PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SEVGILILER ARASINDAKI BOY FARKI ONEMLIM????

sultance
29-04-2009, 01:12 PM
Arkadaslar;

Bazen yolda yururken goruyorum da bir erkegin bayan ile ayni boyda olmasi ya da bayanin erkekten uzun olmasi sizin gozunuze disaridan biri olarak nasil gorunuyor? Gerci cogumuz benim gibi diyeceksiniz ki onemli olan boy degil tabi ki degil ama isin bir de estetik boyutunu katarsak olaya ne dusunuyorsunuz? Ve bazi tanidiklarim var ve sirf boyu kendinden kisa diye o kadar iyi olmasina ragmen reddediliyorlar?

sultance
29-04-2009, 01:31 PM
Arkadaslar yorumlarinizi merak ediyorum.....

29-04-2009, 01:33 PM
no problem..

go35
29-04-2009, 02:53 PM
bencede sorun yok olmamalıda.gayet doğal karşılıyorum

29-04-2009, 02:56 PM
Hayır önemli değil...

En azından benim açımdan...

Eşi kendisinden uzun olup mutlu olan çok çiftler var...

29-04-2009, 03:02 PM
bayanın erkekten uzun olması bence sorun olur çünkü erkek kendini zayıf hissetmesine neden olur.çünkü erkeğin doğasında sahiplenici koruyucu bir yapısı vardır.

benim için bayanın benden uzun olması büyük sorun ama tabi benden uzun bir bayan olmasıda imkansız olduğundan benim için pronlem yok :)

29-04-2009, 03:14 PM
Kendisinden uzun bir bayanla yaklaşık iki yıllık süren bir birlikteliği olan bir arkadaşımızın söylediklerini yazmak istiyorum...

Sevgim o kadar büyük ki, kendisinin boyunun benimkinden fazla olduğunun farkında bile değilim...

Her şeyin gönlünüzce olması temennisiyle...

29-04-2009, 03:27 PM
benim boyum 1,79cm,eşimin kaç bilmiorum ama benden kısa...

29-04-2009, 03:38 PM

eşinlede epey ilgiliymissin :)

29-04-2009, 03:49 PM

eşinlede epey ilgiliymissin :)

:roll: :? :oops: öyleyimdir...

bydead
29-04-2009, 03:53 PM
benden uzun bir eşim olsun istemem.benden 3ve4cm kısa olmasını isterim.

stray-ss
29-04-2009, 04:17 PM
Erkek arkadaşımın benden kısa olmasını seviyorum. Neden acaba yorumlarınız bekliyorum.

bydead
29-04-2009, 04:29 PM
aslıne bence problem. :( iyiki böyle bir konu açılmış. hemde ayrılık derecesine bile getiriyorum olayı. fazla kısayım ya..1,57 boyum. sevgilim ise bayaaa uzun. ben çok takıyorum bunu. o beni rahatlatmaya çalışlıyor ama büyük problem ya:(

1.57 boy kısa değilki tam ideal bir bayan boyu..155 165 arası ideal bence orta boy yani.

bydead
29-04-2009, 04:30 PM
Erkek arkadaşımın benden kısa olmasını seviyorum. Neden acaba yorumlarınız bekliyorum.

kötü bir şey ya el ele gezerken ben sevgilim uzun olsa benden kendimi ezik görürüm kız arkadaş dediğin erkekten kısa olcak.. :)

oslemm
29-04-2009, 04:31 PM
ben estetık acısından bayanın erkekten uzun olmasını hos bulmuyorum.erkek uzun olmalı arkadasım kım ne derse desın :D

29-04-2009, 04:33 PM

erkek arkadasın telefonda mesaj çekerken boyun uzun olduğu için görebiliyorsun...

bydead
29-04-2009, 04:43 PM
aslıne bence problem. :( iyiki böyle bir konu açılmış. hemde ayrılık derecesine bile getiriyorum olayı. fazla kısayım ya..1,57 boyum. sevgilim ise bayaaa uzun. ben çok takıyorum bunu. o beni rahatlatmaya çalışlıyor ama büyük problem ya:(

1.57 boy kısa değilki tam ideal bir bayan boyu..155 165 arası ideal bence orta boy yani.

ama arada 30 cm fark varsa:S uff yaaa:( gerçi topuklu ayakkabı bile giyinsem fark çok

ne varya boyu uzun olsunda hiç bir şey olmaz inan varya süüryle tanıdığım ve tv de gördüğüm sevgılıler evlı ınsanlar var böyle bunu sorun etme sakın.sevgılın 185 sen 155 gayet normal 2.00 metre olsa tamam çok sırıtır derımde normal boy sızın aranızdaki fark.ama bayan uzun olursa okan bayülgen deniz akkaya gibi aslında onu bile sorun etmıyrlar ama bayanın uzun olmasını ben hoş estetik bulmuyrm.

29-04-2009, 04:46 PM

ama arada 30 cm fark varsa:S uff yaaa:( gerçi topuklu ayakkabı bile giyinsem fark çok

mesela dışarda yürüken sen kaldırımda o aşagıda yuruyebilir :)

29-04-2009, 04:55 PM

evet olabilir. nasıl dans etcez diyorum eğilirim ben diyor. :) nasıl öpcem dediğim zaman kucağıma alırım diyor. onda çözüm hazırda ben emin değilim

çözüm odaklı bir insanmış :)

yani dışardan bakıldığında biraz baba kız gübü gözükebilirsiniz ama yani asıl problem senin ondan uzun olma durumunda çıkabilirdi yani bunu pekte takma bence

bydead
29-04-2009, 04:55 PM
marifet boyda değil ama yinede erkek azda olsa uzun olmalı yada aynı olsada olur topuklu giymez bayan tmmdır.tutuşursunuz el ele akarsınız gecelere.

29-04-2009, 05:08 PM

evet olabilir. nasıl dans etcez diyorum eğilirim ben diyor. :) nasıl öpcem dediğim zaman kucağıma alırım diyor. onda çözüm hazırda ben emin değilim

yani dışardan bakıldığında biraz baba kız gübü gözükebilirsiniz ama yani asıl problem senin ondan uzun olma durumunda çıkabilirdi yani bunu pekte takma bence

baba kızmı?????? çok saçma

kızın içine kurt düşürdük artık. bu gece yatamaz derdinden. kafaya takar :)

29-04-2009, 05:24 PM

baba kızmı?????? çok saçma

kızın içine kurt düşürdük artık. bu gece yatamaz derdinden. kafaya takar :)

yanılıyorsun. burda sadece fikir paylaşıyoruz. herkesin fikri aynı derece önemli değildir.

iyi ozaman bende kendi fikrimi söylüyorum ben genelde öyle aşırı boy farkı olan çifleri görünce ve el ele tutuşmuşlarsa bana sanki cocuğunu gezdiyormuş gibi gözüküyor

sultance
30-04-2009, 01:05 PM

Peki erkek olan sizsiniz sanrim degil mi?

30-04-2009, 01:34 PM
:lol: :lol: :lol:

takmayın böyle boş şeyleri kafanıza :D :D

olurmu boy önemli hem ten uyumu denen bişi var boy cok fark olunca tenlerde uyuşmuyor.problem oluyor :)

juna
01-05-2009, 01:41 AM
iki gönül bir olunca boşverin böyle şeyleri millet sevgisizlikten yakınıyor siz santim derdine düşmüşsünüz onuda bulamayan var hem ne olucak kısa ya da çok uzun olması onun insan olduğu ve duyguları olduğu durumunu değiştirir mi.basketçiler ne yapsın ya da cüce insanlar.milenyumdayız aşın bunları sevgi lazım insanlığa santimle ölçülüp alınan bir şey değil oda. :idea:

ilahi bu topiğe ne diim :D

kompleks yapmayalım böyle şeyleri.kitabın kapağından çok içindeki hikaye önemli :!:

01-05-2009, 03:54 PM
Sevgili arkadaşlarım...

Boşverin bu tartışmaları...

Bakın size bir şey hatırlatayım...

İki gönül bir olunca, samanlık seyran olur...

Gerisi boş laflar ...

incognito
01-05-2009, 05:45 PM
degil

tarabka
01-05-2009, 05:57 PM

bence o kadar büyütme bu sorunu fizik değil kafa önemli olmalı ;) eşimle benim aramda 20 cm fark var ve on yıllık evliyiz artı çocuğum bile nerdeyse benim boyumda oldu :) ve dünyaya bidaha gelsem aynı kişiyle elenirim. önemli olan e. arkadaşın seni seviyormu- sen onu seviyormusun gerisini boşver ;)

01-05-2009, 06:04 PM
bence çok önemli bi konu :D

erkek bayandan uzun olmalı en az 10-15cm ama bayan erkekten uzun olunca hiç güzel olmuyor yakışmıyor :D

crystalsun
01-05-2009, 06:38 PM
bence çok önemli bi konu :D

erkek bayandan uzun olmalı en az 10-15cm ama bayan erkekten uzun olunca hiç güzel olmuyor yakışmıyor :D

bence de, böylece kadın topuklu giyince bile farketmez 10 cm olmalı. tabi gönül bu boya posa bakmaz ((((: