Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kilo almak için Antidepresan hapları kullanmak?

Standart Kilo almak için Antidepresan hapları kullanmak?

Meraba

Benim bi sorunum var bu sorunu kafama çok takmaya başladım , artık psikolojik olarak bişey oldu galiba .

178 -57 kiloyum haliyle zayıfım kollarım gögüslerim omuzlarım ufak kaldı gelişemedik yaşımız 20ye geldi çocuk gibiyiz .
    kilo almak istiyorum hemde çok

genetik olarak babamda zayıf benim gibi .

ama benim kilo almam lazım genetik falan bırakmamam lazım .

antidepresan hapları kilo aldırıyor diye bi çok konu okudum internette , bu konuda yardıma ihtiyacım var , aydınlatıcak olan varmı ?

ayrıca sabah 1-2 ceviz 4fındk 4 badem yiyorum . pekmez suyu içmeye gayret ediyorum ( ama biran önce 10-15 kilo nasıl alıcamki (

Bazı ilaçlar deli kilo aldırıyorlar.Olanzapin,Risperidon,Mirtazapin içerikli ilaçlar seni kilo bakımından nirvanaya ulaştırır.Doktora gidip derdini anlatırsan onlar sana gerekli ilaçları yazarlar.

Kilo almak için vucuduna yabancı bir madde olmak niye? Bence bir diyetisyene gitsen daha iyi olur

illa kilo alıcam diyorsan fitnessde kullanılan gainer,portein tozu, aminoasitler var sırf kilo için kullanıln.. antidepresanların yan etklilerinden biri kilo , asıl amacı bu değil, bundan dolayı zararı daha çok olur bnce..
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

prozac kullanma, kilo verdiriyor. paxil kullan acayip kilo yapar.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''

Alıntı dertli biri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    prozac kullanma, kilo verdiriyor. paxil kullan acayip kilo yapar.
    ben 3 sene önce prozac kullandığımda yaklaşık 10 kilo almıştım.. kişiden kişiye farklı etki ediyor galiba..
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Alıntı shondes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 3 sene önce prozac kullandığımda yaklaşık 10 kilo almıştım.. kişiden kişiye farklı etki ediyor galiba..
    benim de iştahımı kapattı. normal dozdan fazla kullandığım halde.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''

Hangi mantıkla bunu istiyorsunuz anlamış değilim antidepresanla kilo almak size ne kadar basit geliyor. bu ilaçların bir çokta yan etkileri var normal baş ağrısı hapından bahsetmiyoruz. ayrıca antidepresanı kullanayım istediğim kiloya gelince bırakırım gibi bir durumda olamaz. antidepresanların kilo aldıranı hızla kilo yapar istediğiniz andada ilacı bırakmanız söz konusu olmaz en az 6 ila 8 aydır kullanımı ayrıca hiç bir psikiyatrist bu nedenle size ilaç yazmaz. yaşınız çok genç bu yaşlarda kilo alımınız olmayabilir ileriki yıllarda mutlak alacaksınızdır. ayrıca burda şu ilaçla kilo alırsın diyenlerin mantığınıda kavrayamadım hiç bu ilaçları bilmeyen birisine nasıl böyle önerilerde bulunulur. insanları yönlendirirken reçete yazar gibi ilaç isimlerini sıralamayalım.
    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

en fazla iştah açan psikiyatrik ilaç bir antidepresan değil, bir antipsikotik: zyprexa (etken madde olanzapin)
    düşük dozlarda bile çok iştah açar.
    şizofrenler 20mg ile 40 mg arası kullanır. sen 2.5 mg alsan yeter.
    bu kadar düşük dozda sağlık sorunu yaratmaz.

doktora gitmeden hangi ilacı kullanmalıyım ?
    zyprexa bu ilacı araştırdım gerçekten iştah açma konusunda en iyisiymiş , kendim alıpta içsem bişey olurmu

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri