Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kendimi aciz hissediyorum

Icon Sadblinky Kendimi aciz hissediyorum

Geçen yıl biriyle tanıştım ilk zamanlarda çok iyiydi bende kendimi kaptırdım çok bağlandım.Beni aldattı affettim, aileme karşı küçük düşürdü,anneme yüksek sesle konuştu, hakkımda kötü konuştu ,küfretti,azarladı ,aşırı kıskançlıkları oldu ama ben her seferinde nedense affettim 4 aydır onunla sadece telefonda görüşüyordum. şimdi onuda kestim ben bu adama aşıkmıyım alışkanlık mı yoksa bu bilemiyorum ama çok aciz hissediyorum ,kendime verdiğim sözleri tutamıyorum ve kötü hissediyorum ne yapmalıyım, nasıl silerim onu?

bende bırısıne baglandım . adı mustafa aydı. şimdi onun allah belasını versin. onu düşünme canın cehenneme napıcan senı sevmeyenı sevme senı tercıh etmemıs. bosver onu

beni kandırmaya çalışıyor sürekli ben çok değiştim eskisi gibi değilim çok aptallık ettim seni kırdım seni çok seviyorum affet geleyim herkesten özür dileyeyeyim. insan sevdiği insanı incitebilirmi küfredebilirmi kırabilirmi hiç

Sana karşı saygısı, sevgisi olmayan biri için bu kadar sevgi beslemen saçma. Belliki bir duygu boşluğundasın, onun hayatında olması sana bir renk getirdi, o yüzden hayatından çekip gitmesine izin vermiyorsun, halbuki bıraksan, nasıl mikroplardan arındığını ve kaybettiğin huzurun nasıl geri döndüğünü göreceksin.
    Evli ve mutlu,çocuklu....

İnanın bir zaman sonra arkama bakıp o kadar gülmeyi istiyorum ki gülmeyi özlemişim.Ne kadar gurursuz ve aciz olmuşum kendimi tanıyamıyorum tavsiyelerinizi kulak arkası etmeyeceğim.

Onun sana verebileceği şeylere ihtiyacın olduğu için bırakamıyor olabilirsin. Benzerini yaşadım, boşlukta olduğunda ilgi, alaka, sevilme bunlarla normalde belki sevmeyeceğin birine çok ihtiyacın varmış gibi hissedersin.

en kötüsü de onu hergün görüyor olmam Allah'ım inşallah dükkan sahibiyle anlaşamazda başka bi yere taşınır diye hergün dua ediyorum

Bu tür vakaları hep keneye benzetmişimdir.
    Kanamalı ateşler...
    İlişkinize ve sana zarar veren birinin kendine de hayrı olmaz emin ol.
    Ayrılmanız yerinde olmuş hatta biraz geç olmuş diyebilirim.
    Şimdi yapman gereken onu hatırlatan herşeyi bir torba da toplayıp çöpe atmandır kıymamazlık yapma herşeyi topla.
    ona dair yazdığın şiirler , yazılar ,resimler varsa yak pc'deyse sil.
    Sonra bir kaç gün hiç bir şey yapmadan dur sonra sonu ölümle biten bir roman oku.
    Ölen kahramanın erkek olmasına dikkat et , kitabın sonun da ölen kişinin erkek arkadaşın olduğunu düşün ve onu öldü farz et.
    Kısaca kaldığın yerden devam et...
    Ölü yaşayanlar,yaşayan ölüleri çekemezler. Özdemir ASAF

Kene benzetmesi çok yerinde bir tabir odu.. kanımı tüketiyor sanki her geçen gün bildiğin tavsiye edebileceğin bir kitap varsa eğer hemen okuyabilirim.. ona dair olan herşeyi annem bana bile bırakmadı yüzüne fırlattı kendisinin hiç bişeyi kalmadı

Alıntı maverick23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kene benzetmesi çok yerinde bir tabir odu.. kanımı tüketiyor sanki her geçen gün bildiğin tavsiye edebileceğin bir kitap varsa eğer hemen okuyabilirim.. ona dair olan herşeyi annem bana bile bırakmadı yüzüne fırlattı kendisinin hiç bişeyi kalmadı
    Tabi olmaz mı ? =)

Psikolojik kitaplar : Dr Wayne W. Dyer Hatalı Alanlarınız
    Dr Patricia Hadges Siyah - Beyaz serisini okursan kendini daha iyi hissedeceğine inanıyorum.

Roman Kitapları : sonu ölümle biten ve organ bağışının da ne kadar önemli olduğunu vurgulayan güzel bir kitaptır En Son Yürekler Ölür

Umarım yardımcı olabilişimdir.
    Ölü yaşayanlar,yaşayan ölüleri çekemezler. Özdemir ASAF

Sayfa 1/2 12 SonSon