Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: paxil ve anafranil

Standart paxil ve anafranil

arkadaşlar mrb..bugun doktoruma gittim 2 senedir cipralex kullanıodum ve bu sefer ilacımı değiştirdi daha doğrusu eski doktoruma gitmekten vazgeçtim ilgisizliğinden dolayı yeni doktorum da paxil ve anafranil yazdı..kullanan arkadaşlar var mı acaba ne kadar faydasını gorduler..yardımlarınız için teşekkürler

paxil ve anafranil 2 en iyi obesesyon ,sosyal fobi,panik atak hastalıkları için olan ilaçlardan..
    paxil kullanmaya başladığım ilk 3 gün deliriyorum demiştim.anafranili günde 150 mg kullandım askerde 5 ay düzenli,çok çok iyi gelmişti bana yanında solianla seroquel de kullanıyordum ama çok düşük doz..
    anafranil bana göre çok iyi bir ilaç pzxilde bi o kadar kötü..

Standart slm..

Paxil biraz fazlaca sersemlik yapabiliyor,uyuşukluk birazdaha fazla olabiliyor.Tabii buyazdıklarımın hepsi benim kendi bünyeme göre karşılaştıklarım lütfen iyi anlaşılsın altını çizerek yazıyorum..

Sanırsam can79 daha önceden cipralex kullanıyordunuz eski yazılarınızdan şimdi baktımda..

Paxsil'i cipralex'ten daha üst gurup olarak görebilirsiniz(yine belirteyim bende cipralex kullandıktan sonra paxsil tecrübem oldu,dedimya bu yazdıklarım tamamen benim kendi bünyemle olan kıyaslamalarım..)Doğal olarak etkileride biraz daha fazla..

Anafranile gelince remeron kullanırken iştahımın açıldığını hissetmiştim işte anafranildede bu şekilde hissettim. Biraz iştahınızı açıyor;ancak paxsil gibi negatif pekçok etkisi yok fakat birlikte alıyor olmanızdan kendimce panikatak-depresyon tanısı koymuş olabilir dr.'unuz diye düşünüyorum.

Paxil de ilk bir hafta biraz sersem gibi(afedersiniz..),uyuşukluk ve bende olmuştu biraz sinirlilik yapabilir.Anafranil daha yumuşak bir ilaç gurubu.

Benim kabaca yaşadıklarım ve hissettiklerim bunlardı hatırladığım kadarıyla sevgili can79.

Buradaki yazdıklarım kendi fikirlerimdir kesinlikle bunlar olacak diye bir kaide yoktur,fikirlerimi paylaşmaya çalıştım.Defalarca söylüyorum çünki pekçok arkadaşımız buna pek dikkat etmiyor..

Size acil şifalar diliyorum,güzel günler ve mutluluklar sizinle olsun,sevdikleriniz hep yanınızda olsun...

bana da paxil daha iyi geldi cipralexe göre.ama anksiyetem arttı.diğer rahatsızlıklarıma iyi geldi..özellikle özgüvenim tavan yaptı paxilde.yan etkisine gelince bence hepsi aynı ben bir fark göremedim.zamanla azalıyor.Allah yardımcın olsun geçmişler olur inşallah.

Profesyonel Üyemiz

Yer
    uzaklardan çok uzaklardan

EVET BENDE 20 mg paxil kullanıyorum okb için cidden süper bir ilaç bana çok iyi geldi

paxili bilmem ama anafranilin yan etkisi çokmuş

demiştim.ilaçlardan çok biz yan etki üretiyoz...psikiyatri ilaları biraz uyku ve biraz iştah açmasıyla meşhurdur.ikiside çok ağır ilaçlar değil.doktoruna güven ve uygula.3-4 güm biraz sıkıntılı olabilir.snra alışırsın

Standart paxill ve anafranil

merhaba
    bende de yeni ilaç değişikliği yaptı doktor paxil ve anafranil verdi. sabah 20 mg paxil akşam 75 mg anaf.yanındada çeyrek zanax ama yeni başladım ilaçlara henüz olumlu bir etkisini göremedim.5 yıldır sürünüyorum diyebilirim ilk cipralex sonra lustral şimdide paxil biraz şikayetlerinden bahsedersen sevinirim

Standart paxil

ilk baş döbmesi yaşadığımda otobuste ve şıkışık bir trafiğe sinirlenme neticesinde gözlemledim.O akşam otobuste nefes darlığı çektim eve gitiğimde tamamen halsiz ve kendimi ölecek gibi hissediyordum. tansiyon ölçüldü. normal yinede acile gittik.orda baş dönmesi için verilen ilaçlı serum az kaldı beni öldirecekti. kalp aletine bağlayıp muşahede ortamına alındım.titreme ve baş dönmesi şikayetim artarak devam etti. orta kulak sıvısının stresten yerdeğiştiği söylendi.naş dönmesi meniere rahatsızlığı teşhisiyle eve gönderildim.baş dönmesinin ansızın sinsice geldiği ve duygusal değişimlerin tetiklediğini zaman içinde farkettim.norolojıye tekrar gittim. mr ve renkli dopleer çektirdim. beyne giden damarların kan akış seviyelerinin normalden az olduğundan şüphenelindi. bir takım kan testleri yapıldı.bu aşırı yorgunluk halinin psikolojik mi yoksa biyolojik mi ayırımını yapamıyorm.ama oldukça acı çekiyorum. dıştan bakınca normal bir izlenim veriyorum ama zaman zaman sanki ölüm anına yaklaşmışım gibi güçsüz ve baş ağrısı çekiyorum.b 12 seviyesi biraz düşük çıkto birazda kolestrol sınırda beyni besleyen damarlarda ki kan akışıda olması gereken sınır seviyede. doktor pexil adlı ilacı verdi. kullanmadan önce internetten konuyu araştırırken bu siteyi buldum.ilaçın uyan tesiri yada faydasıni araştırıyorum. doktor 8 ay gibi kullanmm gerektiğini söyledi. bu bendeki rahatsızlıklara benzer ve bu ilacı daha önce kullanmış kişiler varsa yorumlarını bekliyorum varsa

Kılo aldırması yada soyle soyleyım ıstah arttırması dısında gercekten muhtesem bı ılac.....ben kullandım....
    GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Sayfa 1/2 12 SonSon