Sayfa 13/14 İlkİlk ... 391011121314 SonSon
137 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Anksiyete ve paxil

Üyemiz

Yer
    ist. /4.levent

paxil bende cinsel iktidarsızlık yarattı,eskisi gibi cinsel gücüm yok artık yok etti resmen olumlu olarak da sadece sanki biraz sinirimi aldı çarpıntı heyecanımı hiç kesmedi yürürken kasılıyorum rol yapıyorum bundan kurtulamadım ve artık ilaçların gerçekçiliğine inanma gücüm kalmadı hepsi faso fiso geliyor bana placebo etkisi bence..sizce durum nasıl hap öutluluğu yaşamadım gene takıntılar düşlünceler beynimi yiyor hayat kötüyse istediklerimiz olmuyorsa ilaçlar bizi mutlu mu edecek sanmıyorum açıkçası??

bugun 21. gun. gunde 1 kez paxil 20 mg kullaniyorum, 4 kez de meresa 50 mg kullaniyorum. biraz gevseme olduysa da kafamdaki sikintiyi hala atamiyorum. acaba yaramadi mi bu ilaclar?

arkadaslar konuyu biraz daha acayim ben muhtemelen benzer bir problemden dolayi benzer ilaclari kullanmak zorunda kalan arkadaslar olmustur.
    evlilik arifesinde ani bir sekilde biten bir iliskim oldu. yaklasik 1 ay oldu biteli ve ilaclari 23 gundur kullaniyorum. gunde 1 kez 20 mg paxil ile birlikte 4 kez 50 mg meresa. her ne kadar azcik degisiklik olduysa da gozle gorulur bir duzelme olmadi bende. ne oneririsiniz?

burdan bizim ilaç önermemiz pek doğru olmaz.30 günden sonrada bi değişiklik olmazsa doktorunla bidaha görüşmelisin.daha değişik ilaçları deneybilir her ilaç herkeze iyi gelmeyebilir

Alıntı dost84 Nickli Üyeden Alıntı
    burdan bizim ilaç önermemiz pek doğru olmaz.30 günden sonrada bi değişiklik olmazsa doktorunla bidaha görüşmelisin.daha değişik ilaçları deneybilir her ilaç herkeze iyi gelmeyebilir
    haklisin, ama 30 gune de bisey kalmadi zaten, 3-5 gun var. 25 gunde pek fayda goremediysem 5 gunde mucize olacak degil ya. en iyisi doktoru degistirmem galiba. doktor da pek hosuma gitmiyor zaten, sanki benim durumumu hafife aliyormus gibi geliyor bana.

Herkese saygılar.Yaklaşık 2 ay önce paxil e başladım.15 gün kadar kullanıp bıraktım. İlaç bağımlılığından korktuğum için. Ancak şuan geceleri uyuyamıyorum.Hiç uyumadan ertesi geceyi bekliyorum ancak gece olduğunda yine uyuyamıyorum.Ancak sabah olduğunda uyuyabiliyorum.Şuan ilaca tekrar başladım:Her akşam bitane alıyorum:Sosyal fobiğim,korku,endişe,kaygı hepsi bende. İletişim kopukluğu sıkılma duygusu dışarı çıkmak istememek gibi bi sürü problem yaşıyorum.Uzun vadede paxil işe yarar mı?

:cry: Selam arkadaşlar
    5 yıldır paxil kullanıyorum.Size iki tavsiyem var

1-Kesinlikle ilacı doktora sormadan bırakmayın
    2-Eğer bu ilaçla birlikte sorunsuz bir hayat sürüyorsanız bırakmayın

Alıntı azrass Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaşlar,

yaklaşık bir hafta önce psikolog a basvurdum ve bana majör depresyon tanısı koyuldu.bir pisikaytr aracılıgıylada paxil ilacını kullnaıyorum..4 gündür ilaca yarım olarak devam etmekteyim.herhangi bir yan etkisini henuz görmedim hiçbirşekilde baş dönmesi yada mide bulantısı vs..merak ettigim uzun süre bu ilacı kullaln arkadaşlar kilo alma evresinde paxil denen ilacın iştah açmasıyla mı oluyor yoksa ilacın yapısı açısından iştah açılmasa bile kilo mu aldırıyor..su an için kesinlik iştahım felan açılmadı ama daha erken diye düşünüyorum cvplarsanız çok mutlu olurum...herkese acil şifa diliyorum.
    azrass ılacı ılk bende kullandıgımda yanı paxsılı hıc bı yan etkısı olmadı ama zamanla bı ıstah acıyokı kendıne ınanamıyosun ama ben su an 10kılo fazla alınca 1senede ılacı 3aydır bırakmaya calıstım ve su an halan daha paxsıl yoksullugu cekıyorm ıtum kalbımle ıyısalah ıyı gelır vucuduna ve ıstah acmaz sendede

Alıntı azrass Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaşlar,

yaklaşık bir hafta önce psikolog a basvurdum ve bana majör depresyon tanısı koyuldu.bir pisikaytr aracılıgıylada paxil ilacını kullnaıyorum..4 gündür ilaca yarım olarak devam etmekteyim.herhangi bir yan etkisini henuz görmedim hiçbirşekilde baş dönmesi yada mide bulantısı vs..merak ettigim uzun süre bu ilacı kullaln arkadaşlar kilo alma evresinde paxil denen ilacın iştah açmasıyla mı oluyor yoksa ilacın yapısı açısından iştah açılmasa bile kilo mu aldırıyor..su an için kesinlik iştahım felan açılmadı ama daha erken diye düşünüyorum cvplarsanız çok mutlu olurum...herkese acil şifa diliyorum.
    azrass ılacı ılk bende kullandıgımda yanı paxsılı hıc bı yan etkısı olmadı ama zamanla bı ıstah acıyokı kendıne ınanamıyosun ama ben su an 10kılo fazla alınca 1senede ılacı 3aydır bırakmaya calıstım ve su an halan daha paxsıl yoksullugu cekıyorm ıtum kalbımle ıyısalah ıyı gelır vucuduna ve ıstah acmaz sendede

ben de paxsil kullanmıştım 4 yıl önce faydalı olmuştu. bıraktım şimdi tekrarladı dr agittim lustarl verdi hadi bakalım yeni baştan sıkıntılar başladı allah hepimize yardım etsin

Sayfa 13/14 İlkİlk ... 391011121314 SonSon