PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürekli bi tokluk hissi ve sanki midem patlııcakk :(

iipeekk
23-03-2008, 09:48 PM
Sanki heran bişi olcakmış gibi bişi var içimde ve bu şey herneyse :) bana ne yemek yediriyo ne rahat hareket etmemi sağlıyoo..sürekli bi toklk hissi hiç bişi yiğemiyorum psikolojik olarak en ufak bişi bile yersem midem sanki patlıcakmış gibi şişiyo ve hemen peşinden de kalp çarpıntılarım başlıyoo...
off çok yorldum artık her an bunla uğraşmaktan doyasıya yemek yemeği özledim :( 1 ayda 5 kilo verdimm ..size de bu yaşadıklarım oluyomu?? yoksa bende mi bi sorun war ?

reyhann
23-03-2008, 09:53 PM
anksiyete ve gerginliğin sana hissettirdikleri bütün bunlar..gevşeyip rahatlamayı başarırsan bu gerginliğide yok etmeyi başarabilirsin..

iipeekk
23-03-2008, 10:07 PM
ah bi rahatlayabilsem sorun kalmıcakta.. doktora gitmeden başaramadım,dokturmda ilaca başlattı eğer böylede geçmesse mahvoldum ben :(

ali-can
24-03-2008, 12:41 AM
geçmiş olsun
sizde gastrit varmı
sizin sorunları mideniz çekiyo demekki benimki gibi

bookshop
24-03-2008, 06:53 AM
aynı sorunlardan bende de var. kusacak gibi oluyorum ve bazen de kusuyorum. bu durum hastalığın normal seyri içerisinde olabilir. doktorunla görüşmende fayda var.

iipeekk
24-03-2008, 10:57 AM
geçmiş olsun
sizde gastrit varmı
sizin sorunları mideniz çekiyo demekki benimki gibi

teşekkürler ..mideyle ilgili hiç bi sorunum yoktu takii anksiyete nöbetlerim başlayana kadar,içimdeki sıkıntıdan kaynaklı ztn midemdeki sorunda dediğin gibi midem çekiyoo gerçekten..

24-03-2008, 11:55 AM
Doktora bu durumunu söyledin mi? Hiçbirşey yememek çok tehlikeli, vücut gıdasız kalmamalı, bir çaresi vardır muhakkak.
Çok geçmiş olsun.

iipeekk
24-03-2008, 12:16 PM
Doktora bu durumunu söyledin mi? Hiçbirşey yememek çok tehlikeli, vücut gıdasız kalmamalı, bir çaresi vardır muhakkak.
Çok geçmiş olsun.

doktor paxile başlattı belkide o iştahımı kesmiş olabilr diye düşünüyorum ilk başta iştahsızlık yapıyo diye biliyorm 1 aya etkisini gösterir dedi bügün 11. günüm,korkularım ve nöbetlerim yok denicek kadar azaldı ama mide sorunm dewam ediyo acaba midemle alakalı bi sorun mu yoksa psikolojik mi??

rose_tek
24-03-2008, 06:47 PM
bence doktora gitmelisin. seninki gibi değil ama bendede sürekli mide bulantısı oluyorsu bir şey yiyemiyordum. endoskopi oldum. psikaytri sevisine sevk etmişlerdi. önce midene bir baktır doktorun seni yönlendirecektir. bende bir ara 2 haftada 3 kilo verir durumdaydım. allah şifa versin.

iipeekk
24-03-2008, 11:44 PM
bence doktora gitmelisin. seninki gibi değil ama bendede sürekli mide bulantısı oluyorsu bir şey yiyemiyordum. endoskopi oldum. psikaytri sevisine sevk etmişlerdi. önce midene bir baktır doktorun seni yönlendirecektir. bende bir ara 2 haftada 3 kilo verir durumdaydım. allah şifa versin.

teşekkür ederim..bi hafta daha bekleyim gidicem sanada geçmiş olsun herkese allah şifa wersin..

ruhsuzkiz
05-08-2009, 02:47 PM
Çok klasık şeyler bende aynı selerı yasadım sanırım 10 gun falan surmustu sonra kendımı rahatlatmaya calıstım zorladım..tv ızleyemıordum,yerımde duramıyordum sureklı yuruyordum evın ıcınde...tıtremelerım oluyordu kac kere hastaneye gıttım sakınlestırıcı yaptılar bı ıse yaramadı...
İyilesmek senın elınde alıstır kendını,sureklı bişeylerle mesgul ol hayata ver kendını=)) mutlu gunler senın olsun...

ruhsuzkiz
05-08-2009, 02:48 PM
Ofhh bende hiç birşey yıyemıyordum cehennem gıbıydı heyecan korku sıkıntı tıtreme tereleme uyuyamama...rahatlat kendını mutlaka=(