seo uzmani Full Apk genel blog kadina dair
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: lustral kullananlar?

Standart lustral kullananlar?

merhaba arkadaşlar 1 ay lustral kullandım gerçekten çok etkilendim.3. gün tüm kullanmaya başladım çok kötülendim.şu anda 1 ay oldu üstümde bir huzursuzluk var.korkuyorum çoğu şeyden.doktorum ilacımı değişti efexor verdi.lustralı kullananlar benimle aynı duyguları yaşadımı acaba ?50 mg kullanıyordum.ayrıca ilave olarak düşünce bozukluğu oluştu yarıma düşürdüm sonrada bırakacağım

efexor daha güzel ilaç lustralden bak benden sana iyi haber..bende lustrali 200 mg kullanıyordum,şimdi efexor kullanıyorum
    efexor daha yeni etkin antidepresan sen rahat ol biraz zaman..

ama benim depresyon değildi anksiyete bozukluğuydu.konuyu yanlış yere açtım sanırım.önceden lustral çok iyi gelmişti bana bıraktığım zaman tekrar başladı sorunlar.o yüzden lustral vermişti doktor.fakat bu sefer ters tepki yaptı.

anksiyete bozukluğu olanda zaten depresyon olur..bence sen doktoruna güven ben ne kadar güvenmesemde sen güven.
    lustral en hafif antidepresan ki sen en düşük doz kullanıyomuşsun . ama direk bırakırsan körü etkiler olabilir,sistemli olman lazım.
    zaten artık bırakmışsın bide efexoru kullan sabırla .bak sen beni dinle efexoru dene. :lol: yok ya abartıyorum sen bana bakma

valla lustral beni bitirdi ya inş efexor iyi gelir.kafamda binbir çeşit düşünce dönmeye başladı lustraldan sonra.keşke hiç başlamasaydım diyorum.acaba ben deliriyormuyum diyorum bazen.doktora gitmeden önce kendimi hiç olmazsa iyi hissediyordum

Alıntı duyqusal Nickli Üyeden Alıntı
    valla lustral beni bitirdi ya inş efexor iyi gelir.kafamda binbir çeşit düşünce dönmeye başladı lustraldan sonra.keşke hiç başlamasaydım diyorum.acaba ben deliriyormuyum diyorum bazen.doktora gitmeden önce kendimi hiç olmazsa iyi hissediyordum
    yok panik yapma lustrali en düşük doz kullanmışsın.bu aralardaki sorunların ilacı kullandığın zmanlarla tesadüf aynı olabilir..doktorları ben sevmiyorum artık ama sen ilacına devam et,efexore..anksiyetede de çok başarılı ilaç..içini rahat tutmaya çalış

ben lustralı sevenlerdenim 50mg.2 yıl boyunca panik atağıma iyi geldi.

2 ay kullandım ama bi etkisini ve de yan etkisini göremedim.

bende lustral kullanıorum efexora geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz geçiyimmi ?
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Sayfa 1/2 12 SonSon