9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Norodol damla hakkında bilgi verin.

Standart Norodol damla hakkında bilgi verin.

Arkadaşlar bu ilacı kullananlar var mı.Obsesif hastalığına bir faydası olur mu ?

Okb,Depresyon,Anksiyete

kullanan kişilerden iyi yorumlar okumuştum burda. OKB için

Alıntı bjksaid92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanan kişilerden iyi yorumlar okumuştum burda. OKB için
    Bende doktoruma danışıp kullanmayı düşünüyorum da yan etkileri ağır olabilir o yüzden biraz korkuyorum.

Okb,Depresyon,Anksiyete

Alıntı "ahenk" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-3 damlasında bir sıkıntı olmuyor.
    daha yüksek dozda bazı bünyelerde hareket bozukluğu yapabildiğini yazmıştım daha önce de..
    birer birer arttırmaya dikkat edersin.
    Bi faydasını görürmüyüm ?

Okb,Depresyon,Anksiyete

Alıntı adnankemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanmadığım için faydası olur mu bilmiyorum ama dikkatli kullanmalısın.
    Birkaç damla fazla alıp kasım kasım kasılıp heykel gibi kalabilme ihtimalin varmış sözlüğün birinde öyle yazıyor..
    Doktoruma bir soruyumda.Kullanırsam eğer fazla damla almam korkarım çünkü.Kullanırkende suyun içine damlatıp öyle içebilirim

Okb,Depresyon,Anksiyete

Doktor büyük ihtimal kaç damla alacağını günde kaç kez alacağını falan söyler. Yine büyük ihtimal çay yada kolaya damlat diyecektir
    Obsesyona bi faydası olduğuna rastlamadım doktoruna sormadan kullanmamalısın
    Teşekkür ederim.Belki depresyona bir faydası olur.

Okb,Depresyon,Anksiyete

norodol damla bende kullandım 4-5 damla gece yatarken.Güzel bir ilaçtır.

Aslında asıl sıkıntı ne biliyomusun ? Depresyon tedavisi için üretilen yüzlerce ilaç varken neden hala depresyon yaşayanların(ben de dahil) sayısı azalacak yerde artıyor diye bi düşündüm de..
    Değişen dünyanın bunda çok büyük etkisi var. Tv, internet, insanlar vs.. Depresyon mağdurları artıyor ama tedavi olan kişi sayısı olamayana oranla çok az..
    İlaçların etkisi kişiden kişiye değiştiği için bütün ilaçları birer hafta kullanarak depresyonuna yararlı bi ilaç bulabilirsin tabi vücudunu ve beynini deney tahtasına çevirmiş olursun..
    Bilim o kadar gelişti de kişiye göre beyin analizi yapıp ilaç önerebilecekleri bi sistem geliştirmediler.
    Şahsi düşüncem fazla para kazanmaktan mahrum olmayı göze alamıyorlar. Çünkü bir ilaç firmasının onlarca antidepresan tedavisi için üretilmiş ilacı var ve neredeyse hepsi aynı, peki neden ?

Bahsettiğim sistemi geliştirseler üretilen yüzlerce hatta binlerce ilaç arasından yarasız olanları tedavülden kaldırılacak ve kârları azalacak da ondan
    Haklısın bu devirde insandan çok paraya önem veriliyor.

Okb,Depresyon,Anksiyete

Banlandı Deneyimli Üyemiz

norodol eski tip bir antipsikotiktir ve OKB ve depresyon için faydasızdır.
    norodol damla düşük doz kullanmak içindir. 10 damlası yaklaşık 1mg dir. tablet formları 5mg ve 10mg olarak piyasadadır.
    5mg yaklaşık 50 damlaya denk düşer. şizofrenide etkili dozları 30mg ve hatta daha fazlası olabilir. yani 300 damla ya da daha fazlası.
    elbetteki şizofren damla formunu değil, 10mg lik tablet formunu tercih eder.
    şizofrenler yüksek doz kullandıkları için norodol yanında akineton ya da benzeri bir antiparkinson ilaç alırlar. yani kasılmamak için.
    norodolun düşük dozları genelde psikotik olmayan ama öfkeli olan insanlar için tercih edilir. 5 ya da 10 damla norodol öfkeli bir insanı çok çabuk sakinleştirir.
    5 ya da 10 damla norodol için pimpirik yapmaya gerek yok. çok düşük doz. pek bir yan etki olmaz.