seo uzmani Full Apk genel blog kadina dair
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: stilizan

Standart stilizan

merhaba,

stilizan ne durumda verilir? benim erkek arkadasım oldu..deliler gibi severken bir gun ayrılmak istedi ve bana dusman gibi, gozleri kinle bakiyor..liseden beri kullaniyormus bu ilaci..kendine guven eksikliği de var,bu sorun ailesinde de mevcutmus...cok kinci oldugu cevresinde de biliniyor..bi arkadası kendisine nereye gidiyosun sorusuna yanıt vermeyince ona kin besleyip, 2 senedir konusmuyo...24 yasında, ufak seyleri dert edip içinde sıkıntılar olusturuyor...Doktora bu konu ile ilgili gitmiş ve stilizan vermiş..aşırı kinci ve bunun sonucunda kin duyduguna dusmanca davranıyor, hakaret ediyor karsı taraf hiçbişi demese bile, kendine guvenmiyor, cok zor ikna oluyor hatta olmuyor kendi dusuncesinin dogru oldugunu dusunuyor..

Kişilik problemi mi mevcuttur?nasıl duzelir, daha da kotuye gidebilir mi?

STILIZAN SIZOFRENI VE OZELLIKLE PARANOYA PSIKOZLARI ICIN KULLANILIR. AYRICA ZEKA GERILIKLERI ICIN. PROSPEKTUSUNDE BOYLE YAZILI.

Stilizan bir antipsikotiktir. düşük dozları her türlü psikiyatrik hastalıkta yüksek dozları ise şizofreni ve diğer psikozlarda kullanılır.
    Kindarlık paranoidlere özgü bir davranış ve düşünce şeklidir ve Stilizan bu olay için uygun ilaç. Başka ilaçlar da denenebilir.
    Sanırım arkadaşınızın ilaçlarını etkili dozda ve sürekli kullanması gerekiyor. Böyle bir problemin ilaçsız çözümü aldukça zor.
    Stilizanı günde kaç mg aldığını öğrenseniz iyi olur.

Guest

umrım kişilik bozukluğu değildir. öyleyse düzelmesi ruhsal rahatsızlıklardan çok daha zor.

1 mg. lıktan kullaniyor ve her zaman duzenli almiyor, iç sıkıntısı kendisini aşırı huzursuz edince( bazen bu iç sıkıntılarından dolayı kusuyor, kin yuzunden besledigi nefret kendinde sıkıntı yaratabiliyor) kullaniyor ilaci..4-5 gun kullanip kesiyor..

bende kullandım onu günde 3 kere aldım da çok şizofreni tedavisinde kullanır

merhaba.bende stilizan kullanıyorum . yeni başladım sayılır. ama bi faydasını göremiyorum. 1 mg lık kullanıyorum. günde yaklaşık 4 tane alıyorum.acaba daha yüksek dozajları denemelimiyim?

Guest

bi ara bende kullanıyodum bundan ben şizofrenim onun icin kullanıyodum bu ilacı

stilizian yüksek dozda olursa şizofrenler kullanıyor bildiğim kadarıyla...bende düşük dozda kullanıyorum bu ilacı...öfkelerim azaldı..düzenli kullanıyorum...faydasını gördüm.....korkulacak bir ilaç değil...

Guest

uzun zaman önce bana 1 mg stilizan vermişti dr..
    öfke kontrolu için gibi birşeyler söylemişti hatırladığım...

Sayfa 1/2 12 SonSon