seo uzmani Full Apk genel blog kadina dair
Sayfa 6/14 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
137 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Anksiyete ve paxil

Alıntı relaxx Nickli Üyeden Alıntı
    ya arkadaşlar ne zaman hafifler bu paxilin yan etkileri, çenem kitleniyor aptallaştım sersemleştim ateş basıyor,terden ölücem,zaten sıcak,uyuyamıyorum da, yemek de yiyemiyorum iyice beter oldum yemek konusunda, 4 gündür kullanıyorum , benden daha uzun süredir kullanan biri varsa bekliyorum arkadaşlar
    Ben 25 günde kurtulmağa başladım daha doğrusu yavaşlamaya başladı.45 günde normale dönüyorsun.ondan sonrada bende aşırı coşkululuk üstünçalışma ve beyin gücü moduna geçtim.5 gün arayla depresif ve manikdepresif nöbetleri yaşıyorsun.ortalama 8 aydır kullanıyorum.sağlıcakla kalalım.

bende paxil kullanıyorum çok kötü bir yan etkisi var cinsel iktidarsızlık yani ereksiyon problemi. herkeste oluyormu bilmiyorum.Ayrıca kilo aldırdığı doğru birazda uyku problemi yapıyor .Lütfen doktora danışmadan hiç bi şey yapmayalım

slm bende paxil kullanıyorum kimse yazmıyor ama bu ilaç bende cinsel isteksizlik yapıyor bu konuda bilgisi olan varsa yazsın daha 26 yaşında bu sorunla yaşamak istemiyorum. İlacı kullanacak olanlar dikkat etsin cinsellik sizin için önemliyse ilacı kullanmadan önce birkere daha düşünün derim.Belkide her insanda bu etkiyi yapmıyordur bilemiyorum.unutkanlık problemim olmadı dikkat eksikliğide yaşamadım ,Uykuya gelince zaten çok seviyorum uyumayı varsın uyutsun.ilaç bende kilo aldırıyor 73 kiloydum 82 oldum.Biraz göbek yaptık ama olsun.Cinsellik dışında ilaçtan hiç bir şikayetim yok.

merhaba ben 15 aydır paxil kullanıorum depresyon ve okb teşhisi kondu
    bayağı iyileştim ilacın çok faydasını gördüm .günde bi tablet içtim ilk 12 ay
    son üç aydır yarım tablet alıorum,doktara gitme sebebim yaşadığım bi olaydı aslında çok da büyük bi olay değil di her kesin başına gelebilecek türden,bu olay bana vesile oldu yoksa ben okb nin de ne olduğunu bilmiodum (okb=saplantı-zorlantı bozukluğu)1 senede bayağı değiştim ama daha tam anlamıyla iyileşmedim zaten tam anlamıyla iyileşme olmazmış depresyonda, biraz özgürleşirsin,dünyayla barışırsın=kendinle barışırsın,kendini seversin=olduğu gibi kabul edersin ve yola devam edersin bi anlamda her şeyi yeniden öğrenirsin ilaçlarda bi yere kadar yardımcı olur sana bi kapı açar daha sonrası birazda sana kalmış.kendine karşı dürüst olman çok önemli bi atak geldiğinde nedenini biraz araştırman (kendinde)önemli. psikoterapi görmedim sadece doktara ilk gittiğimde paxili yazdığında 1 ay sonra tekrar gel dedi 1 ay sonra gittim olumlu gelişmeler gördü bir daha da uğramadım,unutmayın iyileşme kararınıda verecek kişi aslında sizsiniz ve tekrar unutmayın ki hayatı başka yerde aramayın şu anda tam içinde bulunduğunuz şey hayat ayrıca siz hayata sahip değilsiniz hayat size sahip bu yüzden bu hayat da her şey olabilir önemli olan yola devam etmek.engin geçtan kitaplarının çok faydasını gördüm sizi biraz sarsar bu kitaplar belki elinizden fırlatıp atabilirsiniz sizi biraz daha karanlığa sürükleye bilir ama bilinç altınızda olumlu şeyler bırakır,o kitapların birinde hatırladığım kadarıyla 'insanın tek ve sürekli bir hayatı yoktur birbirine eklenen bir den çok hayatı vardır çektiği acıların da sebebi budur'değişim acı verir arkadaşlar depresyon sen değişmelisin demek tir bunu söleyen de hayat tır bu yüzden kurtulana kadar acı çekeriz ve sonrasında dönüp bakarsın bi arkana o zaman ki hallerine ve o hallerinin sen olduğunu unutma geçmişini kabul et.neyse bu konu uzar ben kaçar görüşmek üzere

Alıntı fregile Nickli Üyeden Alıntı
    Öncelikle bu sizin değil dr vereceği bir karar...İnanın bana bu şekilde davranıp başa dönen arkadaşlarımız oldu..

