde bazen hani aglarken nasıl olursun bogazında bi yumrum hisedersin ya öyle seyler oluo aglaycakmısım gibi oluyom söyledimde önemli bişey deil dedi onun dısında aksamları normalde gece sattlerde haber programları fln islerken isteksizlik basladı hemen yatıyım diyorum 11 - 12 de fln normalde özel haber programları basladında 3 -4 e kadar dudurdum ha bide dıarı cıkma istedi bazen artıyo bende bu ilacın gösterdigi bişeymi bilmiyorum
    evet murat bende de uyku hali çok oluyo..erkenden uykum geliyo.bazen sabahlarıda zor uyanıyorum

ama çok etkili bir ilaç değil galba bende çok şey değişitrmedi...

yan etkisi en az olan antidepresanlardandır

Sayfa 1/2 12 SonSon