PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KOÇ BURCU ERKEKLERİ NASILDIR ?? SEWGİSİNİ BELLİ EDER Mİ ??

23-07-2009, 09:59 AM
slm arkadaslar

basımda öyle bi dert varki adı koç burcu :)

simdi aranızda hakiki koç yada koç tanısıklıı olanlarınız varsa

duygularını belli ederlermi

nelerle ilgienir neşerle ilgilenmezler

sizi süzgece alıp eleme yanılma yöntemine çekerler mi çekerlerse amaç nedir

bide koç burcundan adam olur mu :))

hiç anlaşamadıı burç nedir ve oldu ki anlastılar buna imkan varmı ben o burcum :))

bide ben kendi burcumun özellii olarak diğer burclarla ilişkimide merak ediyom

kendi burclarınızı da anlatın ama konuyu saptırmadan :))

hadi ii tıkırdatmalarrrrrrrrrrr :))

pisikopat
23-07-2009, 07:43 PM
ben koçumçkoölar liderdir sabırsızdır.en ince şeyleri bile merak edersin.bazen paranoyak bile davranabilirler.en olmadık şeylerden en olmadık anlamları çıkarırlar.kıskançtırlar.herşeyden haberleri olsun isterler.zaman zaman dalgalanmalar olabilir.bi bakarsın aşırı ilgisiyle seni bıktıırır bazen de hiç ilgi göstermez.çok duygusaldırlar.alıngandırlar.şahsen duygusal ilişkilerde hemn gözlerim dolar.aslında en adam gibi burçtur.peygamberimiz de bu burçtandır.ayrıca fatih sultan mehmet de.sonra bu burç çok konusur özellikle teke tekte insanı çileden çıkarır.hayal ve gerçek iç içedir.meraklıdır kurcalamayı sever.sevdiğinin sadık olmasını bağımlı olmasını ve saf duygularla bağlanmasını ister..benden bu kadar.

pisikopat
23-07-2009, 07:45 PM
ikizler terazi ve yayla anlaşabilir.

sevde_
23-07-2009, 08:01 PM
bide koç burcundan adam olur mu ) Bence kolay kolay olmaz. Eğer karşındaki koç bir erkek ise.

pisikopat
23-07-2009, 08:03 PM
olur olur:D

hale46
23-07-2009, 09:34 PM
ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN 8O yanlız astroloji konusuna eğilen bir site olduğunu bilmiyordum..ilginçmiş :arrow: :D

hale46
23-07-2009, 09:36 PM
koç burcundan adam olur mu suali şaka değil mi?evet evet şakadır şaka olsun lütfen :lol:

sevde_
23-07-2009, 10:12 PM
koç burcundan adam olur mu suali şaka değil mi?evet evet şakadır şaka olsun lütfen :lol: :D :D :DNedenki? Yoksa :D

hale46
24-07-2009, 09:02 AM
koç burcundan adam olur mu suali şaka değil mi?evet evet şakadır şaka olsun lütfen :lol: :D :D :DNedenki? Yoksa :Dşaka olsun çünkü çok saçma bir soru çok boş çok gereksiz boşuna başlık işgali ..

iloya
24-07-2009, 11:37 AM
Koçlar enerji doludur..kıskanç..tutkulu..severse çok sever ama sevmezse ilgisi başkalarında da olabilir..bakımlıdırlar..iyi yaşamayı sever..ve en önemlisi çok inatçıdırlar.onlardan adam olur mu?..olur tabi ki,yapabilirseniz ve o buna izin verirse...ama benden size tavsiye karşınızdaki kişi kim olursa olsun(eş,sevgili,arkadaş vs) değiştirmeye çalışmayın..olduğu gibi kabul edin..ikili mücadele etmekten kurtulmuş olursunuz

24-07-2009, 01:22 PM
hale saka diil bak ,nsanlar yorum yapmıs :) bende sordum

bu bi gercek koç burcu gerceği

:))

depresyondayım
26-02-2011, 08:05 AM
koç burcu erkeğini bilmem ama erkeklerin çok çoğu evlendikten sonra sevdiğini belli etme gereği duymuyor

psikolojikuye
18-03-2011, 12:04 AM
bir boğa burcu erkeği ile evlenmeye çalışın. bulamadınızsa aslan ile evlenin. ikisini tum cabalarınıza ragmen bulamadınız sıra koç burcu erkeklerinde. onlara yonelin.
kaynak: astroloji hayat felsefem.

LICHKING
18-03-2011, 01:20 PM
ben akrep burcuyum ama bayanda BALIK,YENGEC, BASAK tam ideal eş oluyor.., erkekte ise, BOĞA, ASLAN, BAŞAK erkekleri evlilik için ideal olduğunu düşünüyorum...

LICHKING
18-03-2011, 01:28 PM
aslan mı:RpS_thumbdn::RpS_thumbdn::68::68:
KAdınlar için
Balık: Çok şefkatli duyarlı ve her zaman yardıma koştuğu için.
Yengeç: Çok iyi anne olup, evi erkeği çeki düzen verdiği için.
Başak: Sadık, tertipli olup ve dürüst oldukları için.

Erkeklerde ise,
Boğa: Çok sadık, anlayışlı ve sakin yapıda olduğu için.
Başak:Sadık, tertipli olup ve dürüst oldukları için.
Aslan: Her daim iyi bir pozisyonda oldukları için ki, genelde kadınlar güçlü ve sözü geçen erkekleri severler. Ayrıca, aslanlar çok neşeli ve hayat dolu olurlar. Gururları kırılmadığı sürece, kibirlerine katlanıldığı sürece iyi bir eş oluyorlar.
Ben akrep olduğum için, evliliğe çok yatkın değilim, kıskanclık, inat vs.. hepsi var.. Ama, akrepler iyi babadır her zaman, iyi bir eş olmasalar bile buna inancım sonsuz...

LICHKING
18-03-2011, 01:33 PM
ben akrep kadınıyım..eşim aslan...evde bir üstünlük savaşı varki sormayın...akrepler tutkuyla severler bence iyi bir eş adayısınız...
akrepseniz aslanla anlasamamanız doğal:) bende aslan kadınları ile anlaşamam ama aslan erkek arkadasım cok. burçları
Aslanları pohpohlamak lazım işte, kedigil oldukları için, üstünlük savasında da, ben aslanların egolarına çok önem vermiyorum.. çünkü akrepler daha zeki sonucta... o kendi dediği olduğunu sanarken ben her zaman yönetir oluyorum:) Bu yönden aslanlar çok problem olmuyor. Zayıf yönleri kibir ve ego çünkü...

LICHKING
18-03-2011, 01:38 PM
malesef egolu adam sevmiyorum ya ben...saçma şeylere takar aslanlar..aşırı kıskanç olurlar...hep pohpohlanmak istiyolar...:(
sabit burçla sabit burç anlaşması zor zaten. Akrep için en ideali, Balık ya da Başak, yengeçlerin erkekleri sorunda bayanları iyidir...
Sizin açınızdan zor bir durum o zaman, ama evlendikten sonrada ne denebilir ki.. akreplerin iradesi güçlüdür, sabır demekten başka birsey aklıma gelmiyor:)

Aişem
18-03-2011, 03:33 PM
Sevgilerini belli ederler mi bilmemde nefretlerini pek bir güzel belli ediyorlar (:

kitap
05-08-2011, 12:05 PM
bence en super erkek boga burcundan olandır..zaten benim de boga burcu olmam bunu kanıtlıyor..

iloya
05-08-2011, 01:15 PM
Kıskanç

inatçı

yönetmeyi ister

bakımlı

çekici

enerjisi yüksek

Aişem
05-08-2011, 02:42 PM
Koç erkeği ( kuzenimden gördüğüm kadarıyla ) ..

Bencil oluyor. Para harcamayı çok seviyor. Okumaz , tembeldirler.
Aklı fikri eglence , karı-kızda. Zeki olduğunu söyler annemgil.
Ki degil. Zeki insan boş işlerle ugraşmaz. Zekiyse zeki lan banane.

iloya
05-08-2011, 03:02 PM
Bakımla ilgili fazla iddialı değilim ama diğerleri aynen =)

süslüdürler!!!!...saçı başı...aksesuarı sevebilir

iloya
05-08-2011, 03:14 PM
Yok süslüde değilim , aksine çok doğalım dış görünüm olarak =))

Allah allah bu nasıl koç böyle...gözleriniz parlıyor mu peki:)..girdiğiniz ortamlarda farkediliyor musunuz?

iloya
05-08-2011, 03:41 PM
Bak beni farkettin burada =)

Farkedilmeyecek gibi değilsiniz....PANPİŞ olmak başlı başına facia!!!...:)

iloya
05-08-2011, 03:52 PM
peki sen bi nick öner bana bakiim :)

Sizi yansıtan bişey olabilir..panpiş kusura bakmayın ama çok ciddiyetsiz geldi bana..o kadını kim ciddiye alıyor ki?
Sevdiğiniz bir sembol,film kahramanı,renk,özellik vs ..olabilir..sizi farklı yapan bir özelliğin tanımı olabilir..............

Aişem
05-08-2011, 11:19 PM
Bilip bilmeden konuşup asabımı bozma benim.

Hayat aşk meşkten ibaret degil. O uyuz kuzenimi de alır seni de onunla bogarım.

Deli etmeyin insanı be.