PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne kadar zor şeymiş bir kızla tanışmak.

dreamer8
30-03-2012, 02:13 PM
Oldu mu?Elbette oldu birkaç kız arkadaşım.Ama bir süredir yalnızım.Nasıl bir uğraş veriyorum anlatamam.Arkadaşlık sitesine mi üye olmadım.Reyoncu kızlara mı teklif etmedim.Bu aralar da mezun olduğum okula gidip otostoptan kız almaya çalışıyorum ama her zaman denk düşmüyo.Kartvizit bastırdım.Gideceği yere bıraktıktan sonra inerken, arasanız sevinirim diyorum ama hiç dönüş olmadı.Neler yapmadım neler.Ne zor şeymiş.Arkadaşlar bi akıl verin.Kızlar siz de; ne yapmalıyım ki sizlerle tanışabileyim.Tipim kayık falan değil.İtici bir durumum yok.Hata nerde.Hatalı üretim miyim ben?

dreamer8
30-03-2012, 02:20 PM
Dostum ben mezunum.Okul dediğim üniversite kampüsü.Kartvizitim de normal bir kartvizit.İsim Soyisim-Kurum-Sıfat.Mühendisim bu arada.Çok sistemli çalışıyorum.Bir dünya masraf yapıp kurumdan öğle arası doğru kampüse.Dünyanın yakıtı.10.000 adet de kartvizit bastırdım.Bir de hatun bindiği zaman gideceği yere bırakıyorum ama dönüş yapmıyorlar.(Reyoncu kız da büyük marketlerdeki stand elemanları.Sunduğu üründen ikram edenler falan.
sizin okuldaki kızlar otostopmu yapıyor :D
reyoncu kız ne :D
kartivizite ne yazdırdın :D

BeyZade
30-03-2012, 02:25 PM
ilginç yöntemlerin varmış :)

dogu52
30-03-2012, 02:27 PM
Oldu mu?Elbette oldu birkaç kız arkadaşım.Ama bir süredir yalnızım.Nasıl bir uğraş veriyorum anlatamam.Arkadaşlık sitesine mi üye olmadım.Reyoncu kızlara mı teklif etmedim.Bu aralar da mezun olduğum okula gidip otostoptan kız almaya çalışıyorum ama her zaman denk düşmüyo.Kartvizit bastırdım.Gideceği yere bıraktıktan sonra inerken, arasanız sevinirim diyorum ama hiç dönüş olmadı.Neler yapmadım neler.Ne zor şeymiş.Arkadaşlar bi akıl verin.Kızlar siz de; ne yapmalıyım ki sizlerle tanışabileyim.Tipim kayık falan değil.İtici bir durumum yok.Hata nerde.Hatalı üretim miyim ben?

Ulan ne adamsın :D bende muğla dalamanda okuyorum orda da böyle yapıyorlar otostop modeli.Gel beraber takılalım caddeye akalım tiky kızlara takılırız :)

Lacrymosa.
30-03-2012, 02:27 PM
Reyoncu kızlara teklif etmek :D :D
Bence hatan şu, birini bulacağım diye kafana aşırı takman.

dreamer8
30-03-2012, 02:31 PM
Aşırı takmak değil.Prenses aramıyorum ki arkadaş.Bulunmaz hint kumaşı da değil.Neden acaba sorun nerede bunu çözemiyorum.
Reyoncu kızlara teklif etmek :D :D
Bence hatan şu, birini bulacağım diye kafana aşırı takman.

xgencox
30-03-2012, 02:38 PM
kızlarla konuştuğun zaman iyi niyetli olursanız belden aşağı düşünmezseniz,konuşmalarınızda ikili arasında çok ciddi duruşun olursa asla bulamazsın..şaka yapın arada bir komik şeylerden bahsedin güldürün inş aradığını bulursun

yasi
30-03-2012, 02:57 PM
Bayan arkadaşlara soralım öğrenciler otostop çekiyor hadi bunu gectik. Devamlı, Otostop yapan kişilere gideceği yere bırakmaya calışan kartvizitini eline tutuşturan birini neden istesinler. Cok zorluyorsun dreamer seninkisi nefes alsın yeter olayına dönmüş.

shondes
30-03-2012, 02:58 PM
Tipsizsindir kafanda çok çalışmıyosa zor...

Olric
30-03-2012, 03:07 PM
Nefes alması yetmiyor,nefes vermesi de gerekiyor =)

Lacrymosa.
30-03-2012, 03:13 PM
mağdur arkadaşlarım, Ne kadar yüksek testestrona sahip olsanızda, Kızlar buna bakmaz , aksine sizi sapık gibi algılar ... Kızlar ilk etapta zekanıza ve onu güldürüp güldüremediğinize bakar ... Benim kafada çok çalışmıyor demekki ondan kaybediyorum :cool:
Her kız güldürmenize bakar diyerek niye genelliyosunuz ki bunu? :D

dogu52
30-03-2012, 03:14 PM
Ya ağız yapan insan olcaksın ya çok iyi tipin olcak cool olcaksın yada tipin normal olcak ama ağzı laf yapan arkadaşın olcak :)

BeyZade
30-03-2012, 03:15 PM
neden doğal akışına bırakmıyorsunuz ? :) bir sebep bir kızla karşılaşmanıza vesile olacaktır ondan sonra maharetini göster ama OKB olacaksınız söylemedi demeyin çok zorlamayın :D

hira_01
30-03-2012, 03:26 PM
bu devirde o kadar çok aranan kız var ki erkek delisi ..otostop çeken kızlarla arkadaş olmak istediğine göre maksat amaç takılmak..o kızlardan da bulamadıysan artık sorunun ne olduğunu bizden çok sen daha iyi bilirsin.

yasi
30-03-2012, 04:38 PM
Ben kız olsam hemde otostop ceken bir kız olsam : P kartvizitini veren adama "Seni terbiyesiz" der tokadı basardım : ))))))))Tamam abarttım.
Olacam Dreamer birgün olacak....

dogu52
30-03-2012, 04:52 PM
yok arkadaş öyle olmuyor. Bende iyi tip var her kız bakıyor ama ben 2 kelime edemiyorum bide çekingenim :57:... Ama elin oğlunda tip yok fakat iyi konusuyor . Herşey konuşmada biter

Ben farklı bişeymi demişim iyi oku bak yazdıgımı.İşde seninde ağzı yapana rkadaşın olursa aranı yapar kızlarla ;)iyi oku yazdıgımı

gunsnroses
30-03-2012, 04:56 PM
Dostum ben mezunum.Okul dediğim üniversite kampüsü.Kartvizitim de normal bir kartvizit.İsim Soyisim-Kurum-Sıfat.Mühendisim bu arada.Çok sistemli çalışıyorum.Bir dünya masraf yapıp kurumdan öğle arası doğru kampüse.Dünyanın yakıtı.10.000 adet de kartvizit bastırdım.Bir de hatun bindiği zaman gideceği yere bırakıyorum ama dönüş yapmıyorlar.(Reyoncu kız da büyük marketlerdeki stand elemanları.Sunduğu üründen ikram edenler falan.

Adam mühendismiş.Mühendislik fakültelerinde kız yok ki,tüm sorun burada :D

dogu52
30-03-2012, 04:58 PM
Şöyle örnekle açıkliyim.Benimde konusamadıgım zaman lise zamanlarında ağzı laf yapan arkadaşım vardı bütün okulu tanırdı.Kızla kafadan bnm için konusurdu sonra bişzi yanlız bırakır kaçardı öyle öyle ben açıldım. :D

dogu52
30-03-2012, 05:01 PM
hocam liseli değilim , hata yapma payım yok bu saatten sonra .. Ya rezil olursun Ya vezir ... o yüzden risk alamam

Bende liseli değilim şuan ozamanlardan örnek verdim.Olay şu ağzı laf yapan arkadaşının çevresi kız kankaları çok olur o yöntemle ıkına sıkıla bişeyler başarıyosun.Yani o arkadaşın itekliyo o konularda seni.

hartemes
30-03-2012, 05:13 PM

Kız tavlamanın altın kuralı kız peşinde koşmamaktır. :cool:

shondes
30-03-2012, 08:20 PM
Adam mühendismiş.Mühendislik fakültelerinde kız yok ki,tüm sorun burada :D

Doğruluk payı var, mmühendislikte oran çok düşük özellikle benimgibi inş. mühendisi yada makinacıysan yaklışık 10da bir oran:)

birderdimvar
30-03-2012, 08:35 PM
Kızlara hatun diye hitap edersen tabi olmaz kardeşim. Sen baştan göz boyamaya çalışmakla hata yapıyorsun. Kızlar salak mı da senin ne düşündüğünü anlamayacaklar? Sen nasıl ki uzun zaman güzeller peşinde koştuysan onlar da koşuyorlar ve niyetini anlıyorlar. Kötü bir niyetin olduğunu söylemiyorum, sadece yaklaşımın bu izlenimi veriyor olabilir. Yani sen olsun diye çabalayıp duruyorsun. Biliyorum ben de dahil her erkek bu iğrenç aşamadan geçiyor. Ama bir süre sonra şunu anlıyorsun: Aşk aranmaz, bulunur. Aşık olmadan önce olmamız gereken bazı şeyler vardır: Herhangi bir meslek sahibi olmak, sağlıklı olmak, herşeyden önce kendimiz olmak... Çünkü kızlar rol yapan erkekleri anlıyorlar. İnşallah hakettiğin, aradığın aşkı bulursun.

hkayac
30-03-2012, 09:24 PM
sen bu işe de mühendislik gözüyle bakıyorsun. herşey planlı baksana... kartvizitler basılmış, öğle vakti özenle ayrılmış... benim karşıma senin gibisi çıksa... hakkında tek düşüneceğim şey ne kadar basit bir erkek olduğun... kusura bakma ama kızlar mevki sahibi erkekleri sever ama bunu gözüne sokan erkeklerden de nefret ederler. otostop ve market olayına hiç girmek istemiyorum bile.. o baştan facia zaten. esprili ol, değişik konularla ilgilen, işten başka anlatacak birşeylerin olsun, kızlara onları yiyecekmiş gibi bakma, bir de tavlamaktan önce onlarla arkadaş olmayı dene istersen...

Çağlayan
31-03-2012, 07:58 AM
Kızmayın ama başlığı ve yazılan cevapları okuyunca istemdışı olarak güldüm...

Bakın, ilgi çeken her zaman farklı olandır. Herkes gibi olmayan, herkesten başka olan ve farkını gösteren kişi bulunduğu her ortamda ilgi çeker ve bu durumda sizi aykırı gören karşı cinsler bile sizi keşfetmek ister. Bu, bir insan içgüdüsür.

Kızların peşinden koşmak, onlara yakınlaşmaya çalışmak, telefon numarasını vermek, kur yapmak vs. kızların üzerinde bıraktığı etki şudur: Ben kelepirim, alıcım yok, tablada kaldım ve indirimdeyim... Kızın çıkaracağı sonuç budur. Kaldı ki bizim Türk erkekleri, gördüğü her kızın peşinden koşmaya bayılıyor. Bu yüzden, kızlar için kendilerine kur yapan erkekler hiç bir şey ifade etmiyor çünkü onlardan çok var.

İlla ki bir kız arkadaşınızın olması niye bu kadar gerekli bilmiyorum ama yol kenarlarında otostop yapan kızları arabanıza almanız, kartvizit bastırıp önünüe çıkan kıza vermeniz gibi çocukça şeylerle asla bir kız arkadaş bulamazsınız. Benden size uyarması...

gunsnroses
31-03-2012, 07:41 PM
Doğruluk payı var, mmühendislikte oran çok düşük özellikle benimgibi inş. mühendisi yada makinacıysan yaklışık 10da bir oran:)

O zaman Edebiyat fakültelerinden bulun siz de :D Kız kaynıyo oralar :D

yasi
31-03-2012, 07:48 PM
Kızmayın ama başlığı ve yazılan cevapları okuyunca istemdışı olarak güldüm...

Bakın, ilgi çeken her zaman farklı olandır. Herkes gibi olmayan, herkesten başka olan ve farkını gösteren kişi bulunduğu her ortamda ilgi çeker ve bu durumda sizi aykırı gören karşı cinsler bile sizi keşfetmek ister. Bu, bir insan içgüdüsür.

Kızların peşinden koşmak, onlara yakınlaşmaya çalışmak, telefon numarasını vermek, kur yapmak vs. kızların üzerinde bıraktığı etki şudur: Ben kelepirim, alıcım yok, tablada kaldım ve indirimdeyim... Kızın çıkaracağı sonuç budur. Kaldı ki bizim Türk erkekleri, gördüğü her kızın peşinden koşmaya bayılıyor. Bu yüzden, kızlar için kendilerine kur yapan erkekler hiç bir şey ifade etmiyor çünkü onlardan çok var.

