PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güvenilir bir hipnoterapist arıyorum..

anksiyetik
01-12-2009, 08:12 PM
Arkadaşlar,
Gercekten basarılı olan,konusunda uzman ve tedavi sağlayan bir hipnoterapist önerisine ihtiyacım var.Bu konuda önerebileceğiniz isim var mı acaba?

biyolog
04-12-2009, 09:14 PM
peki acaba hipnozla anksiyete ve depresyon nereye kadar başarılı olur.....izmirde bunu yapan başarılı bir hipnoterpist varmı? belkide bir gün ihtiyaç duyabiliriz...ve bilinçaltımızı temizleriz.

neyzenlenin
07-12-2009, 02:15 PM
hipnoterapiye hiç bir şekilde güvenmem.

anksiyetik
16-12-2009, 12:41 PM
neden?deneyip verim mi alamadınız..

stresgergin
20-12-2009, 10:47 AM
peki acaba hipnozla anksiyete ve depresyon nereye kadar başarılı olur.....izmirde bunu yapan başarılı bir hipnoterpist varmı? belkide bir gün ihtiyaç duyabiliriz...ve bilinçaltımızı temizleriz.

izmirde basarili bir hipnoterapist tavsiye edebilirim isterseniz

stresgergin
20-12-2009, 10:47 AM
anksiyetik,
hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama biyolog' a yazdigim gibi isterseniz basarili bir hipnoterapist tavsiye edebilirim ama izmir' de .

biyolog
29-12-2009, 11:51 PM
belki gidebilirim düşünüyorum çünkü hipnozla anksiyete tedavisinde başarılı sonuç alanlar var. tavsiyenizi bekliyorum izmirde hipnozla tedavi konusunda.

paranoyak35
09-01-2010, 01:16 AM
ben hipnoterapi aldım ve herkese tavsiye ederim kesinlikle muhteşem bişey.yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz.izmir de çok iyi bir hipnoz uzmnaı var özelden konuşabilriiz

ceydaa
10-01-2010, 06:10 PM
bende izmirdeyimm ve hipnoterapist arıyorummmmm,yardımlarınızı bekliyorum..sevgiler...

paranoyak35
10-01-2010, 06:39 PM
ceydaa sana izmirdeki en iyi hipnoz uzmanının internet linkini veriyorum oradan bakabilirsin ilk görüşme ücretsiz olarak yapılıyor tavsiye ederim
http://www.kadirdemirel.net/

ceydaa
10-01-2010, 07:29 PM
teşekkür ederim paranoyak35..

ceydaa
10-01-2010, 07:40 PM
paranoyak35 bu arada seans ücretleri ne kadar.? gerçekten işe yarıyor değil mi hipnoz?en son çözüm olarak aklıma hipnoz geldi..

biyolog
10-01-2010, 10:04 PM
paranoyak sana iyi geldiğinie gerçekten sevindim,,,fakat ücreti yani seansı ne kadar,,birde paranoyak senin rahatsızlığın neydi ,,,ilaç kullnıyormuydun,,,kullnıanıyrsan şu anda bıraktınmı...ilk seansta etki görmeye başladınmı,,,şu anda nasılsın bunları yanıtlarsan çok sevinirim.yanıtın için şimdiden çok teşekkür ederim.

