seo uzmani Full Apk genel blog kadina dair
Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678 ... SonSon
137 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Bosanmak

green_eyes
    Guest

Alıntı selinhanim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bosanan bayanlardanim ve bende 3 sene önce bu durumdaydim. Bosansammi yoksa dayansammi? Ama baktimki depresyona giriyorum bosanma kararini aldim. Sorman gereken soru su. Bu adamla ömrümün sonuna kadar yasayabilirmiyim yoksa bosanip yol yakinken baska bir erkek yani bana daha uygun bir erkekle tanisip hayatimi mutlu bir sekilde sürdürebilirmiyim? Bende ikinci sikki sectim. 3 sene önce ayrildim ve 4 ay önce cok harika bir insanla tanistim. Beni sayiyor, seviyor, benimle ilgileniyor, kalbi cok iyi vs. Ha diyeceksinizki ayrildigin koca iyi degilmiydi? Evet onunda kalbi iyi idi. Ama sunu anladim, insanin iyi kalpli olmasi ayni zamanda iyi bir koca olmasi anlamina gelmiyor. Eger ben mutsuzsam bir eksik var demektir. Tabiki iki cocugum icin zor oldu ama alistilar bu duruma ve gercektende ayrildiktan sonra kendimi daha mutlu ve huzurlu hissettim. O yüzden kalbinizin sesini dinleyin. Para derdine düsmeyin. Türkiyedeki kadinlarin sanirim nasil gecinirim sorunu var. Ben avrupada yasiyorum ve ben cocuklarimin ve kendi gelirimi kendim sagliyorum. Nasilmi? Fulltime calisarak. Su an azalttim ve kendi isimi aciyorum. Yani diyecegim su bayanlar, eger gercekten bosanmak istiyorsaniz o zaman bosanin cünkü siz herseyi basaracak güctesiniz. Yeterki kendinize güvenin ve kendinizi motive edin. Mutlu olmak daima kendi elimizde ama bunun icin de biseyler yapmak gerekir.
    benim konuma göz atma firsati bulursaniz okumanizi ve karari vermek için neleri tartmam gerektiği hakkinda tavsiyenizi bilmek isterdim.

Alıntı .::yabancı::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katre onu anlamayı denesen daha iyi olmaz mi ? belkide senin kadar güçlü degil , ama biliyorum kesinlikle boşanman gerek hergün biraz daha seni köle olarak görür. ve çok asagilayici bir durum. korkularınız yüzünden boşanamiyorum diyorsanız çözüme yönelik konusalim.
    Aynen oyle yabancı.korkularım var.ben evlenirken üniversiteyi bıraktım.o donem akraba hisim cok kinlendiler bana o seni karı etmez kendine yarın nişanlı gelirsin dediler.ben inatla oyle bir evlilik yapacagım ki hepiniz şaşıracaksınız dedim.sırf onlara biz demiştik dedirmemek icin dayandım idare ettim ama baktım giden benden gitmiş hep.gençliğim kavgayla kusluklerle aldatilmayla gecmis.ne gittiğim tatil huzurlu gecti benim ne de evimde bir haftam kavrarız gecti

Alıntı Bitiyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen oyle yabancı.korkularım var.ben evlenirken üniversiteyi bıraktım.o donem akraba hisim cok kinlendiler bana o seni karı etmez kendine yarın nişanlı gelirsin dediler.ben inatla oyle bir evlilik yapacagım ki hepiniz şaşıracaksınız dedim.sırf onlara biz demiştik dedirmemek icin dayandım idare ettim ama baktım giden benden gitmiş hep.gençliğim kavgayla kusluklerle aldatilmayla gecmis.ne gittiğim tatil huzurlu gecti benim ne de evimde bir haftam kavrarız gecti
    Kızmayın ama o akrabalarınız şimdi size bakıp gülüyorlar mı?

Alıntı Bitiyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanmıyorum ! sırf etraf için mi evliliğinizi sürdürdünüz ! sizin kişiliğiniz yok mu !
    GİDENE DUR DEMEM ....

Ben sanrim sizede anlatamadim derdimi..kisiligim var tabiki en az sizin kadar..yasanilan seyler bazen insanlari oyle yerlere getiriyorki allahim
    M bunu yapan benmiyim dedigim cok oldu. Haytta tahammul edemem dedigim seylere kendimi dayanirken buldum..profilimde anlattim birazcik hayatimi tanismamizi vs.benim arkamda kimse omadi bu gune kadar kimseye mutsuzum demedim.gelip sorsaniz burada bizi ormek aile derler..ben banyoda aglayip salonda kimse anlamasin diye gulucukler dagittim..bilmiyorum belki yanlis yaptim ama hep duzelecek diye bekledim cunki ayrilacagim dedigimde cok aglardi cik yalvarirdi bir daha olmayacak derdi inanmasamda kalbimin bi tarafi ya cocuklarinin duzenini uc paralik kadinlar icin bozupta onlari mutlu etme dedi.kendimden odun vermisim iste..ne kadin bitiyo disardaa nede benim kocam olacak adamin azginligi..bitmiyormus anladim iste

Alıntı green_eyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim konuma göz atma firsati bulursaniz okumanizi ve karari vermek için neleri tartmam gerektiği hakkinda tavsiyenizi bilmek isterdim.

Senin konun nedir ve nasil göz atarim? Burda yeniyim de

Bitiyorum,

Üzgünüm ama gerçekler acıdır. Sana, "bu adam işe yaramaz" türünde konuşanların hepsi haklı çıkmış. Onları haklı çıkaran adamın davranışları değil, sizin tavrınız olmuş... Yaşadığınız onca onur kırıcı duruma neden katlandığınızı hala anlayabilmiş değilim. Yazdıklarınız tipik çaresiz insanların klasik sözleri. Kendinizi neden bu kadar çaresiz hissettiğinizi anlayamıyorum.

Ama o şöyle dedi, böyle ağladı demeyi bir tarafa bırakın, esas olan yaptıklarıdır. Sizin çok aşırı derecede ve defalarca gururunuzu kırmış ve aşağılamış. Bir insan hangi duygu ve düşünceyle buna tahammül eder ve karşısındakinin egoları için kendi onurunu hiçe sayar bunu şahsen ben anlayamıyorum.

''Zararın neresinden dönsen kar''sözü sizin durumunuza çok uygun.Dogru veya yanlış bir karar vermek gerekiyor.
    Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Alıntı Buğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitiyorum,

Üzgünüm ama gerçekler acıdır. Sana, "bu adam işe yaramaz" türünde konuşanların hepsi haklı çıkmış. Onları haklı çıkaran adamın davranışları değil, sizin tavrınız olmuş... Yaşadığınız onca onur kırıcı duruma neden katlandığınızı hala anlayabilmiş değilim. Yazdıklarınız tipik çaresiz insanların klasik sözleri. Kendinizi neden bu kadar çaresiz hissettiğinizi anlayamıyorum.

Ama o şöyle dedi, böyle ağladı demeyi bir tarafa bırakın, esas olan yaptıklarıdır. Sizin çok aşırı derecede ve defalarca gururunuzu kırmış ve aşağılamış. Bir insan hangi duygu ve düşünceyle buna tahammül eder ve karşısındakinin egoları için kendi onurunu hiçe sayar bunu şahsen ben anlayamıyorum.
    Aptalım ben ya demekki bir bozukluk varmış bende.yazılanları okudukça ben hariç kimse beklemez anında abosanirmis.size birde sunu soyleyim.babam öğretmen emeklisi ve üvey annem var.ikide cocukları oldu eşimden sürekli borç aldı.ne kadar borcu var bende bilmiyorum.daha yarım saat once aradı babam.çamaşır makinası bozukta kampanya varmış kredi kartına taksit oluyomus benim kartın limiti doluda kocanın kartından çektirim alsam nasil olsa borcum vr ona sonra öderim dedi.tamam baba dedim ve o andan beri ağlıyorum.benim sizin tabirinizle bu kadr kisiliksiz olmamda aileminde payı yokmu.ben bu adama ağzımı açıp birsey diyemiyorum elimi kolumu bagladilar

Yarın bı avukatla görüşüyorum.eski komşum avukatti o yönlendirdi.güçlü ol asla yıkılma hic bir sekilde mağdur etmez seni co iyi avukattir kazanmadığı dava yok dedi.Pazartesi gunu herkesi toplayıp ayrılmak istediğimi söylüyorum.bakalım neler olacak.babam gerçi borç almaya geliyodu eşimden ama oda sok olacak

Sayfa 4/14 İlkİlk 12345678 ... SonSon