PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne yapmalı yine üzülmemek için çaresiz-im ölmeli-(mi?)-yim

melodika
05-04-2008, 10:58 PM
ÖZGEÇMİŞteki kırıklıkları hatırlatıyım önce
ortaokulda6da aşık olarak acıya adım attım 8.sınıfın sonu hatta 9.sınıfın ilk gününe kadar ölesiye karşılıksızca sevilmeden hakaret edilerek rezil olarak sevdim birini liseye umutlarla başladım çünki mutlu olcaktım yeni biriyle ilk gün ilk görüşte etkilendim inanın sonra deli gibi sevdim bi sene aynı sınıftaydık 50 kişi içinde bi onla yıl sonuna kadar bi kelime konuşamadım çikindim heycanlandım ama hep aklımdaydı duruşu vardı hayalimdeki insandı öğrendi 9.sınıfın sonunda msnde arkadaş kalalım dedi ok dedim unutmaya çalıştım olmadı tatilin sonuna doğru (eylül başı)unutamadım dedim çıktığım var unut dedi okulun ilk günü el ele sevgilisiyle yanıma geldiler tanıştırdı ilk o zaman konuştuk ayrıldılar sınıfımdan bi kısla çıktı fln ama msnde arkadaşça konuştuk daha doğrusu ben hep ısrarla slm verdim konuşmaya çalıştım okulda bi kelime konuşmadı ilk sen slm ver dedi durdu sonra yine unutamadım artık arkadaşta olmayalım (msnde konuşmayalım yani)dedim hakaretleri anlatamam bahsetmiştim zaten çirkinliğimden tutun bis yakışmayıs a kadar 4 ay tam ağustosa kadar hiç bir gece ağlamadan yatmadım cuma günü etmişti o hakaretleri cuma günlerini yas tuttum bu sene sınıftaki birinin ilgilisini hissettim ona yöneldim mutlu olma umudu ile
ŞİMDİKİ SORUNA GEÇİORUZ
ilgisini hissettğim kişi çok farklı tipim olmayan biri açıkçası ama biras hoşlanınca mutlu olurum die aşık oluvermişim bi baktım arkadaşız samimi olduk dün bize geldiler bize hiç aşık olmadığını geçen gün sınıftan birinin kuseninin resmini görünce ilk defa bişiler hissettiğini o kızın msnini alıp konuştuğunu kızla buluşçaklarını ve kıza aşık olduğnu ve karşılık aldığını söyledi beynimden vuruldum inanın o bize gelcek die ne heycanlanmıştım çok kötüyüm dünden beri belli etmedim tabi kimseye onada ama çok üzgünüm hep böyle olmak zorunda mı bende ortaokuldakini ve gçen seneki kişiyi anlattım dürüstçe karşılıksız aşkler olduğunu artık aşktan korktuğumu ve üniye kadar kimseyi istemediğimi dedim bi nevi o şüphelenmişsede yanlış anlamaması msjını verdim ama iyi deilim şimdi arkadaşlığa devam mı etsem etsemde napsam hayatımda napsam aşk yaralarımı nasıl kapasam akıl verin dayanamıorummmmm.................................. ........................

05-04-2008, 11:34 PM
ilk girişte dediğin yaşlarda aşk meşk hak getire sokaklarda top oynuyordum basket oyunuyordum.. :D bizim zamanımız daha güzeldi herşeyi yerinde ve zamanında yaşadık bizden önceki dönemlerde daha da özelmiş..

melodika sadece baş kısma gözatabildim gerisini okuyamadım bi ara okuyabilirsem yorum yaparım.. ;)

zeynep35
06-04-2008, 12:03 AM
sen bence seni hiç haketmeyen insanlarla karşılaşmışsın.sakın üzülme eminim ki en kısa zaman da sana tüm yaşadıklarını unutturacak biri karşına çıkacaktır.

