Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: depreks kullananlar yorumlarınzı alabilir miyim?

Icon Rolleyes2 depreks kullananlar yorumlarınzı alabilir miyim?

bilgi verir misnz arkadaşlar?

depreks prozacın muadilidir. aynı etken madde yani fluoksetin içerir. depreks de kullandım prozac da kullandım. aralarında pek fazla bir fark yok, yan etki bakımından ufak bir fark oldu bende sadece, prozac hafif titreme yapıyor, depreks yapmıyor fakat fayda bakımından arada fark yok. faydası oldu bana, zaten hiç bir ilaçdan mucize beklememek gerekir. bendeki panik atak nöbetlerine faydası çok oldu, ha bu ararda ben panik atak hastası değilim anksiyeteyim panik ataklar da zaman zaman eşlik ediyordu, şimdi o durumlardan kurtuldum, cipralex kullanırken kurtulamamıştım, bence cipralexten üstün bir ilaç. panik ataktan kurtulamayan hastaların mutlaka denemesi gereken bir ilaç. onun haricinde bana bir miktar mutluluk da verdi. bazen sebepsiz gülümsemeler de oluyordu şimdi alıştım bu sebepsiz gülümsemeleri kontrol edebiliyorum. yani sonuç itibariyle iyi bir ilaçtır.
    ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

teşekkür ederim okb de nasıldır acaba bu ilaç?

yeni başladm ben de okb için, kaç günde etksini görürüm peki?

merhaba mutluhayat
    5 gün önce bu başlığı açmışsın
    kimse cevap yazmamış... 4 gün sonra sonra yardım çağrını yineleyince ancak gören olmuş
    başlığın muhtemelen forumda "her telden" başlıkları arasında kaybolup gitmişti, neyse ki bunu artık önlemiş bulunuyoruz.

umarım ilaç tedavin etkisini olumlu bir şekilde gösterir.
    çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim iyimser umarım daha fazla bilgi veren olur...

Alıntı mutluhayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni başladm ben de okb için, kaç günde etksini görürüm peki?

arkadaşım bi ay önce kullanmaya başladı....ilk 15 gün hiçbi faydasını göremedim demişti....
    ama şuan çok memnun okbsine de iyi geldi anksiyetesine de.....bir ay sabret inş iyi hissedersin sende....

çok teşekkür ederm, en zoru da etki etmesini beklemek... 1 ay çok uzun geliyor...

rica ederim....bende öyle düşünüyodum inan ki 4 ay nasıl geçti şuan anlamıyorum.....çabuk geçecek emin ol....
    ne zaman ii olcam diye beklentiye girme ama...sen iyi hissetmeye de çalış....zaten daha çok bu şekilde tedavi etkili oluyo..

Sayfa 1/2 12 SonSon