İlla ki bir kız arkadaşınızın olması niye bu kadar gerekli bilmiyorum ama yol kenarlarında otostop yapan kızları arabanıza almanız, kartvizit bastırıp önünüe çıkan kıza vermeniz gibi çocukça şeylerle asla bir kız arkadaş bulamazsınız. Benden size uyarması...

Yani hiç sarraflar altına gel altına gell diye bağırmaz, değerli , kıymetli olanlar kendini ortaya koymaya gerek duymaz...

Çağlayan
01-04-2012, 01:21 AM
Yani hiç sarraflar altına gel altına gell diye bağırmaz, değerli , kıymetli olanlar kendini ortaya koymaya gerek duymaz...

Kesinlikle...

Siz hiç Mercedes'in reklamını gördünüz mü sağda solda?

dreamer8
02-04-2012, 10:01 AM
Bayan arkadaşlara soralım öğrenciler otostop çekiyor hadi bunu gectik. Devamlı, Otostop yapan kişilere gideceği yere bırakmaya calışan kartvizitini eline tutuşturan birini neden istesinler. Cok zorluyorsun dreamer seninkisi nefes alsın yeter olayına dönmüş.Zaten geri dönüş yapmıyorlar.Hergün türlü kişilerle karşılaşıyorlardır.

dreamer8
02-04-2012, 10:01 AM
Kimse tipini kendi seçmedi, seçemez de.Tipsiz değilim ama beyinsiz olabilirim.
Tipsizsindir kafanda çok çalışmıyosa zor...

dreamer8
02-04-2012, 10:03 AM
Gerçekten çok zorluyorum.Zamanın yapayalnız akıp gitmesi canımı acıtıyor.25 yaşıma kadar hiçbir kızla iletişimim olmadı, bomboş yaşadım.Keşke zamana bırakabilsem.
neden doğal akışına bırakmıyorsunuz ? :) bir sebep bir kızla karşılaşmanıza vesile olacaktır ondan sonra maharetini göster ama OKB olacaksınız söylemedi demeyin çok zorlamayın :D

dreamer8
02-04-2012, 10:07 AM
Mevki sahibi olduğumu düşünmüyorum.Burada bir arkadaş çalışıp çalışmadığımı, ne iş yaptığımı sorduğu için söyledim.Kimsenin gözüne de birşey soktuığum yok.Sadece karşı cinsle tanışmak için verdiğim bir uğraştır.Yani peçeteye telefon numaramı yazıp da verebilirim.Fazla tırmaladım sanırım.Artık kendimi rolantiye alacam kardeşim.
sen bu işe de mühendislik gözüyle bakıyorsun. herşey planlı baksana... kartvizitler basılmış, öğle vakti özenle ayrılmış... benim karşıma senin gibisi çıksa... hakkında tek düşüneceğim şey ne kadar basit bir erkek olduğun... kusura bakma ama kızlar mevki sahibi erkekleri sever ama bunu gözüne sokan erkeklerden de nefret ederler. otostop ve market olayına hiç girmek istemiyorum bile.. o baştan facia zaten. esprili ol, değişik konularla ilgilen, işten başka anlatacak birşeylerin olsun, kızlara onları yiyecekmiş gibi bakma, bir de tavlamaktan önce onlarla arkadaş olmayı dene istersen...

dreamer8
02-04-2012, 10:10 AM
Bulamadın değil.5 defer aldım konuştuk, gideceği yere bıraktım.İnerken arasan sevinirim dedim ama hiçbirinden dönüş olmadı.Bende hata var demek ki.
bu devirde o kadar çok aranan kız var ki erkek delisi ..otostop çeken kızlarla arkadaş olmak istediğine göre maksat amaç takılmak..o kızlardan da bulamadıysan artık sorunun ne olduğunu bizden çok sen daha iyi bilirsin.

dreamer8
02-04-2012, 10:11 AM
Yeminle utangaçım.Korkularımın üzerine gitmek için olan şeyler bunlar.Yada takıntılıyım.Utanma takıntısı yani.Utanmıcam dedikçe utanana biriyim ben.
bu işler utangaç adamın yapabileceği şeyler değil , utangaçsanız bu defteri kapatın ...

hartemes
02-04-2012, 10:14 AM
Kız milleti zayıflığın kokusunu kilometrelerce öteden alır ve bu kokuyu hiç sevmezler. eğer senin kişiliğinde bir eksiklik görürlerse hiç şansın olmaz :D

dreamer8
02-04-2012, 10:15 AM
Dostum sen ne diyorsun.Hayatımda ilk defa bir kartvizit bastırdım.Tek amacı da bu.Kızlara takdim etmek.Öğle arasında koştura koştura gidiyorum.Bazen yemek bile yemiyorum.Arabaya parfüm kolonya sıkıyorum, içini siliyorum.Tüm öğle aramı bu yolda harcıyorumGerçketen fedakarlık yapıyorum ama olmadı işte..
abi adam, kartvizit bastırmış, yok artık diye bi reklam vardı ne reklamıydı o :) onu anımsadım,

dostum sen kızı hakediyorsun gerçekten ama. işte gerçekler farklı

dreamer8
02-04-2012, 10:18 AM
Çağlayan kardeşim "İlla ki bir kız arkadaşınızın olması niye bu kadar gerekli bilmiyorum ama yol kenarlarında otostop yapan kızları arabanıza almanız, kartvizit bastırıp önünüe çıkan kıza vermeniz gibi çocukça şeylerle asla bir kız arkadaş bulamazsınız. Benden size uyarması..." demişsin ama sevgilileri el ele gördükçe üzülüyorum.Ben de sevmek dolaşmak, paylaşmak istiyorum diyorum.Zoruma gidiyor.Kıskanıyorum.Yarım bir elmayım, kırık bir ayna.Ben de yaptıklarımdan nefret ediyorum.Yakışmıyor bana ama çaresizim, çok yalnızım.

dreamer8
02-04-2012, 10:20 AM
Sanırım benimki nefes alsın yeter durumuna geldi.İşin özü, her psikolojik sorunu olan insan bir bağımlılık ve yönelim içine girer.Kimi alkol, esrar, eroin; kimi kumar, kimi fuhuş, kimi oyun vs.... Yani tonlarca bağımlılık var.Sanırım ben de sorunlarımdan kaçabilmek için bu ucuz numarayı seçiyorum.

Çağlayan
02-04-2012, 10:26 AM
Gerçekten çok zorluyorum.Zamanın yapayalnız akıp gitmesi canımı acıtıyor.25 yaşıma kadar hiçbir kızla iletişimim olmadı, bomboş yaşadım.Keşke zamana bırakabilsem.

Yanlış anlama ama 25 yaşına kadar hiç bir kızla iletişiminin olmadıysa sende bir sorun var.

KATTRE
02-04-2012, 10:41 AM
ve ekleyeyim, 25 yaşına kadar herhangi bir kızla bir yaklaşım olmadıysa yapacağın tek şey şu olsun görücü usülüyle evlen, hem meşru bir zeminde olr hem de birbirinize sımsıkı bağlanırsınız. Bak bazı kızlar şeytan gibidir seni öyle bir çarparlarki allak bullak olursun, işinden altındaki arabandan hatta hayatından olursun ve nasıl olduğunu anlamazsın bile.

Evlen, eşinle çık gez dolaş istediğini gibi yaşa emin ol pişman olmayacaksın, diğer şekilde çok pişman olursun.

Görüçü usulüyle evlendiği kızda şeytan gibi çarparsa ne olacak? nasıl güvenecek? Ya bu şeklide evlenirse pişman olursa?....

BeyZade
02-04-2012, 11:02 AM
bir kızla tanışmada ne var ya :D , tatlı dilli güler yüzlu ol yeter. hızlandırılmış bir tanışma faslından verim almak o kadar kolay değil ama bunu zamana yayarak yapmak duygusal anlamda bağlanmayı iletişiminizi artırmayı daha verimli kılar. onun için belirli bir hedef seçmeniz lazım her hangi bir yerde gördüğünüz biri değilde devamlı karşılaşabileceğiniz birisi olmalı, rafçı kız olabilir misal ...
sebepler yaratarak ona görünebilirsiniz sıkmadan bunaltmadan kısa diyaloglarla başlayan bir süreç...
ilk karşılaşmada "merhaba falanca ürünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim" diyerek onu olumlu yönde yardıma zorlamış olursunuz...ürünün yerini size gösterip ürünü size takdim ettiğinde "aaa gözümden kaçmış sizede zahmet verdim kusura bakmayın" de onun yağları eriyecektir :D "önemli değil" dicektir büyük ihtimal teşekkür edip gidebilirsiniz yok dilinize güveniyorsanız devamında işi bağlamak kolay olacaktır ama tavsiyem bir sonra ki ziyaretinize saklayın o dilinizi :), her ziyaretinizde biraz daha diyalog artırırsanız sonuca ulaşırsınız ...

dreamer8
02-04-2012, 11:22 AM
Arkadaşlar dediğim gibi 25 yaşıma kadar kızlarla hiçbir iletişimim olmadı.Bende sorun olduğunu inkar etmiyorum zaten.Elim,yüzüm, görüntüm normal ama ben normal değilim.Yaşım 30.Görücü usulüne de sıcak bakıyorum ama sonuç alamadık.20 tane kıza görücü gitmişimdir.Annem babam yoruldular artık.Beğenmiyorum.Çünkü genelde güzel çıkmıyor.Omen sana katılıyorum keşke evlenebilsem de eşimle çıksam dolaşsam.Ama nasibim kapalı sanırım.Koca bir boşluktayım.Duygusal biriyim, ilgiyi seviyorum.Yalnızken soluyorum.

dreamer8
02-04-2012, 01:55 PM
Dünya kadınların etrafında döner.Tüm çabamız önce ekmek, sonra kadınlar için.Ben de sevimli ama tehlikeli olduklarını düşünüyorum.

Çağlayan
02-04-2012, 04:03 PM
dreamer8,

Sürekli dış görünüşünün normal olduğunu söylüyorsun ama olaya erkek mantığıyla bakıyorsun. Evet, erkekler kadınların dış görünüşleriyle ilgilenirler ama kadınlar için böyle değildir. Kadınlar, erkeklerin dış görünüşünü, biz erkekler kadar önemsemezler.

Bulunduğunuz mevkii, sosyal statü, kredi kartınızın limiti, altınızdaki araba, takıldığınız mekanlar, ahbap olduğunuz kişilerin konumu vs... Kadınlar için kriter budur. Zalimce görünüyor ama maalesef olay budur. Bundan sonra kişiliğiniz, karakteriniz vs. gelir. Efendi, ağır başlı ve iyi huylu bir erkek olarak kadınların ilgisini asla çekemezsiniz. Kadınlar, argo tabirle yırtık tiplere ilgi duyarlar.

Ve altın kural: Kadınların peşinde koşan bir erkeğe hiç bir kadın dönüp bakmaz...

gunsnroses
02-04-2012, 04:05 PM
dreamer8,

Sürekli dış görünüşünün normal olduğunu söylüyorsun ama olaya erkek mantığıyla bakıyorsun. Evet, erkekler kadınların dış görünüşleriyle ilgilenirler ama kadınlar için böyle değildir. Kadınlar, erkeklerin dış görünüşünü, biz erkekler kadar önemsemezler.

Bulunduğunuz mevkii, sosyal statü, kredi kartınızın limiti, altınızdaki araba, takıldığınız mekanlar, ahbap olduğunuz kişilerin konumu vs... Kadınlar için kriter budur. Zalimce görünüyor ama maalesef olay budur. Bundan sonra kişiliğiniz, karakteriniz vs. gelir. Efendi, ağır başlı ve iyi huylu bir erkek olarak kadınların ilgisini asla çekemezsiniz. Kadınlar, argo tabirle yırtık tiplere ilgi duyarlar.

Ve altın kural: Kadınların peşinde koşan bir erkeğe hiç bir kadın dönüp bakmaz...

peeh sen öyle san :D gerçi ben bir istisna olabilirim :D

Çağlayan
02-04-2012, 04:11 PM
peeh sen öyle san :D gerçi ben bir istisna olabilirim :D

Geneli budur...

Kel, göbekli ve bıyıklı bir iş adamının yanındaki mankeni başka türlü nasıl açıklayabilirsiniz?..

tek_sayı
02-04-2012, 05:03 PM
Kendini küçük görerek baştan kaybettin.

eLiFa
02-04-2012, 07:09 PM
Prenses aramıyorum ki arkadaş.Bulunmaz hint kumaşı da değil.

Sanırım benimki nefes alsın yeter durumuna geldi.

Beğenmiyorum.Çünkü genelde güzel çıkmıyor.

Dünya kadınların etrafında döner.

Öncelikle merhabalar,
Tüm bu yazdıklarınız bana biraz çelişkili geldi. Sanki ne istediğinizi, ne aradığınızı bilmiyor gibisiniz. Sorun belki de buradadır. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil evet, fakat siz kadınları dünyanızın merkezine koyarak bulunmaz hint kumaşı durumuna getirmişsiniz. Bakış açınızı değiştirip sorunlarınızı aşmanızı diliyorum.

dreamer8
03-04-2012, 09:33 AM
Bazı arkadaşlar görüntümde problem olabileceğini dile getirdi, ona istinaden söyledim.Yoksa meşhur bir söz vardır.Erkeğin güzeli çirkini olmaz diye.Söylediklerine aynen katılıyorum.Ama ruhsal bunalımlarım sebebiyle ne yeterince dostum var, ne de yeterince sosyalim.Yaşıtlarıma pararlel bir sosyal iletişim seviyesine erişemedim.İçime kapanık kaldığım için kendimi hiçbir zaman ifade edemedim.Bu beni sadece gizeml,i yaptı ayma aynı zamanda başarısız da yaptı.Sana katılmamak elde değil.Kadınlar peşlerinden koşan erkeği pek sevmezler, bu doğru.
dreamer8,

dreamer8
03-04-2012, 09:38 AM
Öncelikle merhabalar,
Tüm bu yazdıklarınız bana biraz çelişkili geldi. Sanki ne istediğinizi, ne aradığınızı bilmiyor gibisiniz. Sorun belki de buradadır. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil evet, fakat siz kadınları dünyanızın merkezine koyarak bulunmaz hint kumaşı durumuna getirmişsiniz. Bakış açınızı değiştirip sorunlarınızı aşmanızı diliyorum.Evet bunun üzerinde çalışıyoruz zaten.Aslında ben kadınları dünyanın merkezine koymuyorum.Bahsetmiştim daha önce her insanın bazı alışkanlıkları, sığınakları, bağımlılıkları vardır.Aynen bu şekilde ben de bu boşluğun karşı cinsle kapanmasına odaklanmış durumdayım ama sanırım hata yapıyorum.Dengeyi kaçırıp aşırıya kaçıldığında görüldüğü gibi pek sağlıklı sonuçlar ortaya çıkmıyor.Kadınları dünyamın merkezinden çıkarıyorum.Çünkü sahip olmadığım birşey dünyamın merkezindeyken, dünyamın yörüngelerinde olduğundan daha çok canımı acıtıyor.

Çağlayan
03-04-2012, 11:17 AM
sorun,

Yaşın kaç ve bu işlerde ne kadar tecrübelisin bilmiyorum ama, benim söylediğim hayatın ta kendisidir. Ya da "acımasız gerçekler" denen şeydir. Senin anlattığın ise sadece filmlerde oluyor.

Güç, kadınlar için en etkili cazibe kaynağıdır. Gücün karşılığı da para ve maddi olanaklardır. Sahip olmak, güçlü olana aittir. Bu nedenle kadınların hemen hepsi gücü ister ve gücün peşinden gider. Duygusal, çıt kırıldım ve naif erkeklerin kadınlar üzerinde çekici bir etki yarattığı görülmemiştir. Kadınlar, bu tür erkeklerle iyi ahbap olabilirler ama güçlü erkeklerin peşinde olurlar.

Biraz daha büyürseniz ve tecrübe kazanırsanız bana hak vereceksiniz.

Çağlayan
03-04-2012, 11:53 AM
Hiç bir genelleme bütünü kapsamaz, benim yaptığım sadece bir genelleme ve genellemeler bu şekildedir...

loreal
03-04-2012, 04:07 PM
ayy bi kız kandıramadım diye kendinde milletede ne çok laf ettirmişin :78:

dreamer8
04-04-2012, 09:18 AM
Yaşım 30 amiralim.Daha ne kadar büyüyüm.Sana zaten hak veriyoruz.Elbette kadınlar gücü sever.
sorun,

Yaşın kaç ve bu işlerde ne kadar tecrübelisin bilmiyorum ama, benim söylediğim hayatın ta kendisidir. Ya da "acımasız gerçekler" denen şeydir. Senin anlattığın ise sadece filmlerde oluyor.

Güç, kadınlar için en etkili cazibe kaynağıdır. Gücün karşılığı da para ve maddi olanaklardır. Sahip olmak, güçlü olana aittir. Bu nedenle kadınların hemen hepsi gücü ister ve gücün peşinden gider. Duygusal, çıt kırıldım ve naif erkeklerin kadınlar üzerinde çekici bir etki yarattığı görülmemiştir. Kadınlar, bu tür erkeklerle iyi ahbap olabilirler ama güçlü erkeklerin peşinde olurlar.

Biraz daha büyürseniz ve tecrübe kazanırsanız bana hak vereceksiniz.

dreamer8
04-04-2012, 09:20 AM
Valla ne diyorsan haklısın.Aynen durum bundan ibaret.İnsan karmaşık olunca en sıradan şeyler bile koca bir problem haline dönüşüyor.Benim herşeyim böyle arapsaçına dönüyor çok kafaya takıyorum.Ama yorumunu beğendim.Bir kız kandıramadık gitti.
ayy bi kız kandıramadım diye kendinde milletede ne çok laf ettirmişin :78:

dreamer8
04-04-2012, 09:26 AM
Kadınların ne tür erkekleri sevdiği umrumda değil.Karaktersiz, vicdansız, cani, yalaka erkekler de sevildi.Örneklerle dolu etraf.Şimdi tutup da kadınlar bunları seviyor diye öyle olmanın anlamı yok.Bir kadının sevme aralığı, bir erkeğin sevme aralığından çok daha geniştir.Karşıdaki insanda sizin hiç göremediğiniz birşeyi bulur ve ona bağlanır.Bir erkek, bir kadına dünyadaki diğer bütün erkekleri unutturur.Kadınları anlamak güç.Ama yeni bir karar aldım.Artık çok fazla şansımı zorlamayacağım.Şansımı zorladıkça beklentilerim ve inancım düşüyor.

BeyZade
04-04-2012, 10:54 AM
Kadınların ne tür erkekleri sevdiği umrumda değil.Karaktersiz, vicdansız, cani, yalaka erkekler de sevildi.Örneklerle dolu etraf.Şimdi tutup da kadınlar bunları seviyor diye öyle olmanın anlamı yok.Bir kadının sevme aralığı, bir erkeğin sevme aralığından çok daha geniştir.Karşıdaki insanda sizin hiç göremediğiniz birşeyi bulur ve ona bağlanır.Bir erkek, bir kadına dünyadaki diğer bütün erkekleri unutturur.Kadınları anlamak güç.Ama yeni bir karar aldım.Artık çok fazla şansımı zorlamayacağım.Şansımı zorladıkça beklentilerim ve inancım düşüyor.

eğer aşka inanıyorsan beklemelisin bir gün bir sebeple birisi karşın çıkar yok ama benim acelem var diyorsan arkadaşların dediği kriterlere uyman lazım birazda o zaman aradığını bulman kolaylaşır.

dogu52
04-04-2012, 12:39 PM
Benim yaşımda 24 , daha hiç bir kızla (reel hayatta) 1 dakikalık sohbetim yok . Sizce ben anormalmiyim , ruh hastasımıyım

tipsizsindir filan demeyin (aksine çok yakısıklıyımdır)

ama benim kimseyle doğru dürüst bir iletişimim olmadığı için , kızlarlada olmaması normal geliyor

Hiç mi?:42:

dogu52
04-04-2012, 12:49 PM
valla bak, Olayın cinsellik kısmı olmasa kızlar aklıma gelmeyecek :RpS_laugh:

Kendimden şüpheleniyorum , ben harbiden ruh hastasıyım galiba

Bak Maslow piramidinde ilk sıraya koymuş cinselliği ve bazı fizyolojik ihtiyaçları ondan giderilmesi gerek diye düşünüyorum bende.

Aman direk cinsel obje gözüyle bakma kızlara.Ruh hastası falan değilsinde eğer cinselliğe çok düşkünlüğün varsa bunun ayrı bir adı var hastalık olarak.

Ama çok çok aşırı olması lazım yani sıkma kendini olur herşey olur.Şimdilik idare etcen(anladın sen) :)

dogu52
04-04-2012, 01:00 PM
Sabret olur derken odun gibi dur demiyorum be kardeşim.Girişimlerde bulun en azından sanaldan bul mesela arkadaşının arkadaşlarıyla sanaldan konuş buluş koklaş vs vs :)

BeyZade
04-04-2012, 01:02 PM
ne kadar zor şeymiş bir kızla tanışmak :D

dogu52
04-04-2012, 01:03 PM
ne kadar zor şeymiş bir kızla tanışmak :D

İki kelimeye bakarda işde söyleyebilmek maharet.Kolay demiyorum ama zorda değil.

dogu52
04-04-2012, 01:06 PM
Benim şöyle bir sorunum var , Hayata karşı hiç bir umudum yok ... Bir kızla konusurkende amacım belli (sadece cinsellik) Bunun dışında espiri bile yapamıyorum .. Çünkü konusacak motivasyonum bile yok

Bu lafların yüzünden sana kızanlar olcak ama psikolojik bir rahatsızlıkdanda kaynaklanıyor bence bu doktorunada anlat dicemde utanırsın şimdi :)

dogu52
04-04-2012, 01:10 PM
sana bişey diyim , Doktorların umrunda bile değilsin , bunları anlatırsın hikaye gibi dinlerler .. Boştan yere anlattığınla kalırsın ...

Valla her doktor öyle değil harcama hepsini tabi devlettekiler dinlemez :) Özele gitcen bazıları sen sormadan bu cinsen yaşamını bile soruyolar.Şahit oldum :)

dogu52
04-04-2012, 01:38 PM
Ya eski yılları bırak kendini bu konuda eğitmeye bak bende lise 2e kadar dediğin gibiydim.Yani benim genç yaşda fark etmeme bakma.Sen şimdi usanmışın durumundan kendini bu konuda eğitmeye bak.Erkek arkadaşlarınla devamlı sosyal ortamlara gir.Erkek arkadaşlarının kız arkadaşları yokmu tanıştırsınlar.Benim ilk dönemim böyle olmuşdur.Adamlar beni kızla yalnız bırakıp kaçdıkları olmuşdur ben mecburen ıkına sıkına konusmusumdur.Burcun ne falan demişdim hatta ilk :D Arkadaşlarından destek iste yakışıklıyımda diyosun.Ya icraata gecceksin yada böyle yakıncaksın NOKTA :)

dogu52
04-04-2012, 01:47 PM
birisinin tanıştırmasına gerek yok , şimdi sokağa çıksam bir sürü kız pas atar :56: Ama bende farklı bir bilinç ve ruh hali var ... fobik yetersizlik duygularını hissetmektense hiç bu olaylara girmemeyi yeğliyorum. Ama öylede olmuyor böylede olmuyor işte ...

Zıkkımın kökü :D

EnİGMaS
04-04-2012, 01:59 PM

aynı sorunla başbaşayım içinden çıkılmaz bir durumdayım çift olarak gördüklerime bakıp kahroluyorum kıskanıyorum her bir çiftte dahada çöküyorum 4-5 gün önce köprüye çıktım intihardan son anda döndüm sonra alkol aldım ağladım biraz rahatladım ama havalar bahar konumuna geldikçe el ele gezenler i gördükçe daha kötü oluyorum kahroluyorum...

EnİGMaS
04-04-2012, 02:04 PM
bu arada 36 yaşındayım mayısta 37 olacağım ve bu yaşıma kadar hiç bir karşı cinse arkadaşlık hoşlanma v.s teklif edemedim kız kardeşim yolda gördü beni abi neden yere bakıyorsun dedi (Bu kadar namuslu olma) diye şaka bile yaptı ertesi gün ama benim iç dünyamı bilmiyorki...Sosyal fobim had safhada akrabalarımı bıraktım işte iken biraz kafam dağılıyor ama dükkandan dışarı bakmaktan korkuyorum artık elele gezenleri görmekten nefret ediyorum ne kadar şanslılar diyorum kendimi aşağılıyorum...

EnİGMaS
04-04-2012, 02:07 PM
Hadi erkeklerin nedeni genelde belli ama kızların sevgili bulma çabasının nedeni, Çevredikileri görüyorlar ve kendilerini dışlanmış hissetmemek için onlarda sevgili buluyorlar : dd

ama erkekler teklif etmek zorunda genelde karşı cins teklif ediyor olsa idi bu sorunu yaşamayacaktım belki de benim gibi durumda olup yazanlara hayretle karşılayacaktım:(((

EnİGMaS
04-04-2012, 02:09 PM
hocam senin suçun yok aslında , 36 sene önce bu işler böyle değildi ... Yani sen farklı bir kültürün içine doğdun ... ve sonradan herşey değişti

evet haklısın benim yaşıtım kalmadı mahallede bile 36 yaşındayım ama 25 gösteriyormuşum bunun artısı nı kullanabilse idim keşke ama sıııı işte her geçengün kabuğuma çekilmekten bittiim tükendim güzel havalarda yürümek bile benim için eziyet pazarları izinliyim ve evdeyim dışarı çıkmak istemiyorum:((

EnİGMaS
04-04-2012, 02:11 PM
yooo bana kızda teklif etti , ben kabul etmedim :RpS_laugh:

Sen şanslısın 1-0 öndesin ben hayata 1-0 yenik başlamışım şuan 4-1 önde Canımı al da kurtulayım diye hatim indiriyorum eziyet benim için...

dogu52
04-04-2012, 02:12 PM
yooo bana kızda teklif etti , ben kabul etmedim :RpS_laugh:

Beyler bu adamı burdan alın :D

EnİGMaS
04-04-2012, 02:17 PM
hocam sen beni anlamıyon , harbiden yakışıklıyım diyom sana , Ama utangaç, çekingen ve konuşma özürlüyüm. .. Bu yüzden gelen teklifleri kabul etmiyorum ...

Anı kulvardayız diyosun sanki beni rahatlatmak için söylüyormuşsun gibi algılıyorum sen yakışıklıyım teklif geliyor kabul etmiyorum diyorsun ben bana bırak teklifi bide ben iritbat kuramıyorum bunu neresi aynı usta:)

dogu52
04-04-2012, 02:21 PM
hocam sen beni anlamıyon , harbiden yakışıklıyım diyom sana , Ama utangaç, çekingen ve konuşma özürlüyüm. .. Bu yüzden gelen teklifleri kabul etmiyorum ...

Şaka yapıyorum kardeşim anlamamakdan değil :)

EnİGMaS
04-04-2012, 02:22 PM
yazdığına bende tebessüm ettim ama içim kan ağlıyor haziran 2011 de üye olmuşum 1 yıl oldu nerdeyse değişen ne oldu olmayacakta haziran 2011 den öncede bu durumdaydım bundan sonra bu durumda olacağım senin bi olurun varda İnşallah düzelirsin ama benim sonum yok...

KATTRE
04-04-2012, 02:28 PM
teklifi kabul edip sonradan rezil olmaktansa , baştan teklifi kabbul etmemek en iyisi .. İşte yaptığım bu

Neden rezil olacağını düşünüyorsun, düşündüğün gibi değildir....birliktelik yaşamadan bilemssin.

EnİGMaS
04-04-2012, 02:55 PM
çok zeki değilim , sossyal bir insanda değilim ... bugüne kadar hep fevri ve başına buyruk yaşamış biriyim ... nerde ne yapam gerektiğini çok bilmiyorum

tüm bunlar toplandığında en mantıklı seçenek UZAK DURMAK oluyor ...

aslında haklısında geçen haziran üye olduktan sonra 1 ay sonra halamların orda bi tanıdıkları hülya adında bi kız benim mevzum olmuş tanışsınlar denmiş kardeşim telini almış aradım 2 hafta telde konuştuk halamlara gittim gördüm hülyayı ben senle yapamam ben dedim anlatamadım ki kendimi kendimi bigün buluştuk sonunda bi akşam tel açtı cumartesi akşamı ben eve gitmeyeceğim canım sıkkın dedi üzüldüm gittim ikna etmek için eve gitsin diye mecbur hissettim kendimi ben o kızla evlenmeyi düşünürken içinden çıkılmaz bir durumdaydım bir an için kurtuluşu onunla bulduğumu zannetmiştim çünkü bir an için dünyam değişti ilerleyen saatlerde hadi seni eve bırakayım dedim hayır gitmeyeceğim napıcaz dedim bilmiyorum ama eve gitmeyecem dedi şaşırdım mecburen otele gittik ben istemiyordum iyi niyetle ama sabahladık pazartesi günü konuşmak için tel açtım beni sana vermeyecekler dedi dünyam eski haline döndü oda derinleşen çukura beni itti gitti benden faydalandı sanırım o kendi egosunu tatmin etti beni eski halimle başbaşa bıraktı 1 aya kalmaz evlendi meğerse ailesi onunla olmayacak ümit verme demiş ama ailesinin amaçları farklı kızı kullanıyorlarmış bir önceki çıktığı çocuktan ev alıcaz diye para istemişler hülya yanımdayken çok ağladı meğerse sevdiği kişi olunca onunla izin verilmemesindenmiş

EnİGMaS
04-04-2012, 03:02 PM
başınızı ağrıttım özür dilerim bu yazdığım bana çok uzak kaldı resetledim zaten kendimi

dreamer8
05-04-2012, 09:19 AM
Valla coşturmuşsunuz konuyu helal olsun.Güzel yüklenme var mevzuya.Zira mevzu kadın olunca akan sular duruyor görüldüğü gibi.

Lymo
05-04-2012, 09:21 AM
tanışmak kolayda açılmak zor =)

dreamer8
05-04-2012, 09:26 AM
Aynen.Bakamıyorum sevgililere.Ezik hissediyorum kendimi.İnanılmaz bir yıkım bu.Bazı erkekler de yalnız olmayı hiç kafaya takmıyor.O mu normal bu mu.Duygusal mıyız yoksa fazlasıyla.
aynı sorunla başbaşayım içinden çıkılmaz bir durumdayım çift olarak gördüklerime bakıp kahroluyorum kıskanıyorum her bir çiftte dahada çöküyorum 4-5 gün önce köprüye çıktım intihardan son anda döndüm sonra alkol aldım ağladım biraz rahatladım ama havalar bahar konumuna geldikçe el ele gezenler i gördükçe daha kötü oluyorum kahroluyorum...

dreamer8
05-04-2012, 09:29 AM
Kesinlikle erkekler teklif etmek zorunda.İşin tuhafı bu.Bunu avantaj olarak kullanan erkekler de var dezavantaj olarak kullanan da.Durduğumuz yerde hiçbir kız gelip tanışmak istemiyor.İşte risk seviyesini bilmiyoruz.En dip nokta ne.Yani gitsin polis şikayet etsin.Ne olacak, tanışmak istedim.Dostum evlenmelisin.Anne babanın baktığı kızları değerlendir.Bekleme.
ama erkekler teklif etmek zorunda genelde karşı cins teklif ediyor olsa idi bu sorunu yaşamayacaktım belki de benim gibi durumda olup yazanlara hayretle karşılayacaktım:(((

dreamer8
05-04-2012, 09:31 AM
Yuh abi ya.Bana hayatımda teklif gelmedi.Sen tutmuş teklif geliyo kabul etmiyorum diyorsun.İnanılacak gibi değil.Fiziksel olarak bu mümkün değil.

dreamer8
05-04-2012, 09:41 AM
Arkadaşlar öncelikle bu güzel katılıma sevindim.Coşturmuşsunuz vallahi.Az çok herkesin kanayan yarası da ondan.Unutmayın ne kadar yalnız erkek varsa, o kadar da yalnız kız vardır.Erkekler tanışma teklif edebilir ama kızlar bundan gerçekten kaçınıyor.Edilgen varlıklar.Bizden bekliyorlar.Çelişkiler yumağıyız.Ben hem sosyal ortam , hem spor olsun diye fittnss salonuna yazıldım.Karmadır.Epeydir etrafı izliyorum.Dün bir vesile ile koşu bandındaki arızadan dolayı salonda bir kızla konuşma mevzusu oldu.Şimdi ilk adım bahane, yani etken.Koşu bandının o anda arıza yapması, bize ilk kelimeleri söyleme şansı duğurdu.O ilk duvar yıkıldı.Sonra gerisi geliyor.Yaş, iş güç, memleket.Soru soru üstüne.Yani ben çelişkiler yumağıyım.Küstahım aslında, kibirliyim, asiyim.Eziklik duygusunu yaşarken, bu duygununhazımsızlığıyla küstah da olabiliyorum.Yani mesele şu.Bir kızla tanışmak için mutlak surette bahane lazım.Aynı saatte, aynı yerde, aynı mevzuda bulunabilmek ve ilk kelimeyi edebilmek.İnsanların ne kadar çekingen ve zayıf olduklarını görüyorsunuz.Beklemeyin.Yalnız erkekler kalmasın ki, yalnız kızlar kalmasın.Yazık değil mi kızlara.Onlar söyleyemiyorlar da.

iyimser
05-04-2012, 11:07 AM
Karşı cinsten birini bulayım diye düşündüğün zaman bulamazsın ve kendi kendini yer bitirirsin.

İnsanın kısmeti varsa derler ama kısmeti de biz yaratırız elbette. Sen her türlü sosyal ortamlara gir, aile ziyaretleri, düğünler, partiler her ne varsa katıl ama bu ortamlara giderken acaba orada bana göre bir kız var mıdır diye düşünerek gitme. İnsan kafasında bu tür şeyleri kurdukça olmuyor.

Akışına bırakın, inanın mutlaka bir gün bir yerde belki otobüste belki işyerine gelen bir ziyaretçi belki tatilde bir yerde mutlaka biri çıkacak, antenleriniz açık olsun ama kafaya takmayın.

Murat_ist
05-04-2012, 12:58 PM
Benide hafifden ilgilendirdği için üye oldum şimdi.Ben kendime diyordum dünyadaki en utangaç insanıyım die ama şimdi kendimi daha iyi hissettim :D bende bugüne kadar bir kıza teklif etmedim ama evli olsun ya da bekar olsun çok bayanla konuşdum görüştüm görüşüyorum da ama hala teklif edememenin ezikliği var tabi :d

Murat_ist
05-04-2012, 01:23 PM
Yahu bu teklif olayı nedir? Yani ne teklifinde bulunuyorsunuz ben onu anlamadım? İhaleyi mi giriyorsunuz, kapalı zarf usülü mü teklif yapyorsunuz?
Bir bayandan hoşlanırsın ve o da senden hoşlanmışsa eğer zaten karşılıklı olarak iki tarafta birbirine yakınlaşır ve bi bakmışsınız sevgili olmuşsunuz?
Yani bir bayana benim sevgilim olur musun gibi bir teklif yapılır mı? Durup dururken sevgilim ol, ilginç geldi bana yani.
Ha bir bayandan hoşlanmaya başladın ama normal halinle ilgisini çekmeyi başaramadıysan o zaman da ilgisini çekecek şeyler bulacaksın ve cesur olacaksın, yok baktın yüz vermiyo dünyadaki son kız o değil emin ol, yan masaya bakacaksın illa hayatında bir sevgili istiyorsan eğer.
Aşk istiyorsan eğer orada duracaksın işte. Çünkü sen aşkı arayarak bulamazsın. O kendiliğinden gelir yapışıverir yakana.
İlişki sipiraşi edilir aşk sipariş edilemez.

Teklifden kastım tanışmakdı yoksa tanışdıkdan sonra teklif etmeye gerek yok önemli olan o ilk adımı atmak yoksa gerisi gelio kendime fazla güvenim yok biraz alıştırma yapmak gerek :d

EnİGMaS
05-04-2012, 02:07 PM
Kesinlikle erkekler teklif etmek zorunda.İşin tuhafı bu.Bunu avantaj olarak kullanan erkekler de var dezavantaj olarak kullanan da.Durduğumuz yerde hiçbir kız gelip tanışmak istemiyor.İşte risk seviyesini bilmiyoruz.En dip nokta ne.Yani gitsin polis şikayet etsin.Ne olacak, tanışmak istedim.Dostum evlenmelisin.Anne babanın baktığı kızları değerlendir.Bekleme.

onlarda vazgeçtiler zaten söylüyordum artık söylemiyorum babam vefat etti ama annem diğer anneler gibi değil epilepsi hastası sağlıklı değil benim gibi çevrende yokmu dersen onlar kendi derdinde beni düşünen kim? ben OKB (Obsesif-Kompulsif Bozukluk ve Depresyon) yim...

EnİGMaS
05-04-2012, 02:41 PM
Obsesif-kompulsif bozukluk (OKB) bir anksiyete bozukluğudur. Bu durum, bir insanın tüm ömrü boyunca sürebilmektedir. OKB'den etkilenen kişiler bir dizi anlamsız, acı veren ve tekrarlayan düşünce ve davranışa hapsolmaktadır. Bu gidişatın önüne geçmek çok zordur ve bu durum kişinin hayatını ele geçirebilmektedir OKB'nin semptomları hafiften şiddetliye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Tedavi edilmediği takdirde, şiddetli OKB bir insanın işte, okulda ve hatta evde bile işlevselliğini yitirmesine sebep olacaktır.

Obsesif-kompulsif bozukluğu olan bir kişi endişe dolu ve durmak bilmeyen düşünce ve saplantılardan etkilenmektedir ve tekrarlayan davranışlar ve zorlantılara açıktır.

Yani bu durumda olaki bi hatun olabilse hayatımda ne kadar sağlıklı bir ilişki sürdürebilirdimki

EnİGMaS
05-04-2012, 04:30 PM
Şöyle bir teklif sunuyorum ,

Madem bu konularda başarısızsınız, zorlamayın ... Kızlarla iletişiminizi ve bağınızı tamamen koparın ve dünyada kız yokmuş gibi davranın

Ben öyle yapıyorum ve mutluyum ... Hatta kızlar bana arkadaşlık teklif etse bile kabul etmiyorum :RpS_thumbup:

ne kadar rahat söylüyosun amcaoğlu teklif etsede kabul etmiyorum diye oh ne ala memleket koyanda o bana işte benim çok isteyipte yapamadığım birşeyin karşıdan gelmesi hoş olurdu neyse yaaa çöktüm gene

EnİGMaS
05-04-2012, 06:00 PM
zina dersen sokaklar onu yapanlarla dolu insanlarda örf adet aile kavramı yok artık bunun dindarı normali türbanlısı açığı yok gözümle şahit olduğum bir sürü vaka var anlatsam iğrenç olur kıyamet alametlerinden bir taneside binaların ve zinaların çoğalmasıdır...ben o zina yerleşkesinde olacak olsa idim kafama hiçbirşey takmıyor olurdum dolayısı ile burayada yazmayan bir birey olurdum karşımda gezen bir çiftin birbirlerine sarılıp yada gözümün önünde öpüştüklerini gördüğümde bunlar zina yapıyorlar ALLAH ım beni sevdiği ve koruduğu için benim olmuyor diye kendimi çok avuttum bastırdım içime attım kendimi özel sandım sonunda o gezen çiftler öyle veya böyle çamaşır değiştirir gibi sevgili değiştirip kişilikleri yanlış olsa bile bir şekilde evlenip aile oluşturdular

dogu52
05-04-2012, 06:41 PM
Son yazılanları okumadım halamı devam ediyor bu konu?

Valla bir "İzdivaç" başlığı açacağım sizin için :)

@insert bunu senin için söylemedim.Senin olayın farklı anladım.

Zinanın dışında ben aşık olduğum kızla evlenmeden ilişki yaşama taraftarı değilim.

Çağlayan
05-04-2012, 07:52 PM
Yaşım 30 amiralim.Daha ne kadar büyüyüm.Sana zaten hak veriyoruz.Elbette kadınlar gücü sever.

Ben sana değil, sorun'a demiştim...

dreamer8
06-04-2012, 09:28 AM
Omen çok haklısın.Aslında bu teklif olayı düşününce tuhaf geliyor.Dilenmek gibi birşey belki de.Bana "seni" yada "sevgini" verir misin der gibi.İlişki sipariş edilir, aşk edilmez sözüne tamamiyle katılıyorum.Şimdi düşününce daha tuhaf geldi bana.Ama sanırım sizinle tanışabilir miyim demek çıkma teklif etmek kadar saçma değil.Tanışmadan konuşulamaz dahi ama belki bahaneler yaratılabilir.Sorun şu kız ve erkek aynı anda aynı şeyi düşünmüyorlar.Yani erkek kuruyo ama kız daha onu görmemiş bile.Belki sevgilisi var, belki tipi değil.Yani birinin kurduğu birşey, belki öbürünü ilgilendirmiyor bile.İstekler aynı zamanda ve aynı şekilde çakışmalı.
Yahu bu teklif olayı nedir? Yani ne teklifinde bulunuyorsunuz ben onu anlamadım? İhaleyi mi giriyorsunuz, kapalı zarf usülü mü teklif yapyorsunuz?
Bir bayandan hoşlanırsın ve o da senden hoşlanmışsa eğer zaten karşılıklı olarak iki tarafta birbirine yakınlaşır ve bi bakmışsınız sevgili olmuşsunuz?
Yani bir bayana benim sevgilim olur musun gibi bir teklif yapılır mı? Durup dururken sevgilim ol, ilginç geldi bana yani.
Ha bir bayandan hoşlanmaya başladın ama normal halinle ilgisini çekmeyi başaramadıysan o zaman da ilgisini çekecek şeyler bulacaksın ve cesur olacaksın, yok baktın yüz vermiyo dünyadaki son kız o değil emin ol, yan masaya bakacaksın illa hayatında bir sevgili istiyorsan eğer.
Aşk istiyorsan eğer orada duracaksın işte. Çünkü sen aşkı arayarak bulamazsın. O kendiliğinden gelir yapışıverir yakana.
İlişki sipiraşi edilir aşk sipariş edilemez.

dreamer8
06-04-2012, 09:32 AM
Aynen öyle pek çok insan var, birgün ayrılacağını bilerek ilişkiye başlayan.Çünkü yalnız.Çünkü karşı cinsin ilgisine, sesine, tenine muhtaç.İmreniyor etrafta sevgillileri gördükçe.Yani aşık olmadan sevgili olan baya insan var.Ben de bunlardan biri oldum geçmiş zamanlarda.
yalnızlıktan kurtulmak için elbette ve de cinsel ihtiyaç meselesi, küçük bir hoşlantı nelere kadir

dreamer8
06-04-2012, 09:35 AM
Yenilgi çok kötü birşey.Bunu her saniye yaşıyorum ama pes etmemem lazım.
onlarda vazgeçtiler zaten söylüyordum artık söylemiyorum babam vefat etti ama annem diğer anneler gibi değil epilepsi hastası sağlıklı değil benim gibi çevrende yokmu dersen onlar kendi derdinde beni düşünen kim? ben OKB (Obsesif-Kompulsif Bozukluk ve Depresyon) yim...

dreamer8
06-04-2012, 09:39 AM
Dokunma devam etsin.Katılım bu kanayan yarayı bir kez daha gözler önüne serdi.Tabi bunu sorun etmeyeneler de var ama bir yanlış tekrardan gün yüzüne çıktı o güzel.Teklif gerçekten saçma birşeymiş.İzdivaç da fena gitmez dostum.Bekar yuvası bura.
Son yazılanları okumadım halamı devam ediyor bu konu?

Valla bir "İzdivaç" başlığı açacağım sizin için :)

@insert bunu senin için söylemedim.Senin olayın farklı anladım.

Zinanın dışında ben aşık olduğum kızla evlenmeden ilişki yaşama taraftarı değilim.

yokoluş
06-04-2012, 11:04 AM
bu tarz konular dogal gelisen seylerdir, oyle uzun uzadiya dusunmekle vb pek olabilecek bisey degil
zaten uzun uzun dusunerek sadece okb olunur egerki yasiniz kucukse dusunmek sadece beyninizi yorar yok yasiniz buyukse kendinizde degistirmeniz gereken seyler vardir

dreamer8
06-04-2012, 04:10 PM
Küçük değilim sanırım.30 um.Doğaçlamaları bekleyecek zamanımın kaldığını sanmıyorum.
bu tarz konular dogal gelisen seylerdir, oyle uzun uzadiya dusunmekle vb pek olabilecek bisey degil
zaten uzun uzun dusunerek sadece okb olunur egerki yasiniz kucukse dusunmek sadece beyninizi yorar yok yasiniz buyukse kendinizde degistirmeniz gereken seyler vardir

dogu52
06-04-2012, 04:23 PM
Küçük değilim sanırım.30 um.Doğaçlamaları bekleyecek zamanımın kaldığını sanmıyorum.

dreamer8 Aşk tarifi filmini izlemediysen öneririm.Belki sanada öyle bir mucize olur:)Bu arada şef(gurme) olduğun için tavsiye ettim bu filmi :)

dreamer8
09-04-2012, 09:49 AM
Ok aklımda.Fırsat olursa izleyeceğim.Sğol dostum.
dreamer8 Aşk tarifi filmini izlemediysen öneririm.Belki sanada öyle bir mucize olur:)Bu arada şef(gurme) olduğun için tavsiye ettim bu filmi :)

dreamer8
09-04-2012, 09:51 AM
Yaşım 30 ve hiç aşık olmadım.Sipariş usülü olacağını da sanmıyorum.Aşkı tatmış olabilmek isterdim.Varsa tabi eğer hala.

HerseyBir0
09-04-2012, 04:37 PM
Bu yanlizlik konusu cok uzar her insan yaninda erkek,kiz arkadas olmasina ragmen kendini yinede yanliz gorebilir.
Benim anladigim senin daha cok cinsel istegin tabi.Bu yuzden hic kiz bulamiyabilir normal bir cinsel iliski istedigin icin.
Cunku kizlar gul gibidir.Kartvizit olayi filanda cok abarti olmus onlari gidicege yere birakman kartvizit vermen filan.
Normal bir iliski istiyorsan zamana birakicaksin sosyal olucaksin ne bilim bir ortama filan gir yada surekli bir yerlere takil ve nazik ol.
Insanlarla tartismaya girme ve en onemliside bi kiz arkadas istiyorsan arama cabasinda bulunma aradigini bulamazsin birak buna zaman karar versin.

dogu52
09-04-2012, 05:00 PM
sosyal, iyi niyetli, sempatik ve doğal..yani düz erkek..heyecansız, kardeş gözüyle bakılacak tip :)
evet kızlar sadece arkadaş olur onlarla..
sonra bu erkek o kızlardan birine aşık olur ve kız "ama sen benim iyi bi arkadaşımsın lütfaaan öyle kalalım" der :)

Aynen.Katılıyorum hatta o arkadaşımı kullanıyorum kız konularında :D

hodmaynssmoyh
09-04-2012, 05:24 PM
bu konuda çok acı çekiyorum.belkide böylesi daha iyidir.

unver
10-04-2012, 12:31 AM
Of yine bu konu ya. Ben bile bıktım. :)
Tek bir kural vardır: İstatistik. Ne kadar çok kadına ışık yakarsan şansın o kadar artar. Aralarında bazıları ilk, bazıları ikinci ve belki bazıları da üçüncü tercihlerin olabilir. Ama şansın varsa ilk tercihlerinden birisi sana cevap verebilir. İşte o zaman ona daha çok yoğunlaşırsın. Onun üzerine oynarsın yani. Taktik budur.
Bu taktik her iki cinsiyetin de uyguladığı taktirtir. Bir ölçüde bilinçdışı işler. Tamamen kafada tasarlanmaz bilinçli olarak. O yüzden karşıma çıktı, kısmetmiş gibi tanımlanır.
Yanlış olan, bir-iki kadına takılı kalıp sadece onlardan cevap beklemektir. Ne biliyorsun, belki de senden hoşlanmıyorlar ve seni sadece arkadaş olarak görüyorlar. Kadınlar da benzer şekilde çoğunlukla beraber olmak istedikleri erkeğe erişemezler. Eriştikleri vakit (erkekler için de öyle) işte aldatma olasılığı başlayabilir ya da ilişkiden nasıl kurtulurum ayakları. Bir yandan seni cebinde tutar, bir yandan da esas hedefi ele geçirmeye çalışır. Erkeler için de böyledir bu. Bunların nedeni çoğu erkek ve kadının istedikleri kişiye her zaman erişememeleridir. Öyle ki bir sevgili olan hem erkek hem de kadın birbirlerinin birinci tercihi olmayabilir. Bir vakit eğer biri bir fırsat yakalarsa işte o zaman ilişikiyi nasıl bitiririm çabalarına girer - tabi diğerini elde edebildikten sonra (evlilik durumunda iş zor, ilişki ileri boyutta olduğundan boşanma söz konusu olamaz böyle bir durumda).
Dediğim gibi, istatistik. :)
Lütfen yanlış anlamayın bu arada, sözünü ettiğim 'işleyiş' kandırmaca anlamına gelmiyor. İlla ki çevrenizde belirli bir düzeyde de olsa beğenebileceğiniz birkaç kişi vardır. Hiç ilgi duymadğınız birine yanaşmanız kandırmak olurdu onu.

dreamer8
10-04-2012, 09:23 AM
Depresif,agresif ve asosyalim.Negatif enerji yayıyorum.Kadınların hislerine gerçekten güveniyorum.Erkekten çok farklılar.Bir kadın, bir erkeği parmağında oynatabilir bence.
Sosyal, İyi niyetli , Sempatik , Doğal