aloneman86
06-04-2008, 02:46 AM
arkadasım bu yasadkların aşk meşk deil öle sanmışsın bak daha neler çıkacak karşına emin ol hiç huzurunu bozma sen yasa dilediğin gibi sende tavrını koy bi kişiliğin olsun hemen herkese yüz verme belli etmemeye çalış böle yapmazsan daha çok acı çekersin haberin olsun..sevgiler

atlantis152
06-04-2008, 03:11 AM
melodika söyliyeceğim tek şey olur o yaşlarda aşkı o kadarda ciddiye alma..sen bu kadar sorun ediyorsan ilerde gerçekten aşık oldugunda ne yapacaksın..yani aşk bu değil..
ayrıca biri kişiliğine saldırı yapmışsa bunun gerçek değil söyleyen kişinin
aptallığı oldugunu görmen gerek..
yani sen o kişinin söyledikleriylemi kendini tanıyıp bileceksin..

Simone
07-04-2008, 11:50 AM
Melodika, daha çok gençsin. Hem illede aşk mı lazım mutlu olman, içindeki boşluğu doldurman için.

Bu yaşlarını daha mutlu ve dinç geçirmen lazım ilerde kendine güvenen, kendisiyle barışık ve tuttuğunu koparan, kendinden emin bir insan olabilmen için. İşte o zaman sen isemesende, kendini hazır hissetmesende karşına bir çok fırsat çıkar. Güçlü ve tutarlı bir insan her zaman ilgi çeker. O nedenle şu andaki durumuna pek takılma. Bir kaç sene sonra zaten hepiniz dağılacaksınız, üniversiteye gidecek, yeni yeni ortamlara katılacaksınız. Bence kendini yavaş yavaş buna hazırla. Kendin için en iyisini elde etmek amacıyla uğraş.O zaman anlayacaksın :wink:

Sevgilerle...

junkdarc
07-04-2008, 11:56 AM
melodika sendeki eksiklik aidiyet duygusunu tatmin edememen olabilir.
başka ortamlara başka gruplara katıl bence aşkı geç...

melodika
07-04-2008, 02:23 PM
bugün son bahsettğim kişi okula gelmedi sevgilisiyle buluşcakmış diğer ve çok sevdiğim vardı ya hakaret eden onla da karşılaştık hemde ben arkımla ewe dönüodum o da sevgilisiyle geliodu belli etmemek için gülümsedim o gözümün içine alaycı alaycı bakıodu sonra minibüse bindim kalp kalbe karşıdır çalıodu kimse yoktu arkalarından baktım öylece o kızın olduğu yer hayalimdi gözümden yaş aktı siniri bozuk üzgün bi şekilde ewe geldim şimdi yazılım var nası çalışcam bilmiom filmi gibi o şarkı çalarken arkalarından ölece bakakaldım

Simone
07-04-2008, 02:42 PM
Slm.

Ya neden bu kadar hırpalıyorsun kendini?
Neden hayatının merkezinde kendin olman gerekirken paylaşmayı bırak oraya direk başkalarını getiriyorsun?

Bir kaç kere okusana şu yazılanları.Önünde yıllar var. Arka arka bakarak ileri doğru yürüyemezsin zaten ama sen yürümeye bile gayret etmiyorsun. Güçlü ol biraz, kendine gel.O kadar muhtaçmısın sen?

Kendinle neden alay ettiriyorsun?Yapma lütfen.Ayna karşısına geçte bir bak. O kadar muhtaçmısın?

Sevgilerle...

Bahoa
07-04-2008, 03:14 PM
Kimse seni umursamasada,sevmesede hatta nefret etse de yaşamak zorundasın bunları. Hergün artan sıkıntıya (ve muhtemelen ileride daha da kötü olacak) dayanmak zorundasın. Yapacak başka bişeyin yok. Şuanda belki onlara acı çektirebilmek için gücün yok. Ama dünya küçük. İleride güç senin elinde olacağı zamanlarda tekrardan karşılaşıcaksın onlarla. O zaman ne yapacağını planlayarak avutabilirsin kendini. Aynı benim yaptığım gibi..

muhammed88
23-12-2008, 06:21 PM
Melodika... biliyormusun bende bir zamanlar senin gibiydim, uzun zaman üzüldüm, kendi kendimi yedim bitirdim... ama sonrasında neyi fark ettim biliyomusun? 'sen kendine değer vermedikce kimse sana asla değer vermez'... her şeyden önce kendini sevmesini öğrenmelisin... ben sana bu olanları unut demiyorum... hayatta yaşanan hiçbir şey unutulmaz... onlar iyi yada kötü senin hayatının bir parçasıdır... sana düşen birazcık kendini düşünmek. şimdi sorabilirsin aşık olan hep sevdiğini düşünmezmi, hep onun için yaşamaz mı diye... doğru öyle yapar... ama bunu sadece sevdiği onuda sevdiğinde yapar... o zaman onunu kendisini düşünmesine gerek yoktur, çünkü onu sevdiği zaten düşünür... en güzel aşkda budur... herkesin dediği bi şey var seveceksen ölümüne seveceksin felan filan diye... bunu sakın karıştırma... bu hep yanlış anlaşılıyor... sevilmiyosan öyle yapmanın bir anlamı yok... bu sadece karşılıklı olduğunda geçerlidir... o zaman ölümüne sevdiğine sahip çık.bunlar normalde uzunkonular, böyle yazmayla olacak iş değil... bence seni anlayacak biriyle konuş, yanında yoksada uzakta sevdiğin dertleşebildiğin biriyle konuş. ben bi kaç şey daha söyleyeyim... Herkes aşkın ne oldunu merak eder, ben sana bunu tam olarak söyleyemem ama her sevgininde aşk olmadını elimden geldiğince gösterebilirim sanırım. her şeyden önce elinde bir sürü tohum olduğunu düşün, kimisi kiraz, kimisi elma, kimiside başka bi şeyler olsun. şimdi onların hepside tohum ilk bakışta, öyle değilmi? ama toprağa tatığımızda hepsi farklı bir şey olarak oraya çıkıyor:) öyle değilmi... işte o tohumları sevgiye benzet... toprakta hayatın kendisi... tıpkı o tohumlar gibi sevgide ilk bakışta aynı gibidir ama aslında farklı farklıdır, bir sürüdür... mesela arkadaşına duyduğun sevgi, annene duyduğun sevgi, kuşlara duyduğun sevgi, kardeşine duyduğun sevgi, ve daha nice şeylere duyduğun sevgi. bazen biz bunları karıştırırız, birbirine benzetiriz... kiraz ve vişne gibi... ve anlayamadığımızdan kirazı vişne diye vişneyide kiraz diye yemek isteriz... bunun gibi bence hayatta sevgileri karıştırma... gerçek sevgi seni mutlu edendir:) üzen değil... son olarakda düşünmen için bir kaç soru sorcam... gerçekte istediğin o çocok mu? onun gibi biriylemi hayatını geçirmek istiyosun... seni üzen, hakaret eden, başka kızlarla çıkan, seni görmeyen biriylemi... kaldıki bi düşün karakter olarak nasıl bir insan istiyosun, her sabah seni tatlı bir öpücükle uyandiran ve yanından kalmak istemeyen birinimi yoksa senden başkalarınada bakan ve fırsat buldukca onlarlada ilgilenen birini im?.. neyse.. ben fazlasıyla başını ağrıttım... kusura kalma... bi şey soracak olursan mailime msj at... elden bi şey gelirse bakarım... aynı şey bunu okuyan başka arkadaşlar içinde geçerli... konuşup dertleşmek isteyen arkadaşlar bana mail atabilirler... ben bu formu pek kullanmıyom.. bu seferlik üye oldum... mailimde arikan_88@yahoo.com. neyse ben gideyim:) artık bu saturları nezaman okuyosan ona göre sanada iyi geceler, iyi günler yada günaydın :D