Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: En iyi kilo aldıran antidepresan ve antipsikotik ilaçlar

Standart En iyi kilo aldıran antidepresan ve antipsikotik ilaçlar

Ben yaklaşık 5 aydır rexapin ve xetanor kullanıyorum psikotik bozukluğa bağlı depresyon tedavisi için.Onlar sayesinde 5 ayda 5 kilo aldım.Ama kilo alma çok yavaş gerçekleşiyor.Geri çabucak kaybediyorum ve 2 sene içerisindede yaklaşık 8 kilo almam gerekiyor.Madem bu ilaçları kullanıyorum en iyisi en çok kilo aldıran iştah açan ilaçları kullanayım değil mi?İlaçlarım bitmek üzere doktora gideceğim yakında.Hangi ilaçları yazdırayım.Hangileri hızlı kilo almamı sağlar.Antidepresan ve antipsikotik tavsiyeleriniz nelerdir(Yeşil reçeteli ilaçlar söylemeyin.Doktorum inatla karşı çıkıyor bana yeşil reçeteli ilaç yazmaya)

rexapin en fazla iştah açan antipsikotiktir. ona devam et.
    antidepresan olarak ise en fazla remeron iştah açar.
    sen ne kadar şansılısın. ben bu kadar iştah açan ilaç kullanmamama rağmen ilaçlarla tam 35 kilo aldım.

hocam ne şanslısı ya.Yakında üniversiteyi bitiriyorum.Polisliğe başvuracağım ama kilom tutmuyor. 190 boy var 67 kilo var.en az 75 olmam gerekiyor.Remeronu hemen inceliyorum yorum için teşekkür ederim

seninle tam ters durumdayız. bende boy 1.76 kilo 105.
    beni de fazla kilodan almazlar. yani taşım tutsaydı. yaş 48.
    eee, gençliğimde ben de zayıftım. 30 yaşıma kadar 70 kiloyu aşmamıştım. ilaçlara başlayınca şiştim.

Arkadaşlar ben de kilo almak istiyorum 1.83 boy 62 kiloyum. Fakat herhangi bir psikolojik rahatsızlığım yok (herşeyi ertelemem ve tembelliğim dışında). Ne kullanmamı önerirsiniz ilk defa antidepresan veya antipsikotik kullanacağım.

zyprexa ii kilo yapar!aklınızda olsun..

lustralın bana 2 yılda 7 kilocuk bir hediyesi var.

ne yapacan kilo aldıran ilacı ben şu şidi bu lanet ilaçları bırakmaya uğraşıyorum eğer kilo almak istiyorsan efexsor risperdal bunları iç iştah açıcı özelliği var ben zamanında filinta gibiydim şimdi 117 kilo oldum ve ilaçları bırakmaya çalışıyorum .... bence hiç bulaşmaz bu işe....
    şu yaşımda hastalık hastası oldum ....
    Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Sayfa 1/2 12 SonSon