Sayfa 12/25 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon
244 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: EFEXOR KULLANANLAR MUTLAKA BAKSIN

efexor muadili olan veniba diye bir ilaç kullandım en yüksek dozda kullandığım zamanlarda yani 225 mg aşırı özgüvenli ve asabi olmuştum artık bu durum beni çok rahatsız etmeye başlamıştı üstelik asıl sorunu da düzeltmedi sadece aşırı sinirlilik yaptı doktoruma bu durumu bildirdim ve artık bu ilacı kullanmak istemediğimi söyledim 75 mg a kadar dozunu azalttık ama bu ilaç benim sorunumu çözmemişti zaten o yüzden daha sonra prozac kullanmaya başladım... prozac çok güzel hiç bir şey hissetmeden hayatınızı gayert normal sürdüryorsunuz hiç bir yan etkisi yok ne uyku ne halsizlik hatta kilo verdiriyor ki bu özellik çok iyi ) bu arada veniba yani efexor muadilini ilk kullnamaya başladığımda da çok iyi gelmişti daha aktif enerjik ve huzurluydum ancak zaman içinde olumsuz olaylar yaşayınca etkisini kaybetmeye başladı ve dozu yükseltmeye başladık o da asabiyet yaptı... venibayı zaman zaman kullanamadığım 2-3 gün alamadığım zamanlarda da feci bir baş dönmesi ani düşüş gibi hisler yaşadım... ilaçlar bi yandan düzeltirken başka bi yandan rahatsızlık verince tamamen bırakmaya yöneltiyor insanı...

ben efexor 150 bıraktım hiç zorlanmadım çok rahat oldu.insandan insana değişir bu özellikler.fakat 2 yıldan sonra hastalıklarım fazlasıyla nüksetti tekrar 150 ye kadar çıktım.şu an eskisine göre 1000 kat daha iyiyim.sosyal fobimide aldı bu ilaç.225 e çıkmayı düşünüyorum anksiyete hafif seyirde de olsa hala var.içimde hafif korkular var.

yalnız devlet işlerimin yoğunluğu sebebi ile formu pek takip edemiyorum geç bir cvp oldu kusura bakma evet tedavim devam ediyor hala major depresif kondu ama her değiştirdiğim doktorda farklı bir tanı ortaya çıktı ne olduğunu bir bilsem )) şuanda 2 aydır xanax -paxera ve Rexapin kullanıyorum.
    BAŞINI G&Ouml;ĞS&Uuml;ME YASLADIĞINDA TEK BİR D&Uuml;ŞMANIM VARDIR; ODA GE&Ccedil;İP GİDEN ZAMAN<br /><br /><div align="center">&Ouml;MR&Uuml;MMM</div>

Alıntı duyqusal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben efexor 150 bıraktım hiç zorlanmadım çok rahat oldu.insandan insana değişir bu özellikler.fakat 2 yıldan sonra hastalıklarım fazlasıyla nüksetti tekrar 150 ye kadar çıktım.şu an eskisine göre 1000 kat daha iyiyim.sosyal fobimide aldı bu ilaç.225 e çıkmayı düşünüyorum anksiyete hafif seyirde de olsa hala var.içimde hafif korkular var.
    panik ve majör depresyon hastalarının bırakması çok zor oluyor bu ilacı yoksa bırakılır da işte

Var Tabi benimde yaslı sözlerim
    Akar Kanı cennetin bekledikleri
    Atar Gibi kalbime girmek İstedi
    Kendimi Kabrime Gömmek İstedim...

arkadaşlar komik gelicek ama efexoru 150 yada 225 mg kullanmaya yeni geçmiş olanlar 2 bardak kola içsin aşırı mutluluk patlaması oluyo ciddiyim

Var Tabi benimde yaslı sözlerim
    Akar Kanı cennetin bekledikleri
    Atar Gibi kalbime girmek İstedi
    Kendimi Kabrime Gömmek İstedim...

bugun ılk defa bende kullanmaya başladım. bende Yan etkı olarak. unutkanlık,daha cok sag tarafımda sınır sıstemınde gergınler ellerım ,ayaklarım sıkılyr. ve bı soğukluk gelyor vucudum usuyor gıbı oluyor benımde. :S normal apları ıcebılıyorum ama bu kapsullu ılaclara ıcemyrum bugazımdan gecmıyor :S bugun kosplu actım agzma doktum ıcındekı o tozu ole ıctım bırsey olmaz inş.
    birdaha bu sekılde ıcmem. kapsolle ıcecegım

benimde 20 günden fazla oldu kullanalı biçok kişi gibi yan etkileri(sürekli uyuma isteği,esneme,cinsel sorun,ve anksiyete çok arttı) hala yaşıyorum normalden daha çok korkularım var 150 ye çıkrtp bi süre daha denicem umarım işe yarar.yaramassa azaltıp yavaş yavaş bırakırım.:S bu bırakırken zorluğu paxil dede ben yaşadım 1 ay mahvolmuştm unutmayın ilaç alıyosunuz şeker değil herhlde başlrkende, bırakrkende zorlk yaşıcaksınz vücudn alışması içn...

efexor ve paxera ter ve gaz yaptı mı sende?
    Alıntı kaygılı insan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 20 günden fazla oldu kullanalı biçok kişi gibi yan etkileri(sürekli uyuma isteği,esneme,cinsel sorun,ve anksiyete çok arttı) hala yaşıyorum normalden daha çok korkularım var 150 ye çıkrtp bi süre daha denicem umarım işe yarar.yaramassa azaltıp yavaş yavaş bırakırım.:S bu bırakırken zorluğu paxil dede ben yaşadım 1 ay mahvolmuştm unutmayın ilaç alıyosunuz şeker değil herhlde başlrkende, bırakrkende zorlk yaşıcaksınz vücudn alışması içn...

Alıntı kaygılı insan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes bunlar varda Bir Düzelme oldumu? Halinde Yoksa aynımı?

gaz ve ter bugüne kadar hiç bir antidepresan yapmadı tonihuxley(paxil,cipralex,aurorix,citol,lamictal,l ustral kullanmştm öncdn)..malesef dediğim gibi 20 ksr gndr daha kötym endişe,kaygı bozukluğu vr bnde bu ilacı kullandıgmdan beri dahada arttı ama bu zaten yan etkisi reçetesindede yazıyo devam edemez zannetmiorm bi süre sonra etkisini gstrmesi lazm 150 gçmeyi dşnuorm..

Sayfa 12/25 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon