PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boyun çevrilince ses çıkması

can79
11-09-2008, 06:08 PM
arkadaşlar merhaba..umarım hepiniz guzel bir gun geçirmişsinizdir...ben bişe sormak istiyorum..normalde panik atak için cipralex kullanıyorum fakat son 2 gundur boynumu sağa sola çevirince sanki kaslarımdan vız vız die sesler gelioo....genelde ilaç almadığım zamanlar oluyodu ama uzun zamandır ilaçlarımı da alıyorum...sizce nedir bu ya da bunu yaşayan arkadaşlar var mı?...şimdiden hepinize geçmiş olsun ve teşekkür ediyorum

11-09-2008, 06:31 PM
:D :D :D

Can lütfen güldüğüme alınma ama nedense birden okuyunca gülesim geldi.Nedir bizim çekimiz böyle.. :D

Ben böyle bir şey yaşamadım.Fakat önemli bir şey olduğunu sanmıyorum.Sadece panik atak sana kendini hatırlatmak istiyor.. :roll: gibi geldi bana.

Kendine iyi bak..Sevgiler. :)

dj_Tolga
12-09-2008, 11:22 PM
can onu bende yasıorum allahtan onu atlattım yanlız sana tavsiyem kafana bunları takarak kafanı sürekli saga sola cevirme bende de aynısı oluodu.kafama takmayınca gecti.aslında diğer sorunlardan ona yer kalmadı:)

12-09-2008, 11:40 PM
can onu bende yasıorum allahtan onu atlattım yanlız sana tavsiyem kafana bunları takarak kafanı sürekli saga sola cevirme bende de aynısı oluodu.kafama takmayınca gecti.aslında diğer sorunlardan ona yer kalmadı:)

Ben deniyorum deniyorum olmuyor.. :roll:

Bende neden ses çıkmıyor..bende mi bozukluk var.. :oops: .. :D

camlale
14-09-2008, 10:25 PM
Kendimi çok kasarsam bir ortamda bana da olur.Gırcı gırc sesler gelir böyle sağa sola dönerken

Arrrslan
15-09-2008, 09:56 AM
O problem bende de var. :) Özellikle çok yavaş çevirince kıtır kıtır ses geliyor. Kafamı arkaya atıp sağa sola oynatınca da genellikle her zaman ses çıkıyor. :)

15-09-2008, 05:19 PM
ilaçla ilgisi yok kireçlenme olan kasta o sesler çıkar zaten.

15-09-2008, 11:27 PM
ilaçla ilgisi yok kireçlenme olan kasta o sesler çıkar zaten.

Bende öyle biliyorum..panik atağa yormanız komiğime gitmişti.. :wink: .. :D

sevde_
15-09-2008, 11:34 PM
Peki boyun kıtlatanlara bakamayanlara ne deniyor, bununda bir adı varmı? :D Karşımda bir kişi öyle yapınca çok kötü oluyorumda, sırf boyun değil, ama en çok boyunda kötü oluyorum. Konuyla alakasız oldu ama, bende merakımı gidermiş olurum... :D

camlale
15-09-2008, 11:56 PM
Peki boyun kıtlatanlara bakamayanlara ne deniyor, bununda bir adı varmı? :D Karşımda bir kişi öyle yapınca çok kötü oluyorumda, sırf boyun değil, ama en çok boyunda kötü oluyorum. Konuyla alakasız oldu ama, bende merakımı gidermiş olurum... :D

Boyunkıtlatanaaslabakamazfobik anksiyetesi bu.Bu hastalık da literatüre yeni geçti :wink: :) Bende de var.

sevde_
15-09-2008, 11:57 PM
Bu hastalıkmı? 8O Yine birşey çıktı bende... :?

camlale
16-09-2008, 12:01 AM
Bu hastalıkmı? 8O Yine birşey çıktı bende... :?

Yaa ne zannettin.Hastalık tabii.Tedavisi de şöyle yavaş yavaş parmaklarını kıtlatanlara bakmakla başlıyacaksın.Sonra boyun sonra bel sonra hiçbirşeyin kalmayacak

Sevdecim tabii ki şaka yapıyorum.Ama şaka bir yana gerçekden ben de bakamıyorum.Bence bu hassasiyetle alakalı.Maalesef bizde fazlasıyla var.Herşeyin fazlası zarar..

sevde_
16-09-2008, 11:49 PM
Eğer ben sırf bunun için tedavi görmem gerekiyorsa, benim öyle çok huylarım olduğu için, doktorların kapısından hiç gitmemem lazım.

can79
13-06-2009, 08:32 PM
bugun yeni doktorum iyice canımı sıktı..bu başlığı tekrar gundeme getirmeme neden oldu...aynen yukarıdaki gibi sıkıntımı anlattım ben manyak kafayı yemişim gibi davrandı kadın yaaa...mersinli olupta iyi bir psik.tavsiye edecek olan var mı arkadaşlarrrr????

can79
22-06-2009, 07:23 PM
arkadaşlar bu sıkıntımı nasıl tarif etmem gerekiyo doktoruma anlatıyorum anlatıyorum bole birşey olmass diyoo..ne sesi diyo tarif edemiyorum bende donup kalıorum oylece

bydead
22-06-2009, 11:02 PM
aynı sorun bendede var sağa sola çeviriken kıt küt ses ver bazen takılıyr sanki aniden çeviriyrm ve ağrı yapıyor fena şekilde o yüzden böyle olduğu zaman hafif çeviriyrm kafamı ve tam sağa sola çevirmeye bazen korkuyrm önemli bi şey değil sanırım.ben böyle yıllardır yaşıyorum.