seo uzmani Full Apk genel blog kadina dair
Sayfa 1/5 12345 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: gay olmak

Standart gay olmak

var mı bu konuda söylyeceği olan??

ben bişi sölim bu konuda ben bir erkegim ve erkekle birlikte olmaktan igrenirim bikere karşı cinsim varken nie böyle bişeyi tercih ediyimki ben zaten bunu tercih edenleride anlamıyorum....

Yeni Üyemiz
    Yer
    izmir-istanbul

Bana göre sapıklıktan başka birşey olamaz.Bu şekil davranışlarda bulunmak için kesinlikle kişiliği oturmamış ve iğrenç olmak lazım.

Standart ...

söylenecek ne var ki?? bu da psikolojik bi rahatsızlık...karşı cinse kendini kanıtlayamayıp mutluluğu başka türlü sapıklıklarda aramak..iğrenç bi durum...allah kimseye vermesin..
    <div><a href="mailto:egemen_kirim@yahoo.com">egemen_kirim@ yahoo.com</a></div>

kisiye göre degisir bu düsünce aslinda..
    tabii ki bana görede hic hos olmayan bisey..ancak
    sonucta herkes kendi cinsel tercihini yasar ancak, escinsellik kesinlikle ciddi bi hastaliktir..
    ancak bi cok escinsellerin bu durumundan memnun oldugunu sanmiyorum, toplum disina itilmek hep bi takim duygulari bastirmak olma zorunlulugu sanirim bi insanin kendinide memnun etmez ancak baska türlü de hissedemiyorsa o zaman o insani da cok suclamamak lazim, sonucta buda bir hastalik..

gursel arkadasim bir konuda ciddi bir yanilgi icindesin,
    normal bir erkek kadin vucuduna karsi arzu duyarken erkek vucudunu itici bulur. ama bir gay kadina karsi ilgi duymaz. bizim icin kadin vucudu nasil estetik ise, bir gay icin de erkek vucudu estetiktir. yani olaya kendi baktigin taraftan bakma.gayler de bu konuda senden benden farkli degil. gozlerine guzel gelen, canlarinin istedigiyle beraber oluyorlar.
    toplumda gay insanlara karsi ciddi bir antipati var, bu konuda acik goruslu olunmasi gerektigini dusunuyorum ama yine de cirkin geliyor bana. gay bir arkadasim var, 5 senedir taniyorum ve cok yakin oldugum bir arkadasim. onun gay olmasi arkadasligimiz icin zedeleyici birsey olmadi ama her zaman aklimin bir kenarinda ufak ta olsa bir rahatsizlik kaynagi oluyor benim icin.

Guest

Ben neden bilmiyorum ama gay olma olayına karşı değilim tercih meselesi.Hem insanların cinsel tercihlerini sorgulamaya da karşıyım.Ne bileyim zor bir durum onlar için.Dediğiniz gibi toplum tarafından kabul görmüyor olsalar da çok ince insanlar olduklarını düşünüyorum ve günümüzde kabul görme oranının arttığını düşünüyorum. Ya adam hatun istemiyor kime ne. Sonuçta insanlar duygularını değiştiremez.Ne yapsın yani kendini mi kandırsın bir hatunla vakit geçirip.Gaylerin yanlış bedenlere hapsolmuş olduklarını düşünüyorum, belki de değildir. Sonuçta duygu ve istek meselesi....
    Gay değilim. Ama karşı da değilim. Bırakın insanlar istediğini yaşasınlar.Her zaman özgürlükten bahsederiz, ne oldu o özgürlüğe....................

Guest

Ben de pek cok arkadasin fikirlerine katiliyordum bundan 5-6 sene once. Egitimimi aldigim senelerde bana cok yardimci olan, 2 universite bitiren bir arkadasim vardi. Bir gun sinifta escinsel tartismasi cikti, ben pek cogumuzun yaptigi gibi, igrenclik, anormallik, yok iste insanlik disi asla cocugumu emanet edeme gibi savunmalara girdim. dersi veren hoca resmen soka girmisti, tum sinif bana bir seyler anlatmaya calisiyordu ama nafile, hep tabularla buyumusuz ya, asla kabul edemiyordum. En son hocamiz" beyhan bu bir cinsel tercih, sen bu insanla yataga girmeyi mi arkadaslik etmeyi mi dusunuyorsun " dedi sasirdim kaldim, " elbette arkadaslik " dedim" o zaman cinsel tercihinden sana ne" dedi ve bana bu konu hakkinda 1 hafta icinde bir odev yazmami soyledi. ILk yardim olan arkadasim, " sana bir sey soracagim beyhan, beni seviyor musun" dedi " elbette en zor animda yanimdaydin " dedim, " iyi o zaman ben gayim buna ne dersin " dedi. Sok olma sirasi bendeydi. O gun bugundur insanlarin cinsel yasamlari ile degil, insanliklari ile ilgileniyorum. Eger ulkemizde gaylar is bulamiyor yasamlarini baska ve belki de kisiliklerini rencide ederek surdurmek zorunda kaliyorlarsa bu onlarin degil, onlari bu duruma itenlerin sucudur. Insanlara her zaman bir sans vermeli diye dusunuyorum.

valla arkadaşlar ben yeni uyeyim bu konuda neyin nesiymiş dedim bir bakayım dedim açıkcası Allah etrafımdakilerde gostermesin bana çok ters geliyor gaylık insan ya erkektir ya bayan yok doguştan belirsizse o husna demektir ondada buyuyunce cinsel tercihine gore bayanmı erkekmi olduguna karar verilir ve belli bir operasyon sonucu bayan olur.buda gay degildir bence zaten kadındır.
    ama oylesine hiçbir problem olmadıgı halde ay ben bayana ilgi duymuyorum erkege ilgi duyuyorum demek bana normal gelmiyor nasılki kendini mısırda sultan vs. gibi sanan hastalıklar varsa buda bir hastalıktır ve acilen tedaviye ihtiyac vardır .
    Allah kimseye gostermesin bendende uzak tutsun inşaallah .

Standart inanılmaz bişi bu ya :)

ben açıkçası bu kadar konuşulacağını bile tahmin etmemiştim bu başlığın aklıma geldi yazdım ciddiye alıp görüş bildiren arkadaşlara teşekkür edeyorum. yazılanlar tahminlerimle doğru orantılı çünkü toplumumuzda hala bu gibi durumlara hastalık olarak bakılıyor neyse bakalım yorumlar ne yönde gelişecek merak ediyorum. ilgilenip yazanlara tekrar bi teşekkür ediyorum

Sayfa 1/5 12345 SonSon