Yukarıdaki özelliklere sahipseniz sayısız kız arkadaşınız olur. Yok ama birazcık kendinizle sorunluysanız depresifseniz, vs vs kız bunu hemen anlar ve sizden negatif elektirik alır. Kızları kandırmakda sanıldığı kadar kolay değildir :56:

dreamer8
10-04-2012, 09:27 AM
Aynen öyle.Kızlar çevrelerinde bu şekilde hem paralı, hem özgüvenli erkek göremeyince mecburen kriterlerini düşürüyorlar.Tıpkı biz erkeklerin hem güzel, hem ahlaklı arayıp da bulamadığımız gibi.Güzellerin kaderi ahlaksız olmaktır belki de diyorum, istisnalar kaideyi bozmaz derken.Kızlar aradıkları erkek tipini bulamadıkça bazı şeylerden taviz veriyorlar.Karaktersiz ama zengin bir erkekle çıkabilir bir kız.Paranın gücü.Yakışıklı ama küstah ve artniyetli biriyl çıkabilir bir kız.Güzelliğin gücü.Zeki ama çirkin biriyle çıkabilir bir kız.Zekanın gücü.Yani bir yönünü ne olursa olsun kuvvetli olmalıdır.
düz erkeklerin hiç şansı yoktur, onlardan samimi iyi bir dost olunur.

kızların ilk tercih ettiği erkek tipi, kendine güvenen, kararlı, karizmatik, erkeklerdir. (parada önemli bir unsur tabi)
tabi bütün kızlar bu erkeklere sahip olamadığı için, geri kalan tercihlere yönemlirler , onlarda bahsettiğimiz düz erkek modelleri :)

dreamer8
10-04-2012, 09:31 AM
Sıradan insanlar bu dünyada her zaman şanslı oldu.Ne eksik ne fazla olacaksın.İkisi de başa bela.Buymuş demek ki bana biçilen hayat derim her sabah kaderimle sitemleşirken.Değiştirebileceklerim ne kadar da azmış.Sıradn insanlar daha kolay mutlu oluyorlar.Evlendile, yuvalarını kurdular.
evet katılıyorum sana onların kızlarla arkadaş olma şansları hep yüksektir ama sadece kardeş ve arkadaş olarak

dreamer8
10-04-2012, 09:35 AM
Güzel açıklamışsınız durumu.aynen katılıyorum.Bilinçaltından işleyen, erkekte de kadında da aynı şekilde ilerleyen bir süreç.Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişiye, doğru hamle bence.Zira zaman gelir 5 ay kimseyi bulamazsın.Ama an gelir bir dakikada güzel bir tanışma gerçekleştirirsin.5 aydır çektiğin çileye gülersin.Erkek-kadın birbirimize muhtaç olmamız bu durumu biraz çekilir kılıyor.
Of yine bu konu ya. Ben bile bıktım. :)
Tek bir kural vardır: İstatistik. Ne kadar çok kadına ışık yakarsan şansın o kadar artar. Aralarında bazıları ilk, bazıları ikinci ve belki bazıları da üçüncü tercihlerin olabilir. Ama şansın varsa ilk tercihlerinden birisi sana cevap verebilir. İşte o zaman ona daha çok yoğunlaşırsın. Onun üzerine oynarsın yani. Taktik budur.
Bu taktik her iki cinsiyetin de uyguladığı taktirtir. Bir ölçüde bilinçdışı işler. Tamamen kafada tasarlanmaz bilinçli olarak. O yüzden karşıma çıktı, kısmetmiş gibi tanımlanır.
Yanlış olan, bir-iki kadına takılı kalıp sadece onlardan cevap beklemektir. Ne biliyorsun, belki de senden hoşlanmıyorlar ve seni sadece arkadaş olarak görüyorlar. Kadınlar da benzer şekilde çoğunlukla beraber olmak istedikleri erkeğe erişemezler. Eriştikleri vakit (erkekler için de öyle) işte aldatma olasılığı başlayabilir ya da ilişkiden nasıl kurtulurum ayakları. Bir yandan seni cebinde tutar, bir yandan da esas hedefi ele geçirmeye çalışır. Erkeler için de böyledir bu. Bunların nedeni çoğu erkek ve kadının istedikleri kişiye her zaman erişememeleridir. Öyle ki bir sevgili olan hem erkek hem de kadın birbirlerinin birinci tercihi olmayabilir. Bir vakit eğer biri bir fırsat yakalarsa işte o zaman ilişikiyi nasıl bitiririm çabalarına girer - tabi diğerini elde edebildikten sonra (evlilik durumunda iş zor, ilişki ileri boyutta olduğundan boşanma söz konusu olamaz böyle bir durumda).
Dediğim gibi, istatistik. :)
Lütfen yanlış anlamayın bu arada, sözünü ettiğim 'işleyiş' kandırmaca anlamına gelmiyor. İlla ki çevrenizde belirli bir düzeyde de olsa beğenebileceğiniz birkaç kişi vardır. Hiç ilgi duymadğınız birine yanaşmanız kandırmak olurdu onu.

dreamer8
11-04-2012, 09:33 AM
Tanışan kolay tanışıyor, tanışamayan da dünyanın en büyük sorunu haline getiriyor.Kızlar ömrümüzü yediler yeminle.

gunsnroses
11-04-2012, 08:56 PM
bu nedir ya konuyu uçurmuşsunuz. 13 sayfa :O

BeyZade
11-04-2012, 08:58 PM
bu nedir ya konuyu uçurmuşsunuz. 13 sayfa :O

hala bi kızla tanışamadık gitti :D

dogu52
11-04-2012, 09:01 PM
Beyler 1tane kızla tanıştım.Ayık olun :D

BeyZade
11-04-2012, 09:11 PM
Beyler 1tane kızla tanıştım.Ayık olun :D

vatana millete hayırlı olsun :D

yasi
11-04-2012, 11:45 PM
Ya bir kızla tanışsan ne olacak ki, bu yorgun bünyeyle,

Kendini ona ifade etmeye, onun istediği kdr aramaya mesaj atmaya, görüşemeye, onun yaptığı nazlara kaprislere hmm! seni seni deyip alttan almaya, onun olmasını istediği kişiye bürünmeye gücün varmı?

Bu söylediklerim kızlara yönelik değil , ilişkilere yönelik..
Bir ilişkiyi diğerinden ayıran tek şey nasıl tanıştığn, yolda,parkta,asansörde, arkadaş ortamında vs vs
Geri kalan kısmı heeep aynı...

bazen13
11-04-2012, 11:53 PM

Kendini ona ifade etmeye, onun istediği kdr aramaya mesaj atmaya, görüşemeye, onun yaptığı nazlara kaprislere hmm! seni seni deyip alttan almaya, onun olmasını istediği kişiye bürünmeye gücün varmı?

Bir ilişkiyi diğerinden ayıran tek şey nasıl tanıştığn, yolda,parkta,asansörde, arkadaş ortamında vs vs

Bu sanırım depresyonun tanımı : )

Bunları yapmadan kız elde edemezsin..

yasi
11-04-2012, 11:57 PM
Kız elde etme cabasında değilim, elde etmek bile demiyorum ben senin söylemeye calıştığına..
Depresyonun tanımı mı : )
Bu henüz hazır değilim demenin biryolu sadece...

defne
12-04-2012, 12:44 AM
bir kızla tanışmada ne var ya :D , tatlı dilli güler yüzlu ol yeter. hızlandırılmış bir tanışma faslından verim almak o kadar kolay değil ama bunu zamana yayarak yapmak duygusal anlamda bağlanmayı iletişiminizi artırmayı daha verimli kılar. onun için belirli bir hedef seçmeniz lazım her hangi bir yerde gördüğünüz biri değilde devamlı karşılaşabileceğiniz birisi olmalı, rafçı kız olabilir misal ...
sebepler yaratarak ona görünebilirsiniz sıkmadan bunaltmadan kısa diyaloglarla başlayan bir süreç...
ilk karşılaşmada "merhaba falanca ürünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim" diyerek onu olumlu yönde yardıma zorlamış olursunuz...ürünün yerini size gösterip ürünü size takdim ettiğinde "aaa gözümden kaçmış sizede zahmet verdim kusura bakmayın" de onun yağları eriyecektir :D "önemli değil" dicektir büyük ihtimal teşekkür edip gidebilirsiniz yok dilinize güveniyorsanız devamında işi bağlamak kolay olacaktır ama tavsiyem bir sonra ki ziyaretinize saklayın o dilinizi :), her ziyaretinizde biraz daha diyalog artırırsanız sonuca ulaşırsınız ...

beyzade çözmüş olayı :D gerçektende durum böyle ama

unver
12-04-2012, 01:01 AM
ya aslında mesele nasıl yapılacağı değil.. bunun okulu mu var ya! nasıl kız bulurum diye bir durum söz konusu değil. sözü edilen tüm tavlama taktikleri (ilgisini belli etme diyelim) vs zaten herkesin bildiği ve de uyguladığı şeyler. önemli olan doğru kişiye rastlayabilmek ki bu da şansa bağlı. ama şansı arttırmanın youl var. onu da abir önceki sayfada çıklamıştım: istatistik olayı. :D

dreamer8
12-04-2012, 09:19 AM
Güzel ifade etmişsin.Hepsi aynı naz aynı kaprisler.Bir tanışma şekli değişik.

dreamer8
12-04-2012, 09:21 AM
Evet dün yaptım bu operasyonun aynısını.Şampuan reyonundaydı.Maaşına kadar öğrendim.10 dk konuştuk.Sıcakkanlıydı.Bakalım
beyzade çözmüş olayı :D gerçektende durum böyle ama

dreamer8
12-04-2012, 09:23 AM
Ya arkadaş olmaz olmaz, olunca da üstüste olur.Yeni netten iki kızla konuştuk.En kısa zamanda görüşeceğiz.Dün gündüz de bir reyoncuyla sohbet ettim.Gerçi henüz numarasını almadım ama.Neyse akşam da spor salonunda daha önceden bir kez konuştuğum bi kız vardı.Dün akşam da muhabbet ettik.Numarasını aldım, dışarıda da görüşürüz diye.Gelmez gelmez üstüste gelir.Nasıl iş anlamadım.

yasi
12-04-2012, 09:33 AM
Hangisi olursa mı diyorsun?
Abi sen bakalım ben nasıl olursa olsun bir kızın ilgisini cekebiliyormuyum diye kendini mi sınıyorsun
yoksa hayatında birinin olmasını mı istiyorsun?
Konuşmasıyla, tavırlarıyla, sana en cok yakın gelen en cok hoşlandığın üzerine yoğunlaş,
öyle kancayı bir ona bir ona takma yanii.

BeyZade
12-04-2012, 10:17 AM
Abi sen bakalım ben nasıl olursa olsun bir kızın ilgisini cekebiliyormuyum diye kendini mi sınıyorsun
Konuşmasıyla, tavırlarıyla, sana en cok yakın gelen en cok hoşlandığın üzerine yoğunlaş,

bende de maymun iştahlılık var elimi sallasam ellisi hazır olsun istiyorum hep :D

yasi
12-04-2012, 10:20 AM
Hmm...:57:
Bu konu üzerine bir ara konuşalım Beyzade : ))

Aman abi kazara bize takmada kancayı hahahaa :D

BeyZade
12-04-2012, 10:22 AM
Hmm...:57:
Bu konu üzerine bir ara konuşalım Beyzade : ))

Aman abi kazara bize takmada kancayı hahahaa :D

yok abi sen ilk elliye giremedin maalesef :D

yasi
12-04-2012, 10:25 AM
Hadi ya, sen böyle söyleyincede kahroldum bak şimdi. : )

BeyZade
12-04-2012, 10:28 AM
heheh asil ve yedekler dolu üzülme sen daha iyilerine layıksın :D

yasi
12-04-2012, 10:32 AM
Ah arkadaşım tşk ediyorum : )
Uyumlu bir cift olabilirdik halbu ki,
Boyum boyuna huyum huyuna : )
Bir çeşme başına bile gelebilirdim oysa : )))))

BeyZade
12-04-2012, 10:34 AM
çok romantiksin :D

dreamer8
12-04-2012, 02:02 PM
Elbette evleneceğim birini istiyorum ama evlenene kadar da yalnız kalamıyorum.Hayatımda mutlaka bir kız olmalı.

happygirl
15-04-2012, 05:19 PM
ben şahsen bi kız olarak imkanı yok böyle bir insanla takılmam.Bir tek uzaya çıkmadığın kalmış kız bulacağım diye.Çok zorluyorsun.Sen kendin kız olsan sen böyle yapan bir adam hakkında ne düşününrdün?Kızlar korkuyodur senden yanına gidince bişey yaparsın falan diye.

dreamer8
16-04-2012, 09:33 AM
Ben de kesinlikle tanışmazdım kız olsam bana bu şekilde yaklaşan biriyle.Demek ki derdim bu adam herkese böyle davranıyo, her önüne geleni potansiyel tanışılacak kız olarak görüyor derdim.Asla güvenmezdim.Yok korkulacak biri değilim ama zaten sorun orada.Utangaç olduğum için yeterince sosyalleşemedim ve sevgilimi bulamadım.
ben şahsen bi kız olarak imkanı yok böyle bir insanla takılmam.Bir tek uzaya çıkmadığın kalmış kız bulacağım diye.Çok zorluyorsun.Sen kendin kız olsan sen böyle yapan bir adam hakkında ne düşününrdün?Kızlar korkuyodur senden yanına gidince bişey yaparsın falan diye.

yeiss
18-04-2012, 08:22 PM
şu ana kadar hiç böyle bir problemim olmadı. yani önemsemediğimden dolayıdır belkide. sonucunun ne olacağınıda düşünmedim yani kız ne der vesaire. sadece içimden geldiği gibi davrandım. sende denemelisin yani tanısamamayı bir kayıp olarak görme yoksa çok yanarsın..

dreamer8
19-04-2012, 09:22 AM
Yok ben de artık bu yükün altına daha fazla girmeyeceğim.Yorucu bir iş.Nasip diyelim.Ortam fırsat olursa değerlendirilir ama bunu esas amaç edinmeyeceğim.Maddi ve manevi olarak çok yıpratıcı ve yorucu.

BeyZade
19-04-2012, 11:21 AM
neden kızlar " Ne kadar zor şeymiş bir erkekle tanışmak." diye başlık açmıyorlar acaba :D açsalarda tanışma fırsatı doğsa erkeklere :D

dreamer8
19-04-2012, 12:06 PM
Kızlar istismar edildiklerinden, yani yanlarına sadece eğlenmek amacıyla yaklaşıldığından, bu durumdan bıkmış durumdalar.Onlar sevince tam seviyor.Ciddi ve evlilik düşünüyorlar.Ama erkeklerden çürük yumurtalar çıkıyor.Ayrıca onlar da elbette tanışmak istiyorlar ama bunu bizim gibi açık dile getiremiyorlr.Unutmayın NE KADAR YALNIZ ERKEK VARSA, O KADAR YALNIZ KIZ VARDIR. Gençlerin yarısı yalnız.
neden kızlar " Ne kadar zor şeymiş bir erkekle tanışmak." diye başlık açmıyorlar acaba :D açsalarda tanışma fırsatı doğsa erkeklere :D

dreamer8
19-04-2012, 12:07 PM
Ağızları var dilleri yok kızlarımızın.Gelsin biri beni tavlasın diye beklerle.Erkeklerimiz de malum çekingen büyük bir çoğunluğu.Ahh sevgisiz geçen son mevsim...

can123
19-04-2012, 02:00 PM
ne kadar yalnız erkek yada kadın var bilemem ama erkekler kızlara nazaran daha kolay işlerı örnek bir kızdan hoşlanırsın onun kız arkadasıyla mesaj yollarsın ama kadınlar için böyle digil birde o arkadas arabama kız alıyom demiş kusura bakma ama bu yöntem tutmaz ha o kızlarında tanımadıgı insanın arabasına nasıl biniyo hayret

dreamer8
20-04-2012, 09:11 AM
Tanımadığı insanın arabasına binen kız, ar damarı çatlamış kızdır.Tüm kızlara duyurulur.Ne işiniz var tanımadığınız adamın arabasında.Her türlü fitneye sebebiyet verebilir.Bu ucuzluktur.Ben artık vazgeçtim bu tarz şeylerden.Kesinlikle arabama kimseyi almıyorum.Umarım herkes bu yanlıştan döner.

dreamer8
26-04-2012, 09:20 AM
Aslında çok da gerekli birşey değilmiş

Scaredcrow
18-05-2012, 11:20 AM
Düzelir herşey. Düzeldikçe bildiğin sen sen olmazsın. Bambaşka biri olursun, bambaşka şeyler istersin, ararsın. Biraz cesaret, biraz deneyim neleri değiştirmez ki. İnsan önce kendini, sonra ne istediğini bilmeli, ne süreyle istediğini de kestirebilmeli. Kendi gerçeğinin peşine düşmeli. Maharaj "Gerçek keşfettiğin değil, henüz keşfedemediğindir." demiş. Sonsuz bir dönüşüm yoluculuğu bu, yeter ki biraz isteği olsun insanın.

hakanxy
18-05-2012, 11:41 AM
Rusya'ya Litvanya'ya falan git :D

dreamer8
18-05-2012, 03:30 PM
Açmazlar çünkü bu görevi bize yıkmış vaziyetteler.Keşke kızlar yolumu kesse.Hergün 5 kız benle tanışmak istese.Vardır bunda da bir hayır illaki.

dreamer8
18-05-2012, 03:31 PM
Evet bu iş Türkiyede daha zor oralara bakaraktan.Neden bu işkence neden bu çile.Neden vazgeçelim.Kızlardan mı gururumuzdan mı.
Rusya'ya Litvanya'ya falan git :D

dreamer8
18-05-2012, 03:32 PM
Dün bir kızla tanıştım.Hiç tanımadığım daha önceden görmediğim bir kızla.Numarasını aldım.Üniversite öğrencisi.Nette 3 ay uğraştığım şeyi 5 dakikada başardım.NE TUHAFSIN SEN HAYAT.

Kacak
18-05-2012, 04:23 PM
Artik zaman deyismis o bahsettiginiz masum kizlarda kalmamis denecek derecede
yani genelleme yapmak istemiyorum ama belli kesimlerde öyle olmus.

Bir eski arkadasim anlatmisti bir kiza bir icki ismarla o kiz ogün senin seklinde
yada birisiyle tanisinca kizlar onu evine davet edip masalar kuruyormus sonra yakinlasmaya
calisanda onlarmis...bilemiyorum bana garip geliyor.

ben kimseyle tanismak icin hevesli degilim yani zaten tansacagim varsa tanisirim.
ama olsada olur olmasada olur diye bilirim cünkü
güvenmiyorum insan evladina...,

dreamer8
21-05-2012, 10:13 AM
Sorun şurada.Kızlar risk almadan bir adım dahi atamazlar.Ya güvenecek, yada güveniyormuş gibi yapacak bir kız.Yoksa yalnızlığa mahkum kalır.Bu durum onların taviz vermelerine ve koyulmuş olması gereken kurallarını çiğnemelerine sebep oluyor.Erkeklerden çok daha hızlı ve sağlam bağlanıyorlar.Bizi de çıkmaza sokuyorlar.Yani ne yazık ki biz erkekler, kızları birşeylere mecbur bırakıyoruz.Dediklerimizi yapmazlarsa kendimizi çekiyoruz ve yapmak zorunda kalıyorlar.

KATTRE
21-05-2012, 10:33 AM
Sorun şurada.Kızlar risk almadan bir adım dahi atamazlar.Ya güvenecek, yada güveniyormuş gibi yapacak bir kız.Yoksa yalnızlığa mahkum kalır.Bu durum onların taviz vermelerine ve koyulmuş olması gereken kurallarını çiğnemelerine sebep oluyor.Erkeklerden çok daha hızlı ve sağlam bağlanıyorlar.Bizi de çıkmaza sokuyorlar.Yani ne yazık ki biz erkekler, kızları birşeylere mecbur bırakıyoruz.Dediklerimizi yapmazlarsa kendimizi çekiyoruz ve yapmak zorunda kalıyorlar.

Sana Öyle geliyor olmasın dreamer....

hakanxy
21-05-2012, 10:56 AM
Yalnızım, mutluyum.Arayan soran yok, karışan yok :D

ephedra
21-05-2012, 11:13 AM
bilişsel davranışçı yaklaşımla çalışan bir psikoloğa gidin, sorununuz çözülecektir

bayraktar89
21-05-2012, 11:15 AM
bilişsel davranışçı yaklaşımla çalışan bir psikoloğa gidin, sorununuz çözülecektir

acaba benim psikologum hangi metodu kullanıyor..

bazen13
21-05-2012, 12:58 PM
Sizin yaptığınız en büyük yanlış, iyi niyet.. Boşverin iyi niyeti, öküze bağlayın; bakın o zaman ne kızlar geliyor..

Elbette kızı kaptım, iyi niyet elçiliğine, centilmenliğe devam edeyim derseniz, iki gün sonra elinize bakarsınız..

Unutmayın ki, acı bir nevi sevgidir..

Uyarı; Masum kızlar üzerine denemeyiniz.

dreamer8
21-05-2012, 04:09 PM
Kızlar yapıyor değil mi bu erkekler yapıyor dediklerimi aslında.
Sana Öyle geliyor olmasın dreamer....

dreamer8
21-05-2012, 04:12 PM
Tevbe estağfirullah.O ne ya.Sen en iyisi İLİŞİSEL DAVRANIŞSAL BANA YAKLAŞAN bir kızla tanıştır beni.Psikologları yok sayıyorum ben.Psikiyatriste inanırım sadece ayrıca.

dreamer8
21-05-2012, 04:13 PM
Süpersin.Her satırına katılıyorum.Tuttum bu sistemi.
Sizin yaptığınız en büyük yanlış, iyi niyet.. Boşverin iyi niyeti, öküze bağlayın; bakın o zaman ne kızlar geliyor..

Elbette kızı kaptım, iyi niyet elçiliğine, centilmenliğe devam edeyim derseniz, iki gün sonra elinize bakarsınız..

Unutmayın ki, acı bir nevi sevgidir..

Uyarı; Masum kızlar üzerine denemeyiniz.

bazen13
21-05-2012, 04:32 PM
Süpersin.Her satırına katılıyorum.Tuttum bu sistemi.

tutma uygula..

dreamer8
22-05-2012, 09:24 AM
Bir tane buldum ama masum biri olduğunu düşünüyorum.Onu üzemem.Kafam çok karışık.Keşke hayat eşlerimizle mi doğsaydık ne yapsaydık.Herkese seçemediği bir ana- baba-kardeş nasip olduğu gibi eş de mi nasip olsaydı.Kaderin en zorlandığım kısmı bu.Meslek seçersin, araba, muhit seçersin ama insan seçmek ne muazzam birşey.

hakanxy
22-05-2012, 10:27 AM
Bulmuşsun ya işte daha ne? İnsan zaten hep fazlasını ister,elindekiyle yetinemez.

dreamer8
22-05-2012, 10:41 AM
Konuyu açtıktan sonra buldum.5 gün önce buldum.Yalnızlıktan ölecekken, hiç taımazken, hiçbir ortak arkadaş yokken, dibe indiğim için kendi çabamla bir saniyede tanıştım.Ne tuhaf şey Allahım.

Mavi.
16-06-2012, 05:30 PM
yalnızlık daha güzel ne yapacaksın arkadaşı :)

MEGAN
16-06-2012, 05:45 PM

Başlık açılalı epey olmuş ,inşallah şimdiye kadar bir kız arkadaşın olmuştur .

Aslında kızlarla arkadaş olmak hiçte zor degil ,yeterki kendini kasma biraz sakin ve sabırlı ol .Kartvizit olayı hiç hoş degil .Sanki karşındakiyle profesyonel iş ilişkisine gireceksin o maksatla kartvizit veriyorsun .

Ben kız olsam bu hareketi yapan birinin yuzune fırlatır atarım kartvizitini .

Onun yerine dogal ol ,mesela uygun bir yerde aynı saatlerde yuruyuş yap ,eninde sonunda seni farkeden biri çıkacaktır ,uygun bir zamanı kollayıp tanışırsın .

Ama sakın olaki sanki kırk yıldır yalnızmışsın gibi hemen kızı bunaltma ,yavaş sabırla olayların gelişmesini bekle .

Otostopçu almak aslında en kolay arkadaş olma yontemi ama ,ilk defa arabana binen kız içinde beklentiye girme hemen .Sık sık kitap oku kendini geliştirmeye çalış .

Aklına gelebilecek her alanda az ama öz bilgi sahibi olki ,arabana binen kişiyle rahatça iletişim kurabil.İnsanların hoşlandıkları konularda bilgi sahibi olursan ilgilerini çok daha kolay çekebilirsin .

Kısaca sabırlı ol ,biraz daha çaba goster .

MEGAN
16-06-2012, 05:52 PM
Tevbe estağfirullah.O ne ya.Sen en iyisi İLİŞİSEL DAVRANIŞSAL BANA YAKLAŞAN bir kızla tanıştır beni.Psikologları yok sayıyorum ben.Psikiyatriste inanırım sadece ayrıca.

Asla böyle yanlış bir duşunceye kapılma ,psikologun yeri ayrı psikiyatristin yeri ayrıdır .Her ikiside insana fayda saglar ama alanları farklıdır .

Dr .kadar psikolojik danışmanda gereklidir ,onlar olaylara daha objektif bakar ve bizlerin farkedemedigi ince ayrıntıları ,yaptıgımız hataları gormemizi saglayıp bize destek olurlar .

Onları yok saymak ,,hayatta yapılacak en son hatadır .

Bir tane buldum ama masum biri olduğunu düşünüyorum.Onu üzemem.Kafam çok karışık.Keşke hayat eşlerimizle mi doğsaydık ne yapsaydık.Herkese seçemediği bir ana- baba-kardeş nasip olduğu gibi eş de mi nasip olsaydı.Kaderin en zorlandığım kısmı bu.Meslek seçersin, araba, muhit seçersin ama insan seçmek ne muazzam birşey.

Nihayet birini bulduguna çok sevindim ,umarım aradan geçen bu uç hafta zarfında olumlu gelişmeler olmuştur .İyi şanslar dilerim .

Hell Yea
16-06-2012, 06:07 PM
en son bir kızla 6-7 yıl önce konuşmuşumdur :D

dreamer8
18-06-2012, 09:41 AM
Söylediklerin güzel şeyler.Sahip olduğun bu sükuneti ve mantığı, mevzu kızlar olunca kaybediyorum.Doyurulmamış ve bastırılmış duygular, zihnimin bu konudaki doğal akışını olumsuz yönde etkiliyor.Benim sorunum kimseyle değil zaten, kendimle.Bunam eminim.
Başlık açılalı epey olmuş ,inşallah şimdiye kadar bir kız arkadaşın olmuştur .

Aslında kızlarla arkadaş olmak hiçte zor degil ,yeterki kendini kasma biraz sakin ve sabırlı ol .Kartvizit olayı hiç hoş degil .Sanki karşındakiyle profesyonel iş ilişkisine gireceksin o maksatla kartvizit veriyorsun .

Ben kız olsam bu hareketi yapan birinin yuzune fırlatır atarım kartvizitini .

Onun yerine dogal ol ,mesela uygun bir yerde aynı saatlerde yuruyuş yap ,eninde sonunda seni farkeden biri çıkacaktır ,uygun bir zamanı kollayıp tanışırsın .

Ama sakın olaki sanki kırk yıldır yalnızmışsın gibi hemen kızı bunaltma ,yavaş sabırla olayların gelişmesini bekle .

Otostopçu almak aslında en kolay arkadaş olma yontemi ama ,ilk defa arabana binen kız içinde beklentiye girme hemen .Sık sık kitap oku kendini geliştirmeye çalış .

Aklına gelebilecek her alanda az ama öz bilgi sahibi olki ,arabana binen kişiyle rahatça iletişim kurabil.İnsanların hoşlandıkları konularda bilgi sahibi olursan ilgilerini çok daha kolay çekebilirsin .

Kısaca sabırlı ol ,biraz daha çaba goster .

dreamer8
18-06-2012, 09:44 AM
Offf süpersin adamım.Seni seviyorum.Böyle orjinal ve 6-7 yıldır kızla konuşmadan yaşayabilen adamları gerçekten seviyorum.
en son bir kızla 6-7 yıl önce konuşmuşumdur :D

dreamer8
18-06-2012, 09:47 AM
Evet birini buldum bu arada.Şimdiye kadar tanıdığım kızlar içinde en çok kıymet verdiğimdi.İçim ısınmıştı ona.Ama bir hafta sonra terketti beni.Bir ilişkiye başlamaya hazır hissetmediğini söyledi.Yalnızım yine.Son olarak da ben psikologlara gitmiş ve testlerine katılmış biri olarak, kendi adıma bu tedaviyi reddediyorum ve tıbbi bir geçerliliği olmadığına inanıyorum.Sadece kendi adıma konuşuyorum.
Asla böyle yanlış bir duşunceye kapılma ,psikologun yeri ayrı psikiyatristin yeri ayrıdır .Her ikiside insana fayda saglar ama alanları farklıdır .

Dr .kadar psikolojik danışmanda gereklidir ,onlar olaylara daha objektif bakar ve bizlerin farkedemedigi ince ayrıntıları ,yaptıgımız hataları gormemizi saglayıp bize destek olurlar .

Onları yok saymak ,,hayatta yapılacak en son hatadır .

Nihayet birini bulduguna çok sevindim ,umarım aradan geçen bu uç hafta zarfında olumlu gelişmeler olmuştur .İyi şanslar dilerim .

deeptrust
25-08-2012, 09:26 PM
Tesadüfen foruma denk geldim, ilk mesajım sana oldu. Benzer aşamalardan geçen bir sürü arkadaşın paylaşımları dönüyor beynimde. Sorunun aşikar: Ortam eksikliği. Ben, yüz kişiden dokuzunun kız olduğu bir bölümde okudum. Yüksek lisans daha da beterdi. Bu sağlıksız ortamlarda sosyalleşmek mümkün değil. Mecburen okulun daha karma ortamlarında senin yaptığın ekstra gayretleri sergilemek gerekiyor. Belki ortamları biraz daha genişletebilirsin, kütüphane, bilgisayar lab'ı vs. Ama mezun olduktan sonra, okulla ilişkin iyice kesilmişse, artık arkadaşların eline kalıyorsun. Burada da zorlu bir durum baş gösteriyor. Evli ya da bir ilişkisi olan arkadaşların seni, büyük bir iyilik yapıyormuşcasına birileriyle tanıştırıyor ve senin hemen olumlu bir yanıt vermeni bekliyor. Eğer uygun görmezsen, o arkadaşın kapısı sana kapanıyor. Zaten müzmin bekarlık yolu da böyle başlar. Sana kolay gelsin diyorum, bence kendinde fazla hata arama, ortam sağlıksız ve yetersiz, sen birini aramaya devam et.

dreamer8
26-08-2012, 12:07 PM
Kesinlikle çok haklısın.EVli bir arkadaşın yada ailenin bir komşusu sana bir kız buluyor ve hemen beğenmeni bekliyor.Cevabın bir kere olumsuz olursa " ohh adamın keyfine bak, bulduğumuz kızı beğenmiyor" diyor ve bir daha asla aracı olmuyor.Ben de artık kız bulup da beğenmediğim tanıdıkların yüzüne diyorum ki" bana artık asla aracılık yapmazsın.Çünkü bulduğunuz adayı beğenmedim" diyoyorum." Yok canım olur mu öyle şey " diyolar ama asla bir daha birini bulmuyorlar.En azından bir daha bana kimseyi bulmayacaklarını bildiğimi yüzlerine söylüyorum.Nasibi veren Allahtır.Umrumda bile değil.
Tesadüfen foruma denk geldim, ilk mesajım sana oldu. Benzer aşamalardan geçen bir sürü arkadaşın paylaşımları dönüyor beynimde. Sorunun aşikar: Ortam eksikliği. Ben, yüz kişiden dokuzunun kız olduğu bir bölümde okudum. Yüksek lisans daha da beterdi. Bu sağlıksız ortamlarda sosyalleşmek mümkün değil. Mecburen okulun daha karma ortamlarında senin yaptığın ekstra gayretleri sergilemek gerekiyor. Belki ortamları biraz daha genişletebilirsin, kütüphane, bilgisayar lab'ı vs. Ama mezun olduktan sonra, okulla ilişkin iyice kesilmişse, artık arkadaşların eline kalıyorsun. Burada da zorlu bir durum baş gösteriyor. Evli ya da bir ilişkisi olan arkadaşların seni, büyük bir iyilik yapıyormuşcasına birileriyle tanıştırıyor ve senin hemen olumlu bir yanıt vermeni bekliyor. Eğer uygun görmezsen, o arkadaşın kapısı sana kapanıyor. Zaten müzmin bekarlık yolu da böyle başlar. Sana kolay gelsin diyorum, bence kendinde fazla hata arama, ortam sağlıksız ve yetersiz, sen birini aramaya devam et.

dreamer8
26-08-2012, 12:08 PM
Konuyu açalı baya zaman olmuştu.Artık fikirlerim değişti.Kimseyle tanışmak istemiyorum.Hayırlı bir kısmet çıkınca evlenmek istiyorum.Sevgili, kız arkadaş falan istemiyorum.
kızla tanışmak kolay, zor bir tarafı yok, senden hoşlnıyorsa zaten fazla çaba harcamana gerek yok,,,

ha hoşlanmıyorsa, tipi değilsen, ahhh o işte zor, yetenek metenek giriyor devreye.

loreal
28-08-2012, 02:03 PM

:D beyzade çok alemsin.

loreal
28-08-2012, 02:08 PM

Beyzade gerçekten işi çözmüş. :RpS_thumbsup:

loreal
28-08-2012, 02:11 PM

haklısın korkmamak elde değil.:RpS_glare:

loreal
28-08-2012, 02:16 PM
Kızlar istismar edildiklerinden, yani yanlarına sadece eğlenmek amacıyla yaklaşıldığından, bu durumdan bıkmış durumdalar.Onlar sevince tam seviyor.Ciddi ve evlilik düşünüyorlar.Ama erkeklerden çürük yumurtalar çıkıyor.Ayrıca onlar da elbette tanışmak istiyorlar ama bunu bizim gibi açık dile getiremiyorlr.Unutmayın NE KADAR YALNIZ ERKEK VARSA, O KADAR YALNIZ KIZ VARDIR. Gençlerin yarısı yalnız.

BEĞENDİ.:RpS_thumbup:

loreal
28-08-2012, 02:20 PM
sorun şurada.kızlar risk almadan bir adım dahi atamazlar.ya güvenecek, yada güveniyormuş gibi yapacak bir kız.yoksa yalnızlığa mahkum kalır.bu durum onların taviz vermelerine ve koyulmuş olması gereken kurallarını çiğnemelerine sebep oluyor.erkeklerden çok daha hızlı ve sağlam bağlanıyorlar.bizi de çıkmaza sokuyorlar.yani ne yazık ki biz erkekler, kızları birşeylere mecbur bırakıyoruz.dediklerimizi yapmazlarsa kendimizi çekiyoruz ve yapmak zorunda kalıyorlar.

yakiştiramadim.:68:

loreal
28-08-2012, 02:27 PM
kızlarla tanışamamanın türlü nedenleri var.

1. Si zaten sosyal olan adam gider kızlada gayet rahat tanışır, kızlarla tanışamayan adam zaten çekingen utangaç tiplerdir.
2. Si daha önceden kızlardan darbe almış erkek tipi, bu işlere tövbe etmiştir, o yüzden tanışamaz
3. Sü kızlarla tanışmakla iş bitmiyor, tanışma aşaması bitti diyelim, eeee ne konuşulacak, ne paylaşılacak. Eğer boş bir insansanız paylaşacak bir şeyde bulamazsınız

bay dertli :)

loreal
28-08-2012, 02:31 PM
Yani demek istediğim özetle, Eğer bir kızla tanışamıyorsanız hayatınızda başka alanlarda eksiklikler var demektir. Kızla tanışamamak sebep değil sonuçtur

erkek olmadığım için anlayamam :)

nemesis4
28-08-2012, 02:34 PM
bukadar ugras adamı yorar be bi ark sözü vardır hep söyler durur zmana bırakın diye gerek yok boyle seylere

loreal
28-08-2012, 02:59 PM
senin içinde aynısı geçerli : ))

katılmıyorum : ))

dreamer8
29-08-2012, 09:22 AM
Çözdüm dostum olayı.Zaman zaman çekingen görünebilsem de özgüven problemim yok.Sadece dünyanın akışına ve düzenine yabancıyım.Kanım kabul edemiyor bu akışı.Bana fazlasıyla yalan, riyakar ve güvensiz geliyor bu dünya.İlgi alanlarımı kadınlardan kitap ve doğaya çevirdim.Böyle devam edeceğim.

tavşan
29-08-2012, 09:24 AM
:happy::RpS_rolleyes:

dreamer8
29-08-2012, 09:26 AM
Cümlemin içinde; " sorun, ne yazık ki, zorunda" gibi kelmelere dikkatinizi çekerim.Yani ben de yakıştıramıyorum bu durumu erkeklere.Çevreye bakın duygularına teslim olmuş, çabuk bağlanıp sahiplenen, sevdiğinin pekçok saçmalığına onu kaybetmemek adına evet demek zorunda kalan kızlarla ve terketmeyi daha iklişkiye başladığı gün aklına koyan sahtekar erkeklerle dolu.Kız, bana dokunamazsın deyince, erkek kendine başka çiçek buluyor.Çünkü amaç belli.Kokuşmuş bir düzen.Nerde toplum baskısı.
yakiştiramadim.:68:

dreamer8
29-08-2012, 09:28 AM
Evet kızlar hadi bakalım.Siz neden açmıyorsunuz böyle bir başlık
:D beyzade çok alemsin.