Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
114 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: seroquel kullananlar

Standart seroquel kullananlar

seroquel kullananlar bilgi almak istiyorum. nedir nasıldır?

Yeni Üyemiz
    Yer
    İstanbul

seroquel prozac gibi bir hap...Sakinleştiriyo.Yan etkisini pek görmedim sadece ilk kullanmaya başladığım gece hayal gördüm ,bir de gayipten sesler duydum o kdr,sonra bi daha öyle bişi olmadı. : ) bütün bu tip haplar kilo yapıyo ama seroquel o kdr fazla yapmıyor.Ben normal kilomdayım.Hatta kullanmaya devam ederken kilo bile verdim.En iyi tarafı da uyku getiriyo.Bugünlerde uyku sorunum var.İyi geliyo... Bu arada piyasadaki en pahalı haplardanmış..

Yeni Üyemiz
    Yer
    istanbul

1 aydır seraquel kullanıyorum, 25 mg. ilk başta mide bulantısı yaptı şimdi ise insanları önemsememeye başladım, gamsız biri oldum cıktım. bunu seraquel mi yaptı yoksa son 3 ayda yasadıklarım yüzünden mi böyle oldu bilmiyorum.
    Akıntıya kapılan kıyıyı yurur gorur. <br /><br />KANADI KIRIK BİR KUŞTUR Y&Uuml;REĞİM G&Ouml;ĞS&Uuml;M&Uuml;N İ&Ccedil;İNDE &Ccedil;IRPINIR DURUR G&Uuml;NEŞİN PEŞİNDEN KOŞTUR Y&Uuml;REĞİM AVCUMDAN KAYAN ZAMANI D

Yeni Üyemiz
    Yer
    İstanbul

insanları önemsememeye başlamak bence senden kaynaklanıyor..Ben 4 aydır kullanıyorum ama öyle bi etkisini görmedim..Ayrıca mide bulantısı gibi bir problemim de olmadı.Belki kişinin bünyesine göre farklılık gösteriyodur ya da belki sende psikolojik olarak öyle bir etki yapmıştır..Sanırım ilacı sevmedin ve almak istemiyorsun....Bilemiyorum fakat bende de ilk başta vardı bu isteksizlik.Snradan alştım.Şu anda bir şikayetim yok.

Yeni Üyemiz
    Yer
    istanbul

ben bu degisimden memnun degilim, kaba saba biri olmak istemem. dönemlik bir etkidir herhalde.

seraqulerin muadili seroxat dediler bu konuda bilgisi olan var mı? seroxat daha ucuz.
    Akıntıya kapılan kıyıyı yurur gorur. <br /><br />KANADI KIRIK BİR KUŞTUR Y&Uuml;REĞİM G&Ouml;ĞS&Uuml;M&Uuml;N İ&Ccedil;İNDE &Ccedil;IRPINIR DURUR G&Uuml;NEŞİN PEŞİNDEN KOŞTUR Y&Uuml;REĞİM AVCUMDAN KAYAN ZAMANI D

Yeni Üyemiz
    Yer
    İstanbul

diyorum ,psikolojik olarak öyle geliyordur sana.zaten ilacın amacı sakinleştirmek,huzurlu yapıyor insanı.Kaba saba biri olmazsın,sen ilaç içtiğini düşünmeden yaşa...o zmn tüm hareketlerini ilaca bağlamaman gerektiğini alayacaksın.

7 ay aralıklı olrak kullandım kilo felan yapmadı!!

en güzel tarafı insanın kafası bozuldugunda bi tane 25mg alınca 15 dk içinde UYUYORSUN VE SENİ YAKLAŞIK 7 saat kimse kaldıramıyor!!!

Guest

Ben Paxil'in muadili sanıyordum Seroxat'ı. Bu konuda en iyi doktorun bilgi verebilir aslında...

Bu arada Seroxat anti depresandır, sakinleştirici değildir... Seroquel'i ise ben anti psikotik zannediyordum... Umarım biri bilgi verebilir...

Alıntı kibrit Nickli Üyeden Alıntı
    ben bu degisimden memnun degilim, kaba saba biri olmak istemem. dönemlik bir etkidir herhalde.

seraqulerin muadili seroxat dediler bu konuda bilgisi olan var mı? seroxat daha ucuz.

Merhaba benim annemde yaklaşık olarak 7 aydan beri bu ilacı kullanmakta lithuril adlı bi ilaçla beraber ama şöyle bi sorun var annem böyle ilaçları kullanmayı pek gururuna yediremiyor ve kendiliğinden ilaçları azaltıyor.gerçi çok şükür durumu gayet iyi ilaçları bir aydan beri azaltmasına rağmen hiçbir değişiklik olmadı.Ne yapmalıyım ilaçları alması için baskı yapmalımıyım yoksa bu düzende dewam etmesi iyimi?Lütfen yardımcı olun teşekkürler

yokmu yani yardım edecek kimse :?:

Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon