PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 Adımda Mutluluk !

BelkiBirGün
03-12-2012, 12:39 PM
"Depresyon, panik atak, sosyal fobi üçlüsüne özel olarak hazırlanmış ve aylar süren denemeler sonucunda 340 denekten(gönüllü) 329'u rahatsızlığının adını bile unuttuğunu belirtip onaylamıştır."

Diye bi yazıyla başlayan bi "subliminal" yani bilinç altımıza mesaj gönderme programı buldum arkadaşlar bikaç gündür deniyorum bir günde sonuç alınmaz önceki kullandığım türkçe subliminal programlardan biliyorum..
Ama işe yarıyor gibi bilmiyorum sanki hasta olduğumu normal olmadığımı "unutturuyor" bana ?? Çok ilginç arkadaşlar bilmiyorum bir zararı olacağını sanmıyorum ilaç değil içmiyoruz sonuçta ama yararı da var gibi sizinle paylaşmak istedim.
Programın aslı ingilizce amerikada üretilmiş herhalde ama sağolsun dil bölümü okuyan bir arkadaş bunu çevirmiş. Onun sitesinde gördüm ben de google da çıkar mı bilmem. Programa bir de Türkçe isim vermiş kardeşimiz :)

Neyse sömürün.. :D

http://www.mysticsoftwares.com/mb-free-subliminal-message-software/MBFreeSubliminalMessageSoftware.exe

Belirteyim de arkadaşımız kızmasın üstteki "" içindeki mesaj ve program alıntıdır..

Kullanımını yazmayı unutmuşum arkadaşlar kurulum gerektirmez tıkladığınız zaman ayarlar ekranı gelcek ordan "kendine güven, pozitif düşünce, liderlik, özsevgi.." gibi birsürü seçenek var seçip BAŞLA ! diyince program otomatikmen küçülüyo sizin göremiyceğiniz subliminal mesajları bilinçaltınıza yolluyor öneririm ben kullanıyorum.

Arkadaş virüs var demiş virüs falan asla yoktur şu an program açık sistemimde ORJİNAL eset smart security 4 var orjinal kayıtlı yüz lira para verdik aldık niye virüs var demedi :D

kabiliyet
03-12-2012, 02:55 PM
Truva atı, virüs vardı silindi.

BelkiBirGün
03-12-2012, 03:05 PM

Saçmalıyorsun kendim kullanıyorum kendi kullandığım programı upladım sistemde orjinal serialli eset smart security 4 var ne atı :D

kabiliyet
03-12-2012, 03:33 PM
AVG 2013 var bende truva atı var dedi.

BelkiBirGün
03-12-2012, 06:31 PM
AVG 2013 var bende truva atı var dedi.

Yanlış demiş olabilir veya aynı anda internet üzerinden bulaşmış olabilir. Antivirüs değil internet security programları kullanırsan inmeden uyarı verir

BelkiBirGün
04-12-2012, 12:50 PM
Bugün daha iyiyim arkadaşlar dün uyuyana kadar programı açık bıraktım sadece ekrana baktım her zamanki gibi yapıcak birşeyler bulamayınca oturdum öylece ekrana baktım sonra uyudum zaten. Bu sabah daha iyim çok iyim hatta kendime güvenim gelmiş sanki ??

dreamer8
04-12-2012, 02:53 PM
:22:Gerçekten hoştu bu.

dreamer8
04-12-2012, 02:55 PM
Bu tarz hurafelere inanmadığı için dedelerimiz gibi ben de kendimi bu tedavi yöntemlerinden istemli olarak mahrum edeceğim.Eğer bilinçaltın için küçülen yazılara ihtiyacın varsa, zaten yeterince bilinçsiz birisindir.Sözüm konuyu açan arkadaşa değil.Kesinlikle eleştrim bu yönteme.

BelkiBirGün
04-12-2012, 06:03 PM
Bu tarz hurafelere inanmadığı için dedelerimiz gibi ben de kendimi bu tedavi yöntemlerinden istemli olarak mahrum edeceğim.Eğer bilinçaltın için küçülen yazılara ihtiyacın varsa, zaten yeterince bilinçsiz birisindir.Sözüm konuyu açan arkadaşa değil.Kesinlikle eleştrim bu yönteme.

Ama bu yöntemle başarıya ulaşanların sayısı hayli yüksek

schrödingerinkedisi
04-12-2012, 07:35 PM
simdi bu yontemde bilincaltina mesajlar yollaniyor yani biz anlamiyoruz ne dedigini degil mi. ben boyle sacmalik gormedim. boyle bir seyin tedavi edebilecegine inanan insanlarin var olmasi ise beni sasirtmiyor.

BelkiBirGün
04-12-2012, 09:36 PM
simdi bu yontemde bilincaltina mesajlar yollaniyor yani biz anlamiyoruz ne dedigini degil mi. ben boyle sacmalik gormedim. boyle bir seyin tedavi edebilecegine inanan insanlarin var olmasi ise beni sasirtmiyor.

:D bilinçaltında gönderilicek mesajları sen seçiyorsun ve türkçe ! Ayrıca kendin de subliminal mesaj ekleyebiliyorsun ne kadar cahilsiniz arkadaş ya

schrödingerinkedisi
04-12-2012, 09:43 PM
:D bilinçaltında gönderilicek mesajları sen seçiyorsun ve türkçe ! Ayrıca kendin de subliminal mesaj ekleyebiliyorsun ne kadar cahilsiniz arkadaş ya

dinlediginde soylenen sozleri duyuyor musun?

schrödingerinkedisi
04-12-2012, 09:57 PM

duyuyormusun derken yani bilincin algiliyor mu,hayir. neymis bilincalti algiliyormus o sozleri. sadece komik. yuzyillar gecse de insan yine insan. insanin bu safligina bir son gelmeyecek mi acaba.

BelkiBirGün
04-12-2012, 10:51 PM

Söz söylenmiyor ekranda çok hızşı yazılar çıkıyor bilinç altına işleniyor cahilliğin daha fazla ortaya çıkarma binurial beats araştır kanıtlanmış nirşey bu

schrödingerinkedisi
04-12-2012, 11:26 PM
Söz söylenmiyor ekranda çok hızşı yazılar çıkıyor bilinç altına işleniyor cahilliğin daha fazla ortaya çıkarma binurial beats araştır kanıtlanmış nirşey bu

ayni sey. ha duyma ha gorme. sonucta bilincin algilamiyor. neymis bilincaltin algiliyormus yersen.senin gibi keklikleri yolmaya devam etsinler.ayrica forum kurallari musade etmedigi icin agzina ayar cekemicem bu yuzden agzina ayar cekmek icin baska kapiya hadi nas....

"enough"
05-12-2012, 01:07 AM
RehiN seni destekliyorum. Böyle bi yöntem var evet. Ayrıca buna karşı çıkan reddeden arkadaşlar, her taraf subliminal mesajlarla dolu, bunu bilmiyor musunuz? İnsanları uyutuyorlar, beyinlerimizi yıkıyorlar resmen. Çizgi filmlere bile sızmış durumdalar......
Merak eden varsa araştırsın: "25. kare"

schrödingerinkedisi
05-12-2012, 04:32 PM
RehiN seni destekliyorum. Böyle bi yöntem var evet. Ayrıca buna karşı çıkan reddeden arkadaşlar, her taraf subliminal mesajlarla dolu, bunu bilmiyor musunuz? İnsanları uyutuyorlar, beyinlerimizi yıkıyorlar resmen. Çizgi filmlere bile sızmış durumdalar......
Merak eden varsa araştırsın: "25. kare"

goruntulere gizli bi seyler koyabilirler(bunun da hicbir seye hicbir etkisi olmaz) ama yok bilmem goruntulere bisiler koyuyoruz bilincaltiniz onlari algiliyor ve boylece iyilesme yolunda adimlar atiyorsunuz gibi seyler sacmalik. ben boyle dusunuyorum. :)

dreamer8
05-12-2012, 04:39 PM
Bilmiyorum .Ben hayatım boyunca midye yemedim.Yemeyi de düşünmüyorum.Tadını da bilmiyorum.Bu yöntemle mutlu olmayı da denemeyeceğim, merak da etmiyorum.
Ama bu yöntemle başarıya ulaşanların sayısı hayli yüksek

hbkoge
06-12-2012, 04:47 AM
İçeriği kesinlikle indirmeyin uzantısından belli trojan var programda. Arkadaşın forumdan uzaklaştırılması gerekiyor