Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Modafinil zeka geliştiriyomuş ve dikkat arttırıyomuş alıcam yardım ??

Alıntı sosyalfobik24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen şimdi bu cümlenle, ilaca hemen sarılma, terapimi al demek istedin
    Terapi değil , dikkat ve bilgi eksikliğinden yakınmış ders al dedim , bilgiyle donan dedim. Sen ne anladın
    Dilsiz kulaksız sözün , can gerek anlayası...

Alıntı sosyalfobik24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkçe dersi al, telaffuzun yanlış diyorsun zannettim
    Durduk yere neden kırayım çocuğu? Gerçekten öğrenirse bir insan , o bilgiy gerçekten hazımsarsa , ne dikkat eksikliği ne başka bir sorun kalır. (Durduk yere neden kırayım çocuğu cümlesini not et bir kenara sosyalfobik. Sataşırsan karşılığını bulursun durduk yere sataşmam , tehditini hissettin mi?)
    Dilsiz kulaksız sözün , can gerek anlayası...

Bunla alaklı uzmana randevu alıcam yakın zamanda, ilaçları kırmızı reçeteymiş ve her psikiyatrsit yazamıyomuş bildiğim kadarıyla, bu yüzden DEHBle alaklı gidilicek uzmanda önemli...
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

vertigo için kullandığım Nootropil de bu tür etkiye sahipmiş ama kabızlık yapıyor

arkadaşım ritalin kırmızı reçete nasıl gidip çözecen ,çok az kişi bunu yapabilir.. hadi narkolepsi olablir o zman modiodal kullanılabilirmiş..
    uanık tutuyomuş modiodal ,tutmasın beni ayakakta ninja turtles gibi bi oraya bi bu buraya koşmanın manası yok .
    strettera nordrenlinden entki gösteriyor biliyorum ama çok dzenli kullanmak gerek,bildiğim kadarıyla 1 aya yakın süre içinde

Alıntı fomento Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 haftadır çıkarmıyorum tuvalete. bu meret yüzünden olabilir
    Sen de mi nootropil kullanıyorsun?

evet...........
    Sen ne için kullanıyosun ?

dikkat eksikliği
    İlaç dikkt eksikliği sorunun çözüyormu?
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Tevbe estağfirullah ya.Zeka geliştirici ilaç bulmuş da sınavlardan yüksek performans almak istiyomuş da.Allah akıl fikir versin dicem ama akıl fikir artırımı için ilaç arıyorsun zaten.Elindeki mevcut zekan ile yetinmelisin.Bırak testi mesti.
    Alıntı cinobili3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok dikkatsizim testlerde saçma sapan hatalar yapıyorum soruları pek iyi yorumluyamıyorum türkçem berbat :S Bu ilacı denemek istiyorum etkili bir ilaçmış.İngilterede bir adam bu ilacı alarak sınavları kazanmış ve mühendis olmuş. Diğer ilaç ise cx717 bunun hakkında bilgisi olan varsa yazsın lütfen piyasaya çıktımı acaba ?

Zeka arttırma veya dikkat eksikliği gibi konular sadece ilaç kullanımına yöneltmemeli kişileri.Modifinilin veya asetilcolin gibi Nörotransmitterler tabii ki faydalı dır.Snaps bağlantıları arasında kaydırıcı görevi görürler.Bununla beraber ilaç bağımlılığına da karşıyım.Dikkat eksikliği konusu bazı tekrarlarlada aşılabilir.Bol bulmaca çözün mesala veya Klasik müzik dinlemeyi tercih edin.Puzzle gibi yap boz larda dikkat eksikliğine karşı bir egzersizdir.Çevrenizdeki her olayı,her ayrıntıyı bir egzersiz aracı olarak görebilirsiniz.Dikkati toplamak için bir resim alın elinize mesala uzun uzun inceleyin.Sonra resmi kapatın ve neler gördüğünüzü hatırlamaya çalışın.Bunu evde de yapabilirsiniz .Mesala gözleriniz açık iken kırmızı nesneleri inceleyin ve gözlerinizi kapatın mavi nesneleri saymaya çalışın.Bu tip egzersizler zihninizi dinç tutacaktır.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon