PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizin ağacınız hangisi??

xxxx
09-07-2008, 01:24 PM
http://www.testler.org/test.php?test=57

bakalım sizin ağacınız hangisi?

sinem_singe
09-07-2008, 01:26 PM
SEDİR : (GÜVEN) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı, Sabırsız ve Başkalarını etkilemeyi sever. İyimser ve beceriklidir. Tek ve gerçek aşkını bekler. Çabuk karar verir.
Çoğu uyuyor 8) :D 8)

xxxx
09-07-2008, 01:28 PM
benim de sedir çıktı.benim de uyuyor :D

bsr-cgla
09-07-2008, 01:31 PM
CEVİZ : (TUTKU) Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontandır. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir eştir. Çok zor beğenir. Çok kıskanç ve tutkuludur. Sadece takdir eder. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz. İlginç stratejiler üretmeyi sever.

agresif değilim ve fedakarlıktan kaçınmam. diğerleri doğru.

09-07-2008, 01:50 PM
olaya bakın ya

SALKIMSÖĞÜT : (MELANKOLİ) Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Başkalarının duygularına önem verir. Çabuk etki altında kalır ama beraber yasanması zor biridir. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir atabileceği birini bulabilir.

sonsuzzaman
09-07-2008, 02:10 PM
Test Sonucu:
KAVAK : (TATMİNSİZ ) Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını sever. Çok seçicidir. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefik takılmayı sever. Ama her durumda ona güvenilebilen biridir. İlişkilerini de çok önemser.

duenne
09-07-2008, 04:36 PM
IHLAMUR : (ŞÜPHE) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır. Tembelliği ve bencilliği hiç sevmez. Streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır,

galiba beni anlatıyor....teşekkurler paylaşım için =)

xxxx
09-07-2008, 04:37 PM
bişi deıl duenne :Dbeenmenize sevindim

MaLTtTt
09-07-2008, 05:43 PM
ELMA: (AŞK) Cazibeli, Fiziksel olarak dikkat çekici ve etkileyici. Hoş bir auraya sahip. Flötrçü ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için yaşar. Hayal gücü yüksek.

Aynı ben :D (flörtçü kısmı hariç tabi)..Teşekkürler..

09-07-2008, 05:46 PM
AKÇAAĞAÇ : (ÖZGÜR ZEKA) Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.

(:

iris
09-07-2008, 09:07 PM
Fındık <olağanüstü< çıktı ama bana pek uymayan yanlar var... :)

kaderinkizi
10-07-2008, 12:50 AM
SALKIM SÖGÜT:

beyaz000
10-07-2008, 01:16 AM
AKÇAAĞAÇ : (ÖZGÜR ZEKA) Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.

Arrrslan
10-07-2008, 02:19 AM
ELMA: (AŞK) Cazibeli, Fiziksel olarak dikkat çekici ve etkileyici. Hoş bir auraya sahip. Flötrçü ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için yaşar. Hayal gücü yüksek.

Neredeyse hiç uymuyor be arkadaşım. :)

Başlığı okuyunca aklıma ilk gelen, ağaç çizme karakter testi geldi.

10-07-2008, 02:34 AM

(:

Sevgili hücrenin enerji santrali seninle aynı ağacı paylaşıyorum. :D

Yoruma gelince.. :roll: yarı yarıya uyuyor diyebilirim.

Paylaşım için teşekkürler xxxx. :)

asyaacash
10-07-2008, 02:58 AM
ceviz(tutku) :D

10-07-2008, 03:56 AM

(:

:D nickimi değiştirsem mi yahuu bu aceleyle bulunmuş bir nick bide gerçekten biyolojiden nefret ederm bu yıl arkadaslarım olmasaydıı (sağolsunlar hep benm kağıdıma çalışırlardı) biyoloji ve felsefenden çakardımm.. :D

eflin
10-07-2008, 11:25 AM
ÜVEZ : (HASSASİYET ) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak, dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem de bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur ama çok zor affeder.
test için teşekkürler :)

xxxx
10-07-2008, 11:26 AM
ben teşekkür ederim :wink: :D

92
10-07-2008, 11:33 AM
GÜRGEN : (ZEVK SAHİBİ) Dış görüntüsüne ve bakımlı olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayatı mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez ve kararlarından asla emin olmaz.

nerdeyse tamamen yanlış.

10-07-2008, 12:55 PM
ÜVEZ : (HASSASİYET ) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak, dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem de bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur ama çok zor affeder.

Senin ağacının özellikleri çok hoşuma gitti. :)

Peki sana uyuyor mu eflin.. :?:

11-07-2008, 01:40 AM
IHLAMUR : (ŞÜPHE) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır. Tembelliği ve bencilliği hiç sevmez. Streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır,

galiba beni anlatıyor....teşekkurler paylaşım için =)

benımde ıhlamur valla doğrudur benı anlatıyor :D

eflin
11-07-2008, 10:30 AM

Senin ağacının özellikleri çok hoşuma gitti. :)

Peki sana uyuyor mu eflin.. :?:

aynen canım birebir uyuyor :D komik olacak ama tıpkısının aynısıyım :)

eflin
11-07-2008, 10:33 AM

(:

senin ağacında çok güzelmiş gülbencim akçaağaç özelliklerine bakınca gördüm :wink:

xxxx
11-07-2008, 04:48 PM
cvplayan herkese tesekkür :wink: :D

11-07-2008, 04:58 PM

(:

senin ağacında çok güzelmiş gülbencim akçaağaç özelliklerine bakınca gördüm :wink:

Valla bana pek güzel gelmedi..insanları etkilemeyi seven,hırslı,gururlu... :oops:

Şaka bir yana...böyle testlere eğlence amaçlı bakıyorum.Özellikle işime gelmeyenlere. :)

ezda
11-07-2008, 05:07 PM
:lol: NASILIMMM

GÜRGEN : (ZEVK SAHİBİ) Dış görüntüsüne ve bakımlı olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayatı mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez ve kararlarından asla emin olmaz.

siiyah
11-07-2008, 09:31 PM
ÇAM : (TİTİZ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner. Herşeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

paylaşım için teşekkürler...

Epica
11-07-2008, 09:45 PM
Benim Ağacım İnsan .
neden dersiniz eminim.
İnsan ağacı dikebilecek kişi.artı manevi olarak da ağaçları büyütmek isteyen varlık. öbür taraftan da benim dikmek istediğim Ağacım çocuklar .
onları yetiştirip ,doğayı onların arkadaşlarının da sevmesini sağlamak dolaylı olarak da Ağaç sevgisi aşılamak.

sevde_
11-07-2008, 09:59 PM
KAVAK : (TATMİNSİZ ) Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını sever. Çok seçicidir. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefik takılmayı sever. Ama her durumda ona güvenilebilen biridir. İlişkilerini de çok önemser.

Tatminsiz ve kin tutmak benimle hiç uymuyor... Gerisi doğru. sağol xxxx cim paylaşım için...

neglect
26-07-2008, 10:03 PM

benim ağaç üvezmiş bılmıyorum bu ağacı ama karakter doğru ole biriyim gerçekten de:))

ozle_m_ermaid
26-07-2008, 11:56 PM
Test Sonucu:
DİŞBUDAK : (HIRS) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayat dolu, talepkar, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı, akıllı, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir

BUTU
06-04-2009, 09:16 PM

BUTU
06-04-2009, 09:18 PM
YA ALLAH IM BU AĞAÇ TIPKI BEN BUDAKAR OLUR YA BENİ TANIMAK İSTEYEN ÖNCE ÜVEZİ OKUSUN

yuko
06-04-2009, 09:55 PM
FINDIK : (OLAĞANÜSTÜ) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken hatta dövüşken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneği vardır
ya beni anlatmış...........

06-04-2009, 10:57 PM
benimki gürgen çıktı

depresyonzede
11-04-2009, 03:51 AM
BANANE BEN LEYLAK AĞACIYIM TAM DA MEVSİMİ :wink:

as_ya
11-04-2009, 11:01 AM
...........IHLAMUR...çok severim kokusunu.....şifa niyetine içilirm dermişim.: :D

crystalsun
11-04-2009, 10:46 PM
SEDİR : (GÜVEN) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı, Sabırsız ve Başkalarını etkilemeyi sever. İyimser ve beceriklidir. Tek ve gerçek aşkını bekler. Çabuk karar verir.

tıpkısının aynısı :D

12-04-2009, 01:48 PM
Benim ağacım mı bilmiyorum ama kaktüsü çok severim.

http://www.hosresim.com/data/media/284/Kaktus.jpg

Özellikle yukarıdaki gibi kırmızı başlıklı, çileği anımsatanları.Bir faydasıda şuki; eğer hediye olarak alınmış ve bir tartışmadan sonra çöpe gitmişse, akabindeki bir fikir değişikliğinden sonra büyümeye devam edebiliyor.Tecrübe edilmiştir:)