6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Hem bipolar hem sosyal ????

Icon5 Hem bipolar hem sosyal ????

Size bir soru:
    Hem bipolar hem de sosyal olmak,yani çevreyle iletişimde ve çevre edinmede iyi olmak(sanal değil gerçek hayatta) mümkün müdür acaba?.Böyle tanıdıklarınız var mı? Bu konuda neler düşünüyorsunuz?
    Konu motig tarafından (14-06-2012 Saat 04:33 PM ) değiştirilmiştir.

Alıntı motig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size bir soru:
    Hem bipolar hem de sosyal olmak,yani çevreyle iletişimde ve çevre edinmede iyi olmak(sanal değil gerçek hayatta) mümkün müdür acaba?.Böyle tanıdıklarınız var mı? Bu konuda neler düşünüyorsunuz?
    bence mümkün.çünkü çevremde böyle tanıdığım kişiler var.her ortama rahatca girebilen ve muhabbet kurmada sıkıntı çekmeyen.

Görünüşe aldanma çünkü görünüşte herkes insan...

Tavsiye konularım:
    Mutlu olmak için...

Bir insanda dikkat ettiğiniz şeyler:

Sigmund Freud'dan Bikaç SÖZ

FACEBOOK SAYFAM

Bende bipolar var ama muhabbet kurmama ve çevre edinmeme engel değil..

bipolar olunca depresifken biraz asosyal olma ihtimali var ama manik iken en sosyal bipolardır.

Alıntı mustafakartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bipolar olunca depresifken biraz asosyal olma ihtimali var ama manik iken en sosyal bipolardır.
    o zaman depresifliği fazla olanlar asosyal olabilir.maniklerin sosyalliği de bir yere kadar çünkü o kadar konuşkanken karşıdaki cevap vermeye fırsat bile bulamıyor.Dialogtan çok monolog

Mümkün.Canlı örneği benim..PArti canavarı.Ortamın en eğlenceli,biricik kankası.Her organizasyonun üstüne yıkıldığı kişi.Depresyona girip-kendi karanlık sularına çekilip-ulaşılmaz hale geldiğinde arka arkaya merak edildiğini/özledindiğini anlatan mesajlar alan biri.Yalnız durum bu işte.Depresyondayken o mesajların hiçbirini genellikle cevaplamam.Zaten telefonumu & bütün iletişim yollarını da kapatırım.Depresyonda değilsem eğlencenin en dibini yaşatırım.Bağımlılık yapıcıyım sanırım.Kim eğlenmek istese bana geliyor.Ben hiç eğlenemediğim zamanda bile...Yani fazlasıyla sosyalim.Beni rahatsız edecek kadar...İlginç.Ben hep bütün bipolarlar böyledir diye düşünüyordum.Sanırım sen daha çok depresif modlarda kalıyorsun.
    "Herkes kendi geçmişini, kalbiyle bildiği bir kitabın sayfaları gibi kapalı tutar ve dostları sadece onun başlığını okuyabilir"