seo uzmani Full Apk genel blog kadina dair
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: stilizan 1 mg niye verilir?

Standart stilizan 1 mg niye verilir?

Merhaba son zamanlarda biraz hastalık hastası oldum;oramda ne var buramda şumu var gibi ,enerji azalması,isteksizlik,bitkinlik vs.birde özellikle sabahları arasıra mide bulantısı geliyor,kusacak gibi oluyorum?Nörolojiye gittim fiziksel bir şey çıkmadı bende evhamlardan bahsettim;cipralex kullanıyorum dedim ancak o ilaç zayıf 1 ilaç dedi ve 1 mg stilizan diye bir ilaç verdi.Ancak ilacın prospektüsünü incelediğimde anti psikotik bir ilaç olduğunu hatta şizofrenlerde kullanıldığı gördüm ve dahada dehşete düştüm)gerci dr sağlık karnesine anksiyete yazmış ama merak ettiğim bu tip ilaçlar hakkaten evhamlarda,kaygı bozukluklarında kullanılabiliyormu?şizofren değilimdir herhalde sanırım?)biriswi beni rahatlatırsa sevinicem..

Moderator maviyesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    absürdistan
    Blog Girişleri
    1

Ben okb hastasıyım. Bana da verilmişti bu ilaç. Bu tür anti psikotik ilaçlar şizofreni haricinde de diğer ilacı güçlendirici gibi kullanılıyor. Doktor sanırım cipralexin daha etkili olması için yazmış. Endişelenecek bir şey yok. Geçmiş olsun

Standart slm

sitilizan anksiyete sonsası sekonder depresyonu önlemek amacıyla kullanılır aslında gerek yok da olsun yinede kullanmakta fayda var

stilizan banada yazılmıştı yaşadıklarınızın aynısını yaşadım
    korkmanıza gerek yok
    bende sormuştum soruyu arkadaşlara ve doktoruma
    düşük dozlar kaygı giderici olarak kullanılıyor şizofreni tedavisinde yüksek dozlar kullanılıyor
    tek şikayetim iştah artması yapmıştı kaygılarınıza iyi geleceğinden hiç şüpheniz olmasın ayrıca nörodol isimli ilaçta aynı etkiye sahip

Standart Re: stilizan 1 mg niye verilir?

Alıntı wraptolga Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba son zamanlarda biraz hastalık hastası oldum;oramda ne var buramda şumu var gibi ,enerji azalması,isteksizlik,bitkinlik vs.birde özellikle sabahları arasıra mide bulantısı geliyor,kusacak gibi oluyorum?Nörolojiye gittim fiziksel bir şey çıkmadı bende evhamlardan bahsettim;cipralex kullanıyorum dedim ancak o ilaç zayıf 1 ilaç dedi ve 1 mg stilizan diye bir ilaç verdi.Ancak ilacın prospektüsünü incelediğimde anti psikotik bir ilaç olduğunu hatta şizofrenlerde kullanıldığı gördüm ve dahada dehşete düştüm)gerci dr sağlık karnesine anksiyete yazmış ama merak ettiğim bu tip ilaçlar hakkaten evhamlarda,kaygı bozukluklarında kullanılabiliyormu?şizofren değilimdir herhalde sanırım?)biriswi beni rahatlatırsa sevinicem..
    antipsikotik ilaçların düşük dozları ileri düzey okb ve anksiyete için kullanılabiliyor. bu şizofren olduğun anlamına gelmez.
    öldürmeyen acı güçlendirir !