paranoyak35
11-01-2010, 06:56 PM
bişey değil ceydaa.tabiki biyolog size yardımcı olmak isterim.öncelikle seanslar 5tane.toplam olarakta 450tl ödeniyor ama taksitt yapılıyor ve doktor mükemmel biri aileden biri gibi.bana çok yardımı oldu çok kötü olduğumda bile ücretsiz hipnoterapi yaptı.en önemlisi bukonuda bir uzman.yurtdışında birçok çalışması var ve burdada dernek başkanı aynı zamanda diş doktoru ve benim dişçim:)
bunun dışında bence ücret pahalı değil çünkü raksitle neler alınıyor ki bu sağlık bence deneyin.
benim durumuma gelince ben tipik depresyon hastasıyım 10yıldır.ve bu bende yineleyici depresyon adını aldı.tabiki bende ilaç kullandım hemde uzun yıllar boyunca.ama ben hipnozdan sonra ilaçlarımı bıraktım ama kimse bırakmayı önermedi ben kendim bıraktım.ve kendi doktorumada gitmiyorum gayet iyiyim.fakat seanslar bitince size ses kaydı veriyor doktor onu düzenli olarak yapmak gerekiyor ama ben tembelim yapmıyorum:)))

biyolog
13-01-2010, 09:11 PM
bişey değil ceydaa.tabiki biyolog size yardımcı olmak isterim.öncelikle seanslar 5tane.toplam olarakta 450tl ödeniyor ama taksitt yapılıyor ve doktor mükemmel biri aileden biri gibi.bana çok yardımı oldu çok kötü olduğumda bile ücretsiz hipnoterapi yaptı.en önemlisi bukonuda bir uzman.yurtdışında birçok çalışması var ve burdada dernek başkanı aynı zamanda diş doktoru ve benim dişçim:)
bunun dışında bence ücret pahalı değil çünkü raksitle neler alınıyor ki bu sağlık bence deneyin.
benim durumuma gelince ben tipik depresyon hastasıyım 10yıldır.ve bu bende yineleyici depresyon adını aldı.tabiki bende ilaç kullandım hemde uzun yıllar boyunca.ama ben hipnozdan sonra ilaçlarımı bıraktım ama kimse bırakmayı önermedi ben kendim bıraktım.ve kendi doktorumada gitmiyorum gayet iyiyim.fakat seanslar bitince size ses kaydı veriyor doktor onu düzenli olarak yapmak gerekiyor ama ben tembelim yapmıyorum:)))

paronayak verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim....ancak psikyatrsitler hipnoza biraz önyargılı bakıyorlar pek inanmıyorlar ....söylediğin şeylere gerçekten çok şaşırdım...yani anksiyete---depresyon panik bozukluk gibi hastalıkların böle 5 seansta geçmesi mucize gibi geldii....peki paronayak senin şikayetlrin tan olark neydi sadeece depresyonmu vardı......
sadece hipnozmu yapıyor regresyon yaş geriletme oto hipnoz eft gibi teknikler yapıyormu yani insan iylşeçeğini bilse 450 değil 1450 verir yeterki iyleşssin bilgiler için teişekkür paronayak....ayrıca sölediğin siteyi inceledim.... aslında bende dişçi korkusuda var.......2 çürük var arkada onlarıda halletmem lazım.....

Nnetmaniaa
14-01-2010, 12:44 PM
hipnoz mu :D

paranoyak35
14-01-2010, 05:00 PM
kesinlikle öyle biyolog.dişçi korkunuda yeniyorsun muhteşem bir dişçi kendisi bütün 20liklerimi o çekti.evet önyargı oldukça var.herkes ilaçlardan bıktı ve alternatif çözümlere başvuruyor e doğal olarakta bu durum doktorların canını sıkıyor diye düşünüyorum.şikayetlerim tabiki birçoktu.zaten ilkönce öngörüşme yapılıyor.daha sonra sizden kendinizle ilgili şikayetlerini ve değiştirmek istediğiniz herşeyi bir kağıda maddelemenizi istiyor.inanın okadar çok şey çıkıyorki oıratya.her seansta daha içimziin derinliklerinde kalan birçok sıkıntı ortaya çıkıyor sayfalar çoğalıyor.ilk gidişimde inanamadım ama 4sayfa götürmüştüm:D
öncelikli sıkıntım artık ilaçlardan bıktığımdı böyle bir hayattan bıktığımdı ve tabiki depresyonun sürekli beni bulmasıda..daha sonra tabiki depresyona bağlı sıkıntılar;anhedoni ve anksiyete gbi şikayetlerimde vardı buna bağlı olarak.
en önemlisi biliçaltımda oluşan yanlışlıklar.içimdeki küçük çocuğun ağlayışları....en önemlsii seansta kırgın olduğunuz kişilerle barıştırması,onları affetmeniz güzeldi(ilkokul öğretmenim mesela)
öngörüşme yapmanızı tavsiye ederim herkese birşey kaybetmezsiniz.orada gelnelerin defteri var herkes ne için geldğini ve nasıl yardım gördüğünü anlatıyor onları okuyorsunuz.
genelde insanlar sigara bırakma,zayıflama,depresyon ve tırnak yeme üzerine gelmiş...

