Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ilaçların etkisi

Standart ilaçların etkisi

Bugun psikatrise gittim muayne olmaya ve atarax verdi.Bana haftaya bidaha gel dedi muayneye çok ağır bişi yaşamadığımı söledi.Reçetedeki teşhisde anksiyete bozukluğu yazıyordu.Atarax bulamadım hiç bir eczanede bende pasiflora şurup aldım alternatif olarak.Valla belirtilerine bakdım anksiyete bozukluğundaki etkiler var.ilaçların etkisi nedir gercekden işe yarıyormu çünkü devamlı 4-5gündür bunu düsünmediğim an yok uykusuzlukda yapıyor bende.Tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum.

Pasiflora ilaç değildir bitkisel üründür. Etkileri ilacın etkisine kıyasla çok zayıf kalır bence.
    Atarax'ı bulmak için kaç eczane gezdin bilmiyorum ben ritalin almak için 30'a yakın eczaneye uğradım.

valla 10tane gezmişimdir.yarın için eczane depolarında çalısan yakınım var ona söyledim bulcak inş.Yani devamlı göğsüm sıkışıyo düşünceler.Kafayı yiyecek hallere geliyorum geçmesi lazım.3saat önce içdim 1saat sonrası işe yaradı çok az ama şimdi bi etkisi kalmadı

valla onları bırakdım şükür.Hatta bugun çağıran oldu var gel beleş içmek istermisin gıdım istek uyanmadı.Ama bu hastalıgı bırakdı bana anksiyete bozukluğu buda harbiden cehennemi yaşatıyor insana.

Dogu bence doktoru degiş ne demek sen hafif seyler yasıorsun dio anksıyetenın en hafifi cehennem gibi bişi atarax yeterli deil yanına antidepresan yazması lazım bence

1hafta sonra gel dedi belki ozaman değiştirr.Gene uykusuz anksiyeteli bir gece geçircem galiba suan iyi olsamda.

Alıntı dogu52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1hafta sonra gel dedi belki ozaman değiştirr.Gene uykusuz anksiyeteli bir gece geçircem galiba suan iyi olsamda.
    Ben de uykusuz bir gece geçireceğim sabah 6 da yatarım heral nedenini hiç sorma

Burda böyle aynı hastalığı paylaştıgımı görünce biraz daha hafifliyor aslında .Konuşmak iyi geliyor.Konuşmak lazım hadi bakalım sabahlar olmasın

Sorununuz takılcak bir durum değil içinizi ferah tutun anksiyete bendede var ve panik atak anımda ek olarak atarax banada verildi. ve çokda iyi geldi. kalp sıkışmalarımı çarpıntılarımı ve uykusuzluk halimi ortadan kaldırdı. Normal yaşamıma hemen döndürdü. eczanelerde bulamamanız kötü bir şansızlık olmuş normalde kolay bulunabilen ve çok ucuz 2,3 tl gibi bir ilaç ama istenildiği an bulunmaz hale gelir ya bu ilaçlar sizde sanırım onu yaşamışsınız. Bende ilk rahatsızlandığımda ilaçlarımdan birini çok zor temin etmiştik kii şuan çok kolay bulunabilen bir ilaç olmasına rağmen... eczaneler ücreti ucuz olduğu içinde pek önemsememiş olabilirler normalde eczaneye deseniz anında getirtmesi mümkün kendinizi strese sokmayın.
    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Şuan atağım gelmediği için stresli değilim mutlu bile sayılabilirim gülüyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon