PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çörek otu Ölümden başkasına şifadır

Tiamo
12-07-2009, 01:06 PM
Bu mucize bitkiye dikkat çekmek için açdım bu başlığı.....
Bu başlıkda onun faydalarını yazmaya yer yetmez....

http://corek-otu.blogspot.com/

Bu sayfada Çörek otu ile herşeyi bulabilirsiniz....
Nelere iyi gelir....
Nasıl kullanılır..Formülleri....

Çörek otu Anti Herşeydir....

Herkese Şifalar dilerim....

destgîr
25-10-2009, 08:09 PM
Çiğnemeden yutmanın bağırsakları çizebileceğini okumuştum. Ben bala karıştırıp sabah bir kaşık alıyorum. Sonra üstüne su içiyorum.

ozturan21
26-10-2009, 10:56 AM
Çörekotunu havanda polat şekeri ile ezin öksürüge birebir

LICHKING
28-02-2011, 01:50 AM
Düzenli alırsan çörek otunu zayıflarsın, Günde iki kez sabah aksam balla ezip alan bir arkadasım 10 kg verdi...

panik
28-02-2011, 01:53 AM
Düzenli alırsan çörek otunu zayıflarsın, Günde iki kez sabah aksam balla ezip alan bir arkadasım 10 kg verdi...

nasıl ,ne kadar miktarda ben onun ezilmişini aldım çok acıydı yiyeyemedim ya.benim triod bezim yok onada iyi gelirmi ..?

LICHKING
28-02-2011, 01:55 AM
nasıl ,ne kadar miktarda ben onun ezilmişini aldım çok acıydı yiyeyemedim ya.benim triod bezim yok onada iyi gelirmi ..?
Ben doktor değilim, rahatsızlığın varsa önce doktora danışmanı öneririm. Ama bir tatlı kaşığını ezip günde iki kez balla karıstırıp yersen cidden kilo verirsin..

panik
28-02-2011, 01:57 AM
Ben doktor değilim, rahatsızlığın varsa önce doktora danışmanı öneririm. Ama bir tatlı kaşığını ezip günde iki kez balla karıstırıp yersen cidden kilo verirsin..

ayy yy!!!!!!!!!!!!bende doktor sanmıştım çok pardon?

LICHKING
28-02-2011, 02:01 AM
ayy yy!!!!!!!!!!!!bende doktor sanmıştım çok pardon?
Doktor değilim, küfür et daha iyi:) Türkiyede doktor olacağına git baytar ol daha iyi.. Bu memlekette:)

panik
28-02-2011, 02:02 AM

kilo değil benim derdim okusan anlardın.ben zaten tedavi görüyorum.

kılıç
28-02-2011, 02:02 AM
Bende aşırı kalp çarpıntısı var.İYİ GELİRMİ?

LICHKING
28-02-2011, 02:05 AM
kilo değil benim derdim okusan anlardın.ben zaten tedavi görüyorum.

Acil şifalar sana o zaman, geçmiş olsun.

iyimser
28-02-2011, 05:27 PM
Çörek otu kandaki şekerin düşmesini sağlıyor. Karabiber değirmeninde toz haline getirip hergün 1-2 çay kaşığı yoğurda katın veya çorbaya, yemeğe atın. Bunu annemde denedik ve ispat ettik, önce çörek otunu kullandı şeker düştü.
sonra birgün ölçüm yaptık baktık şeker çıkmış, meğer çörek otunu kullanmayı bırakmış.
Tekrar çörek otunu kullanmaya başladı ve şimdi sürekli kullanıyor, şeker makul sınırlarda çok şükür.

Yalnız diabetlilere veya yakını diabetli olanlara sesleniyorum: aman ilaçları bırakmayın çörek otu sadece destek tedavidir.