PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anafranili nasıl bırakabilirim

zangara
04-09-2009, 02:30 PM
merhaba arkadaşlar ben anafranil 225 mg kullanıyorum bırakmak istiyorum nasıl bırakabilirim bilgisi olan paylaşabilir mi?

BUTU
05-09-2009, 04:11 PM
Kaç aydır kullanıyorsun canım

zangara
07-09-2009, 01:24 PM
cevap verin

maviyesil
07-09-2009, 01:26 PM
Kademeli olarak dozu azaltarak bırakabilirsin. 225 mg anafranil 3 hap eder. Mesela bir hafta 2,5 hap sonra bir hafta 2 hap sonraki haftalarda 1,5 ve 1 hap kullanarak bırakmayı dene en son aşamada günde yarım hap iç .. sonrasında da iki günde bir yarım hap , üçgünde bir yarım hap gibi bir sırayla bırakabilirsin.

zangara
07-09-2009, 01:35 PM
Kademeli olarak dozu azaltarak bırakabilirsin. 225 mg anafranil 3 hap eder. Mesela bir hafta 2,5 hap sonra bir hafta 2 hap sonraki haftalarda 1,5 ve 1 hap kullanarak bırakmayı dene en son aşamada günde yarım hap iç .. sonrasında da iki günde bir yarım hap , üçgünde bir yarım hap gibi bir sırayla bırakabilirsin.teşekkürler peki anafranil metabolizmayı yavaşlatır mı?spor yapmama rağmen kilo veremiyom :cry:

dost84
07-09-2009, 01:55 PM
benim kardeşim 75 liğin çeyreğini içiyodu ve bi süre sonra bıraktı.bıraktıktan 1 ay sonra çok feci uykusuzluk ve sinirlilik yaşamaya başladı.daha sonra doktoru tekrar anafranile başlattı.bu ilaçların kilo aldırması iştah açması nedeniyle olur diyolar ama bence bu ilaçlar yağ depolamayı kolaylaştırıcı etkiye sahip

maviyesil
07-09-2009, 02:53 PM
Kademeli olarak dozu azaltarak bırakabilirsin. 225 mg anafranil 3 hap eder. Mesela bir hafta 2,5 hap sonra bir hafta 2 hap sonraki haftalarda 1,5 ve 1 hap kullanarak bırakmayı dene en son aşamada günde yarım hap iç .. sonrasında da iki günde bir yarım hap , üçgünde bir yarım hap gibi bir sırayla bırakabilirsin.teşekkürler peki anafranil metabolizmayı yavaşlatır mı?spor yapmama rağmen kilo veremiyom :cry:

Bilmiyorum metabolizmaya etkisini , ancak anafranili bıraktıktan sonra kilo verebilirsin sanırım. İştaha dikkat etmek lazım. Ben de kilo alıyorum ama fazla üstünde durmuyorum çünkü tedavi olmam lazım.