Yan etkilere gelince ..Hatırlarsanız , ilaca nbaşladığımızda da bu etkileri yaşadık bir müddet sonra geçti..

Ben dr danışmadan asla böyle bir karar almam..Hatta isterse ömür boyu kullan desin atak yaşamaktansa kullanırım
    uzaklarda aramayın arkadaşlar 4 yıl aradan sonra başa dönen ben varım.iyileştim sanıp da paxil i bırakmayın naçizane tavsiyem

bende yeni üye oldum bu siteye arkadaşlar.insanın yalnız olmadığını bilmesi hem rahatlatıyo hemde üzüyo çünkü çeken anlar ancak bu psikolojik rahatsızlıkları.bende paxil kullanıyorum.ya en önemlisi doktora danışmadan kesinlikle ne ilaç alın nede bırakmaa kalkın.acayip yan etkileri olabiliyoı çünkü.ben ilacım kalmadığı için 3 gün falan içemedim paxili ama delirdim o üçgün ya demek birdebire bıraksam perişan olucam.anlatamam size terlemeler bulantıı.berbattı

Standart paxil

selam arkadaşlar.ben de 3 aydır paxil kullanıyorum.başka bi doktor önce efexor verdi ama internetten araştırdım ki çok ağır...o yüzden hiç içmedim. paxilden çok memnunum.doktora gittiğimde mutsuz ve karamsardım,sürekli kendimle kavga edip kendimi aşağılıyor hatta kendime küfür edip duruyordum saatlerce kesintisiz uyumama rağmen sabahları hiç uyumamış gibi uyanıyordum.içimde müthiş bi sıkıntı oluyordu sanki hiç bişii beni mutlu etmicek ya da düzelmiycekmiş gibi. daha önce de cipralex kullandım 1 yıl kadar ama bi işe yaramadı.şimdi çok rahatım.hayat ne kadar basitmiş meğer herşey kendi kendine yolunda ve istediğim gibi gelişiyo hiç çaba harcamadan hem de.istemediğim şeyler oursa da takmıyorum ki...

ayrıca ben de nerdeys hiç yan etkisi de olmadı.kişiden kişiye göre değişiyo bu yan etkiler.ilk 1-2 hafta uyanınca rahatsız etmeyecek kadar kısa süren bulantılarım oldu.bi de sürekli öğlen uykusu uyuyan ben öğlenleri cin gibi oldum.iştahımı da açmadı (şimdilik)şimdi sadece çok nadir olarak sol elim titriyo ben de bunu ilaca bağlıyorum ama rahatsız edici bişii değil.bi de bazen çok fazla konuşuyorum tutamıyorum kandimi biraz manik oldum sanırım aniden enerjiyle doluyorum...
    4.aya giriyorum doktorum 1yıl kullan dedi ama bana kalsa ömür boyu kullanırım...

bişii söylemeyi unutmuşum.ilaca başladıktan 2 ay sonra konturole gittim ve doktorum dedi ki "bugun ilk defa gelmiş olsaydın, hangi şikayetlerin olurdu" bi düşündüm hiç bi şikayetim yoook.ne güzel soru bu böyle

bir de arkadaşlar yeni katıldım aranıza nasıl resimnizi nasıl değiştiriyosunuz?
    hep pisikolojiden bahsedicek değiliz ya

Guest

Standart bende paxil kullanıyorum

yaklaşık 1 haftadır paxile başladım.ama çok iğrenç yan etkileri var.adeta ben ben değilim.kendimi bile tanıyamz oldum.yorgunum.halsizim.iştahım kalmadı bulantı ve titreme vs daha çok şeyler var.umarım bir an önce bu yan etki,lerinden kurtulurum.

Standart Re: bende paxil kullanıyorum

Alıntı berrin35 Nickli Üyeden Alıntı
    yaklaşık 1 haftadır paxile başladım.ama çok iğrenç yan etkileri var.adeta ben ben değilim.kendimi bile tanıyamz oldum.yorgunum.halsizim.iştahım kalmadı bulantı ve titreme vs daha çok şeyler var.umarım bir an önce bu yan etki,lerinden kurtulurum.

berrin35 sabret biraz, bu döneöi atlatınca çok güzel olacak eminim.eğer sana da bana yptıklarını yaparsa "keşke daha önce başlasaydım" diyeceksin...

Sayfa 6/14 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon