Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: cipralex kullanan var mı?

Standart cipralex kullanan var mı?

Herkese günaydın;
    Cipralex kullanan var mı merak ettim.Ben kullanıyorum bu ayın 19u gelsin bir ay olacak kullanalı sizde görülen etkileri ne oldu.

Cipralex'i uzun sure kullandim.Ama iki yanetkisi birakmama neden oldu.Birisi asiri istah digeri duygusuzluk.

Ama sen de ayni etkileri goreceksin diye birsey yok.Bence cipralex cok iyi bir ilaç.Daha iyimser, daha sakin ve daha sosyal yapiyor insani..Ve buyuk olcude takintilari unutturuyor.

bir şey sormak istiyorum konu açılmışken sosyal fobide paxeramı önerirsiniz cipralexmi daha dogrusu sosyal fobide kullanılırmı cipralex
    Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Cipralex benim aşkım, bu ilaca hayranım aldıktan 2-3 saat sonra beni sakinleştiriyor anında etki gösteriyor. Bana faydalı olan faydasını hissettiğim tek ilaç.
    İlaç sosyalleşmeme yardımcı oluyor, kafamı uyuşturmadan sakinleştiriyor. Yan etki olarak sadece ilacı aldıktan 2-4 saat sonra hafif bir şekilde uyku yapıyor başka bir yan etkisini görmedim tabi iştah açma bu ilaçta da var.
    Her şey güzel olacak...

kullandım işe yaramadı bıraktım cymbalta kullanıyorum şuan memnunum,,

Alıntı enerji528 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cipralex benim aşkım, bu ilaca hayranım aldıktan 2-3 saat sonra beni sakinleştiriyor anında etki gösteriyor. Bana faydalı olan faydasını hissettiğim tek ilaç.
    İlaç sosyalleşmeme yardımcı oluyor, kafamı uyuşturmadan sakinleştiriyor. Yan etki olarak sadece ilacı aldıktan 2-4 saat sonra hafif bir şekilde uyku yapıyor başka bir yan etkisini görmedim tabi iştah açma bu ilaçta da var.
    anında etki göstermiyor ben neredeyse 1 ay olacak kullanalı doktor 3 haftadan sonra etkisini gösterir bu ilaçlar dedi.Senin ne sorunun var enerji528.Benim iştahımı açmadı.

Alıntı Superficielle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cipralex'i uzun sure kullandim.Ama iki yanetkisi birakmama neden oldu.Birisi asiri istah digeri duygusuzluk.

Ama sen de ayni etkileri goreceksin diye birsey yok.Bence cipralex cok iyi bir ilaç.Daha iyimser, daha sakin ve daha sosyal yapiyor insani..Ve buyuk olcude takintilari unutturuyor.
    Bi ilaç bu kadar şeylere kadir mi bu ilaçlar nasıl oluyo da bu sorunları unutturuyor şaşıyorum.

Banlandı Deneyimli Üyemiz

Alıntı Bordo38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir şey sormak istiyorum konu açılmışken sosyal fobide paxeramı önerirsiniz cipralexmi daha dogrusu sosyal fobide kullanılırmı cipralex
    bence pek farkı yok. ikisi de SSRI antidepresan. bu SSRI antidepresanlar sosyal fobide o kadar başarılı değil. ama faydasını gören sfliler de var.
    sosyal fobi için ülkemizde mevcut ilaçlar arasında en etkili olanlar benzodiazepin grubu anksiolitikler. hepsi yeşil reçetelidir. ama bağımlılık riski ve uzun süreli hergün kullanımda etkisini kaybetmesi olasılığı nedeniyle doktorlar pek yazmıyor.

Banlandı Deneyimli Üyemiz

Alıntı happygirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi ilaç bu kadar şeylere kadir mi bu ilaçlar nasıl oluyo da bu sorunları unutturuyor şaşıyorum.
    ilaçlar pek çok kişide mucizevi etkiler yapar. bu da psikiyatrik sorunların sadece bir beyin kimyası problemi olduğunu gösteriyor.

Alıntı happygirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anında etki göstermiyor ben neredeyse 1 ay olacak kullanalı doktor 3 haftadan sonra etkisini gösterir bu ilaçlar dedi.Senin ne sorunun var enerji528.Benim iştahımı açmadı.
    İlaca ilk başladığında hemen etki göstermiyor birkaç hafta beklemek gerekiyor. Ben ilacı düzenli kullanmıyorum sinirlendiğim zaman alıyorum 2-3 saat sonra geçiyor yatıştırıyor. Ben depresyon için başlamıştım.
    Her şey güzel olacak...

Sayfa 1/2 12 SonSon