PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hayatı boyunca yanlız kalan varmı

umutsuzkan
04-05-2013, 01:17 AM
merhabalar benim adım ali 22 yaşındayım yeni askerliğim bitti ve kızlara hiç yaklaşamadım hep güzelliklerinden korktum özellikle erkek düşmanı kızları öldüresim geliyordu ben onlardan okadar etkilenmeme rağmen bazen çok sıkıcı bir yerde otururum harabe taşlık güzel bir kızın ordan geçmesini hiç aklım almaz ve birden geçer sonra durduğum yerden nasıl öyle bir kızın geçtiğini anlayamam bunlar günlük hayatın içindeki sıradan kızlar ama ben güzelliklerinden korkuyorum konuşamıyorum hiç yaklaşamadım hayatım boyunca 22 yaşındayım 22 yıldır yanlız kaldım evlenmeyi bile düşünmüyorum bu yüzden sadece benim durumumda olan biri varmı merak ettim.

esintili24
04-05-2013, 01:25 AM
evet var sayısı çok. ama ömür boyu yalnız kalan var mı onu bilmiyorum.

umutsuzkan
04-05-2013, 01:28 AM
benim merak ettiğim bir kız bu şekilde düşüne bilirmi bunu yaşaya bilirmi hiç zannetmiyorum ama.

honeybee
04-05-2013, 01:43 AM
niye zannetmiyormussun ben varim bir kiz olarak hic sevgilim olmadi su yasima kadar hicte asik olmadim bu gidislede olacagini dusunmuyorum ve evlenebilecegimide noldu simdi ben varim

Palyaco
04-05-2013, 01:50 AM
niye zannetmiyormussun ben varim bir kiz olarak hic sevgilim olmadi su yasima kadar hicte asik olmadim bu gidislede olacagini dusunmuyorum ve evlenebilecegimide noldu simdi ben varim

yaşınız kaç merak ettim,tabi mahsuru yoksa.

honeybee
04-05-2013, 01:54 AM
19 yasindayim

umutsuzkan
04-05-2013, 01:56 AM
ben inanmıyorum sana şükran bayanlar herzman kendine birini bulabilir biz öyle değilizki ben hep yanlız kalacağım.

umutsuzkan
04-05-2013, 01:59 AM
bence kızların hepsi erkek düşmanı hiçte erkekleri sevmiyorlar istemiyorlar hayatım boyuncada böyle gördüm.

umutsuzkan
04-05-2013, 02:01 AM
şükran bence sen öyle değilsin bir siteye gir en basit chat sitesine 50 kişi selam yazar bayansın yani binlerce kişiyi ayağına toplaya bilirsiniz yada siz bunu bilmiyorsunuz bir kız herzaman kendine eş bulur hemde çok basit.

honeybee
04-05-2013, 02:01 AM
sen ne istedigini bilmiyorsun bence eger amacin sadece evlenmek bir yuvs kurmaksa her turlu evlenebilirsin cevrene sorar sorusturursun annen falan bulur sana evlenilecek kiz ne var bunda inanmazsan inanma valla universiteye geldim hala sevgilim yok ama bende ille sevgili yapcam diye ugrasmiyorum asik olursam birgun olur elbet tabi oda beni severse

umutsuzkan
04-05-2013, 02:04 AM
benmi kız düşmanıyım :) youtubeye video koy erkekleri seviyoruz diye 1 milyon kişi izler oha lan bir kız erkekleri sevebiliyormuş diye gülerler tam bu düşünceyle :)

umutsuzkan
04-05-2013, 02:07 AM
bende sevgilim olsun istiyorum yıllardır olmuyor çok utangacım yaklaşamıyorum bile kızlara ama bir kızın bu durumda ola bileceğine hayatta inanmam bikere doğanın kanunu bu değilki bir kız istediği her kendi karşı cinsiyle konuşup herşeyi yapabilir onu istediği yöne anında çeker kız çünki erkekler için böyle değilki. siz erkeklerin tarafını hiç görmediğiniz için anlamıyorsunuz

umutsuzkan
04-05-2013, 02:09 AM
benim yaşım 22 ve kızlarla konuşamamamdan dolayı evlenmemeyi bile düşünüyorum. ama kesinlikle bir kız aynı düşüncede olamaz. yaa nasıl inanıyim şimdi yaa bir kız bunu düşünüyo kızlar hergün teklif alan tekliflerden kurtulup yanlız kalan kişiler bir erkek öylemi :)

umutsuzkan
04-05-2013, 02:17 AM
kızlar aşk konusunda elinde en çok bolluk olan insanlardır bukadar basit ama arabesk laflarla tam tersi erkekler aşktan anlamaz diyebilir bunlardan hep nefret ederim benim gibi erkekler kızların güzelliğinden korkup yaklaşamıyorlar diye ağlar kızlar günde 50 tane teklif alır hepsinden kurtulmak ister arkadaş ne güzel anlatmış demiş 22 yıldır yanlızım direk evlenmek için kişi arıyayım yani üç beş haftada veya 1 yılda evleneceğim kişiyi bulur 50 yılımıda ona harcar sonrada ölürüm. size sadece şunu diyorum bir kız yanlızlığından ağlamaz bir kız ideal kişiyi bulamamaktan ağlar sen nerden anlarsın diyeceksin beni ekle yemin ediyorum sana günde akşama 50 talip bulurum sıraya dizerim anında her kıza bulabilirim sayarım 50 taneyi hepsini facede dizerim görürsün şükranda sanada gerçektede yaparım her şekilde ve sonuçta dediğime varıyoruz çünki kızlar yanlızlıktan değil doğru kişiyi bulamamaktan üzülür ki zaten elinde istediği kadar erkek vardır.

honeybee
04-05-2013, 02:23 AM
yok ben almayayim sen neye inanmak istersen ona inan arkadasim sen kendi tarafindan bakiyorsun herkes kendi tarafindan bakiyorsun kimsenin neler yasadigini bimemeyiz sen etrafinda oyle gormusun ama emin ol hic teklif almamis kizlarda vardir zaten neyi kanitlamaya calisiyosun oda muamma

umutsuzkan
04-05-2013, 02:29 AM
neyimi kanıtlamaya çalışıyorum ulan ben 4 kez intihara kalkıştım hayatım boyunca kızlarla konuşamadım bunun ne demek olduğunu anlayamazsın şimdi bir kız sevgili bulamadığı için üzüldüğünü söylüyo yuhhhhhh artık buna hangi erkek inanır. ben daha napmaya çalışimki her lafınızda bir laf sokmak istiyorsunuz zaten bıktım forumlarda konuşmaktan yaa arkadaş ben diyorum 10 yıldır yanlızım biri geliyor oda bişeymi lan ben 20 yıldır yanlızım bu durum aynı bu ulan benim lafımın üstüne çıkmaya çalışma kafayı yiycem yaa sen kızsın ve yanlızsın bırak yaa kimi kandırıyon ama şu konuda haklısınız ben kız düşmanıyım kesinlikle kız düşmanıyım çünki hep uzaktan sevebildim yaklaşamadım hepsi istediğinde kendine birini bulabildi tüm dünya böyleydi sadece arabesk laflarda farklı gösterildi ama 4 intihardan birinde keşke ölseydim şimdi hayatım kurtulmuştu keşke ölseydim. git silahı al kafana sıkabilirsen benden yanlızsın demektir çünki ben yaptım. daha kanıtlamaya çalışma.

umutsuzkan
04-05-2013, 02:35 AM
birde güzelliğe kafayı takmışsın dedin okadar güzel kızları zaten unut dedin ben sen ve şükran gibi kızların güzelliğinden korkuyorum siz nasıl yanlız kalıyorsunuz yaa bunu karşımda söyle ben yüzüne bakıyim gözlerine tamam inanırsam daha intihara kalkışmam.

umutsuzkan
04-05-2013, 02:44 AM
ben zaten evlenmeyi düşünmüyorum artık istanbuldayım ama siz kızların bizim gibi konuşmanızdan nefret ettim kızlar böyle değil yalan söylemeyin bir kız istese anında bulur sevgili. şükran sevgili bulamıyorum dedi internette senin yakınında olan anında seninle tanışmak istiyecek çok kişi çıkar yaa anlamıyorum siz niye hiç sevgilim olmadı diyosunuz yani ben istemedim diyeceksiniz ben merak ediyorum bir kez kız ismiyle chat odasına girdim kapatmak için hemen uğraştım chati 50 kişi selam tanışalımmı citti düşünüyormusun yazıyor.

honeybee
04-05-2013, 02:50 AM
sevgilim olmadi su zamana kadar dedim sevgili bulamiyorum demedim tamam sen de haklisin gelen teklifleri geri cevirdigim icin sevgilim olmadi istemedim yani ama bende demek istedim ki belki hic teklif almamis kizlarda vardir demek istedim

umutsuzkan
04-05-2013, 02:51 AM
ben 22 yıldır fotosentez yaparak yaşadım kızlar sevgili bulamadığını söylüyor yaa :D

umutsuzkan
04-05-2013, 02:54 AM
olabilir ama senin şunu kabul etmeni istiyorum bir kız herzaman güzellik açısından erkeklerin gözünde üstündür çoğu kız böyledir çok güzel olmasına gerek yok biraz bakımlı olsun erkekler yaklaşamaz utanır konuşamaz güzelliğinden yani kızlar bu durumda bunu kabul etsinler benim gibi erkekler bir kızın elini tutmak için hayatını feda ediyor kızların herşey elinde hayatını feda ediyor derken mecazi anlamdada söylemedim.

umutsuzkan
04-05-2013, 03:01 AM
yok cittiyim ben intihar edecem bu işin başka yolu yok. bıktım artık dünyadan sen kızsın rahat rahat konuşuyorsun ben senin karşında olsam elim ayama dolanır kızların elinde böyle birşey varken neden bunları söylerki hiç anlamıyorum sanırım kızlar hoşlanacağı değil ideal kişiyi arıyor arnold olmamız lağzım heralde.

teknik literatür
04-05-2013, 04:00 AM
arkadaşım dünya kızlardan ibaret değil ,takılmışsın oraya sen .kız arkadaşın olunca başın göğemi ericek