9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: inanamıyorum aldatıldım!

Standart inanamıyorum aldatıldım!

Erkek arkadaşimla herşey iyi gidiyor zannediyordum ama içten içe onda bi değişiklik olduğunu seziyodum.en sonunda bana 4 aydır başka biriyle görüştüğünü 2 haftadır çıkmaya başladıklarını söyledi.ama ben olanları kabuul edemiorum aklımda hep o var.çok kötüyüm.psikiyatriste gittim cipralex kullanıorum 1 haftadır.Bana yardım edin kendimi çok güçsüz hissediorum.ÇOK KÖTÜ TAKINTI YAPTIM.

Öncelikle hoşgeldin

Şimdi sana ; olur böle şeyler ,unutursun ,geçer demiyicem bunlar hepimizin alıştığı klişe sözler şuan içinde sana bir faydası dokunmaz zaten ,zamanla olacak birşey ..

Aldatılmak çok kötü bir duygu ve hatta sonrasında bir tramva..

Kendi başına üstesinden gelemeyeceğini düşünüp bir uzmandan yardım almayı seçmişsin bence doğru olanı yapmışsın

Allah bundan sonrası için gönlüne göre versin ve inşallah böyle bir durumla birdaha karşı karşıya kalmassın..
    Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Profesyonel Üyemiz

Yer
    istanbul

ayrılık normal yoldan olsaydı acına ortak olurdum...ama aldatılmak iğrenç bişey....

sana yaşattığı bu şeyi sakın küçümseme ilk başta bunu söyleyebilirim...

onun için seni bıraktıysa başkası içinde yeni sevgilisini bırakacaktır zatenki....bu karakterde biri için üzülmeye değermi diye düşün...

sonra aynaya bakıp ben onu seviyordum...onun için neler yaptım...obeni haketmedi de
    saçma ama işe yarıyor oan kendini daha güçlü hissediyorsun

ewt,değmezmiş onun için..söyleyeceğim şey,kendine karşı hislerini sağlam tutman..bu onun isteği,seçimi..gitmek istediyse gitsin..sana uygun değilmiş demekki..şimdiden kurtulduğun için şükret bencede..

Böyle bir insanla iş ciddileşmeden ayrılmanız isabet olmuş..Ayrıca dürüst bir şekilde itirafta bulunduğu için de sevinmelisiniz..En azından duygularınızın sömürülmesine izin vermiyeceksiniz artık..Düşünmeyin bile..Bir deneyimdi..geçti gitti...Daha hayattan almamız gereken çok ders var...

En sonunda gerçek yüzünü görmüşsün.

Bundan başka diyebilecek bir şey yok, aldatılmanın acısı kolay kolay geçmez ne yazık ki.. Zamana kalacak her şey..

seni aldatan birinden kurtulmuşsun..bu lehine bir durum.. :roll:

Lulupearl tatsız bir deneyim yaşamışsın geçmiş olsun. Ama sonrasında çekmen gereken bir acı var. Bu çok normal bence. İlaçlarla bu acı duygularını bastırmak doğru değil. Çok vahim bir depresyonun yoksa ilaçsız o acıyı çeke çeke atlatman daha sağlıklı olurdu belki.
    Dibe vurmadan yukarı çıkamayız.
    Bizi öldürmeyen şey güçlendirir.

Böyle şeyler olabilir yarın öbürgün birisi de erkek arkadaşına aynı şeyi yapabilir belki sen de bir gün çok ayıp bulduğun bu şeyi bir bakmışsın birine yapıyorsun kimbilir :?
    Yaşam da böyle bir şey işte.Cesaretini kaybetme, geçecek ve kendini çok daha güçlü hissedeceksin

Guest

valla ancak sana bi şarkı önerebilirim

Allı pullu elbisem, sürdüğüm kokular Paristen
    Dayanılmaz kadınım ben ama
    bende aşık oldum, bende aldatıldım, bende terkedildim, bende kırıldım