Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Prozac yan etkileri??

Standart Prozac yan etkileri??

3-4 gündür prozac kullanıyorum. ilk gün ve bugün mide yanması oldu, gün bitimine doğru geçti... aradaki günler olmadı. bu benim ilaca alışma süremle ilgili bişey midir??

bide yan etkileri arasında ağız kuruluğu yazıyo ama... benim yutkunma sorunum vardı (doktor farenjit dedi), ilacı kullanmaya başladığımdan beri bu sorunum ağırlaştı, nefes alamıyorum bazen... bide komik gelicek ama hapşıramıyorum temel reflekslerimi sınırlıyor mu bu ilaç? yaygın anksiyete tedavisi için kullanıyorum bu ilacı, henüz ilacın etkilerini görmeyen birinden bu soruları duymanız normal ama içimi rahatlatırsanız sevinirim

---

haa bir de refleksleri sınırlandırıyor dedim ya, sanırım psikolojik kökenli ağrılarım var çenem ve ensemde, kısa bir süre önce kuduz aşısı yaptırdım, aşının etkisi diyenler de var, reşit olmadığım için ailemi hastaneye gitmeye ikna edemiyorum, bu ilaç kafamı iyice ağırlaştırıyor, tam anlamıyla kafamı taşıyamıyorum kafam düşücek sanki, buda geçermi..? :S
    Konu none0 tarafından (18-12-2011 Saat 07:11 PM ) değiştirilmiştir.

ılacların yan etkılerı genelde 3-4 hafta sonra keçer
    ve tedavı etkısınıde bundan sonra göstermeğe başlar.
    Vefa, vefa…Ey vefalıların en vefalısı!
    Vefayı veren Sen’sin.Vefalı da Sen…
    Ya bizde vefa…

Ne gelen vardı, ne giden. Rıhtımlar tenhaydı. Hiç mi kalmadık anlaşılamamanın yalnızlığında? Ah, sabırla bekleyebilseydik gönül! Her zaman hazır bulacaktık kıyıdaki yelkenliyi. Görememişsek körlüğümüzdendir...

evet bunu biliyorum da bunlar yan etkiler arasında mı öyle mi anlamalıyım

çene ağrısı gece farkında olmadan dişlerini sıkarak uyursun ondan olur,ense agrısıda gergin oldugunda olur...yanı rahatlamaya calıs gevşe aslında bır spor salonuna yazılıp bırkac ay sonra bu ılaca baslasan belkıde gerek kalmayabılrdı...saydıklarında ılacın hem alısma evresı hem yan etkılerı keza her yan etkı zamanla gececek dıe bır sey yok bır ıkısı bazıları yada kalabılırde..ılacıda bırden bırakmak sakıncalı doktor kontrolu eslıgınde ve gramajını azaltarak bırakılıyor..bıraz ıyı oldugunda ıyılestım dusuncesıne kapılmakda dogru degıl...doktorun onerdıgı sure kullanılmalı

enseyle ilgili size katılıyorum; dişlerime de 20lik dişlerim bahanesini buluyorum... peki ya nefes alma ve yutkunmamdaki zorluk? onlar gerçekten de farenjit mi? tanrım yine anxious anxious konuşuyorum yaa...

uykusuzluk... cinsel isteksizlik.
    sair_hk

En büyük yan etkisi iktidarsızlık, aynı zamanda hissizlikde yapıyor ama bu daha soğuk kanlı olmanı sağlıyor.

daha sonra geçiyor iktidarsızlık değil mi? ilacı bırakınca yani

İlacı bırakmadığım için net bilgi veremem ama geçiceğini tahmin ediyorum.

Bu ilaç bende aşırı üşüme yaptı ki ben yaz yiğidi olarak nitelendirlen hiç üşüyen biri değildim. İlaca başlayalı iki hafta oldu 20mg kullanıyorum acaba ilerde geçer mi?

Sayfa 1/2 12 SonSon