4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: BACAK TİTREMESİ

  1. #1

    Standart BACAK TİTREMESİ

    arkadaşlar abılıfy 15 mg kullanıorum ve bacaklarımda rahatsız edici titremeler var.ilacın yan etkisi.daha önce böyle bi durumla karşılaşan arkadaş oldu mu olduysa titrmeler geçti mi nasıl gaçti?acil yardım lütfen.

  2. #2

    Standart

    bendede secita 20 mg var onu kullanıyorum titreme bendede yapıyor ama bacaklarımda değil seninki 15 mg mış eğer halen devam ederse doktora gidip dozaşını düşürebilirsin 5mg felan söyleyip...

  3. #3
    Guest

    Standart bende ilaç kullanmadanda sinirliyken sağ bacağımda

    titreme oluyor doktor sinir boşalması demişti

Benzer Konular

  1. Cevaplar: 9
    Son Mesaj: 5 Gün önce, 01:22 AM
  2. Huzursuz Bacak Sendromu
    By iris in forum Genel Kaygı / Anksiyete Bozuklukları
    Cevaplar: 17
    Son Mesaj: 06-08-2009, 05:11 PM

Yer imleri

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •