Sayfa 1/11 12345 ... SonSon
105 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bipolar destek grubu

Icon Anger Bipolar destek grubu

Arkadaşlar, ben kendime bipolar arkadaşlar arıyorum, bir destek grubuna ihtiyacım var.. Ancak geçen gün gördüm bu siteyi, mesaj attım ama kimseden yanıt gelmedi, anlayamadım nasıl bir iletişime geçmem gerektiğini.. Biri beni aydınlatırsa çok sevinirim.. Herkese sağlıklı günler..

merhaba..sana msj attım ama herhangi bi cevap alamayınca bidaha rahatsız etmek istemedim

merhaba bipolardaşlarım ben de bipolarım ama siteye sık giremiyorum ama takip edebildiğim sürece yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. hastalığımız tedavi edilebilir bir hastalık ama bazı durumlarda tam olarak düzelmese bile önüne geçilebiliyor. geçmiş olsun.

Banlandı
    Yer
    istanbul

arkadaşlar bipolar facebook grubumuz var dileyen katılabilir

http://www.facebook.com/home.php?sk=...383349825&ap=1

Merhaba Ceyda, bana attığın mesajı göremedim ben de, malum ilk defa buradayım.. Kusura bakma lütfen, ne demiştin bir daha yazar mısın??

bipolar olduğumu yazmıştım..bu sitede bipolar olan az sayıda insan var galiba,,yada yanılıyorum..bipolarla nasıl mücadele ettiğini sormuştum bir de

Herkeze iyi günler.
    Sitede bipolar arkadaşlarımız online oluyor genelde.yardımcı olurlar olmadı ben de yardımcı olurum özel msj bile atmanız yeterlidir.

Valla Ceydacığım, bipolarla mücadele etmekte zorlanıyorum doğrusu. İyi bir işim var, onu kaybetmemek için çırpınıyorum, bu da beni çok yoruyor. 2 kez manik atak geçirdim ama ikincisi birinciden çok daha fenaydı. Doktorum bu konuda çok fazla uyarmadı beni, uyarmış olsaydı belki de hayatta yaptığım bazı yanlışları yapmamış olur ve 2. atağı geçirmemiş ve şimdi daha sağlıklı olabilirdim. Bu konularda bilinçlenmek çok önemliymiş meğer. Doğru yaşam biçimini korumak gerekiyor. Sağlığa dikkat etmek, iyi uyumak, sigara içmemek vs. gibi şeyler çok önemli. Bir de mümkün olduğu kadar olumlu düşünmeye çalışmak tabii ki..

Ben de bipolarım. Merabalar . Şuan çöküş dönemindeyim ve çıkmaya çalışıyorum. bi öneriniz var mı çıkmak için neler yapılabilir vs.

Sayfa 1/11 12345 ... SonSon