paranoyak35
14-01-2010, 05:05 PM
benim en mutlu olduğum şey ise hipnozdan sonra hissedilenler harikaydı.üzerinizden kamyon ağırlığında bişey kalkıyor yemine derim öyle bir yükmüş ki :S
daha sonra asalak gibi yaşadığınızı ve hayatta yapılacak çokşey varmışta siz karanlık biryerde yaşamışsınzı bunca yıl bunu anlıyosunuz ve hemen planlar kuruyorsunuz hayatınızla ilgili,yapmaya çekindiğiniz biçok şeyi..
daha sonra nekadar içinize kapandığınız anlayıp ailenizle hiç konuşmadıuğınız hissediyosunuz sanki küçük bir çocuk olup yeniden canlanmış gibi ailenizle vakit geçirmek istiyosunuz..
kendinize güveniniz artıyor..hepsi anlatamam çok güzelid.
ama şunu söylemeliyim benim herşeyim tamamen geçmedi yani %60-%70kadar önceye oranla çok iyim.ama verilen kaydı hergün yapmanız gerekiyopr ben yapmıyorum oyüzden hala sıkıntılarım oluyor.mutlaka yapın diyorum.
kullandığı yöneteme gelincede dişçi koltuğuna oturuyosunuz el feneri var küçük onu işte gözlerinize tutyor ve siz gözlerinizi kapatıncada size telkinler veriyor.kağıtta ayzdıklarınızı şikayetleriniz ve size güven duygusunu aşılıyor,hayattan zevk almayaı falan.mutlaka gidin diyorum büyük ölçüde yararı çok

sizopantera
17-02-2010, 03:34 PM
ben 10 sene önce hipnoza girdim fakat çıkmadım 10 senedir hipnozdayım tehlikeli yani bana yapanı bulamıyorum deli dediler bana sen ne konuşuon...

paranoyak35
19-05-2010, 06:17 PM
ben 10 sene önce hipnoza girdim fakat çıkmadım 10 senedir hipnozdayım tehlikeli yani bana yapanı bulamıyorum deli dediler bana sen ne konuşuon...

yanıtınızı şimdi gördüm.anlayamadım gerçekten buna inanmam çok zor kusura bakmayın....
ayrıca hipnoz bilinçsizlik değildir oandaki herşeyin farkında oluyorsunuz çevredeki seslerden vs kendinizi unutmuyorsunuz yani;)
önüne gelen herkes hipnoz yapamaz bunun eğitimleri var ve sadece tıp okuyanlar doktorlar alabiliyor bu eğitimi uzman olabiliyorlar;)

friend
22-07-2010, 10:53 PM
arkadaşlar bende 1-2 hafta içinde hipnoz yaptıracağım.ama korkuyorum.
ayrıca bu işi istanbulda başarılı bir şekilde yapabilecek olan doktor var mı onu da bilmiyorum?
ayrıca bir şey soracağım.bir kişi hipnoz olduktan sonra kendini nasıl hissediyor? yani yaşamına hiçbir şey olmamış gibi mi devam ediyor? napıyor merak ediyorum. bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bizlere yardımcı olsunlar..