PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşyerinde aynı odada konuşmadığınız, nefret ettiğiniz biri olsa ne yapardınız?

dreamer8
30-12-2011, 05:14 PM
Benle aynı odada çalışan bir bayanla konuşmuyoruz ve birbirimizden nefret ediyoruz.Odadaki varlığı, aldığı nefes bile beni çok rahatsız ediyor.Aynı durumda olsanız ne yapardınız.

dtnurcan
30-12-2011, 05:32 PM
farklı ortamlarda çalışma ihtimaliniz yoksa o yokmuş gibi düşünmek yapılabilecek en mantıklı şey gibi geliyor bana

HurricaNe ~
30-12-2011, 05:54 PM
Nefret etmeyeceksin. Duyguların düşüncelerin senin kontrolünde gelişiyor. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demeyi bil.

saf_ak
30-12-2011, 06:02 PM
Benle aynı odada çalışan bir bayanla konuşmuyoruz ve birbirimizden nefret ediyoruz.Odadaki varlığı, aldığı nefes bile beni çok rahatsız ediyor.Aynı durumda olsanız ne yapardınız.
terapiye gider, sorunu kökünden hallederdim

dıskokralı
30-12-2011, 06:24 PM
ben yöneticimle bu konuyu konusup duruma göre hareket ederdim...

Selbst
30-12-2011, 08:57 PM
ben olsam iyilik yaparım el uzatırım arayı düzeltmek için onu senın hakkında şaşırtıcı bişey yaparsın baktın takmıyor ise görmemezlikten gelirsin olur biter aynı ortamda böyle olaylar varsa patrona intikal etmeli :) ama arayı bulmanız lazım bu uzun süre devam edemez bence

kutup83
30-12-2011, 08:58 PM
İş ortamı normal ortamlar gibi değil işte normalde sevmediğin birinden uzak durursun ya da çok az ilişki kurarsın olur biter ama iş arkadaşlarınla böyle birşey pek söz konusu değil...İletişimi sürdürmeye mecbur kalıyorsun...Aynı odadaymışsın sabır diliyorum sana...

Bir Hiç
30-12-2011, 09:20 PM
Keşke aynı havayı solumak zorunda olmasaydınız.Ondan uzaklaşmaya çalışırım.Çünkü sorunlar 'karşılıklı' olursa hallediliyor.

Selbst
30-12-2011, 09:56 PM
insanları tanıdığını sanarak durumu idare ederek yaşayan uzlaşmayı zafer sanan belki eski bir sf li yaşam belki böyle daha kolay ..

dostum aslında yazımdan kastım hani sürekli birliktesin aynı işyerinde hiç olmasa yüzüne bakacaksın belki selam vereceksin belki bişey istiyceksin ters bişey oldu belki soru soracaksın yani belki yardımın olacak ona yada o zor durumda kaldı belki yardım edeceksin belki ayağı kayacak yere düşecek yerden kaldıracaksın anlatmak istediğşmden kastım şuki; orta yolun bulunması seviyeli şekilde işi yürütmek senin görüşün çok farklı biyerden dostum saygı duyuyorum

farfara
30-12-2011, 11:03 PM
aynı durum bende de var, kadından nefret ediyorum, yüzünü görünce şeytan görmüş e dönüorum. ben bi çaresini bulamadım sen bulursan beni haberdar et

tek hece
30-12-2011, 11:06 PM
Sabret ve işine odaklanmaya çalış. Yapabileceğin herşey bu, kendi işini ne kadar iyi yapıyorsan sen ondan öndesin demektir. Ona karşı önde olmak seni kısmen motive etmeye yetecektir.

kutup83
30-12-2011, 11:21 PM
Tek hece doğru söylüyor böyle insanlar için en iyi çözüm işi ondan iyi yapmaktır:)

fincan
31-12-2011, 12:59 AM
karşılıklı sevmiyorsunuz birbirinizi ama o da senin kadar rahatsız oluyor mudur senden? dominant birisi mi? hani o bu durumunuza rağmen gayet rahat davranabiliyorsa, seni görmezden gelebiliyorsa daha da zor oluyordur işin. bu nefret nasıl neden oluştu o önemli.

kutup83
31-12-2011, 02:14 AM
Fincan sen söyleyince farkettim aslında bazı insanlarda bu söylediğin şey olabiliyor...Benim aklıma gelen olay işte değildi...Bir arkadaşımla altan alta çekişirdik ama ben sadece gıcığım durup onu takmıyorum kafaya...Ama öyle anlar geliyor ki benim söylediğimi bile unuttuğum bir lafla ilgili olarak tüm biriktirdiklerini döküyor ortaya...Meğerse takmış kendi kendine büyütmüş benim için anlık bir olayken o aşırı sinir olmuş ve güya karşılık vermek için zamanı beklemiş.Tabi benim de onun gibi ona aşırı sinir olduğumu zannediyor.Yani gerçekten dediğin gibi aşırı rahatsızlık veren bir durum varsa ortada önce güzel bir analiz yapmak faydalı olur yoksa hem zor hem de komik duruma düşebiliyor insan.

dreamer8
31-12-2011, 01:38 PM
farklı ortamlarda çalışma ihtimaliniz yoksa o yokmuş gibi düşünmek yapılabilecek en mantıklı şey gibi geliyor banaValla şu an farklı odalarda çalışma imkanımız yok gibi görünüyor.Nefret ediyorum bu durumdan.

dreamer8
31-12-2011, 01:40 PM
Nefret etmeyeceksin. Duyguların düşüncelerin senin kontrolünde gelişiyor. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demeyi bil.Nefret etmemek için ne yapmalıyım.Sesine bile tahammül edemiyorum.Çünkü ben her türlü toleransı gösterdim, yardımcı oldum, iyi davrandım ama bu kadar bencil olamaz bir insan.Ona olan nefretimi nasıl yok edebilirim.

dreamer8
31-12-2011, 01:41 PM
terapiye gider, sorunu kökünden hallederdimBen terapilere inanan biri değilim şafak.

dreamer8
31-12-2011, 01:43 PM
ben yöneticimle bu konuyu konusup duruma göre hareket ederdim...Konumum gereği ben ondan daha kıdemsizim.6 aydır bu işyerindeyim.Hem de karşımdaki bayan.Yani haksız görülme olasılığım yüksek.Ama yemin ediyorum ki içim çok rahat.En ufak bir hatam, saygısızlığım olmadı.Bilmiyorum ne kadar devam eder bu durum.

dreamer8
31-12-2011, 01:44 PM
.................dieso yorumlarını bekliyorum.Bir fikir de senden almak isterim.

dreamer8
31-12-2011, 01:45 PM
ben olsam iyilik yaparım el uzatırım arayı düzeltmek için onu senın hakkında şaşırtıcı bişey yaparsın baktın takmıyor ise görmemezlikten gelirsin olur biter aynı ortamda böyle olaylar varsa patrona intikal etmeli :) ama arayı bulmanız lazım bu uzun süre devam edemez benceKardeşim gurur yaptım.Elbette herkes kendini haklı görür ama sorgusuz sualsiz haklıyım.Sadece hazzetmedik birbirimizden.3 ay oldu konuşmuyoruz.Artık dönüş yok.Psikolojik savaş var.Çok zor bi durum.Kuvvetli olmalıyım.

dreamer8
31-12-2011, 01:46 PM
İş ortamı normal ortamlar gibi değil işte normalde sevmediğin birinden uzak durursun ya da çok az ilişki kurarsın olur biter ama iş arkadaşlarınla böyle birşey pek söz konusu değil...İletişimi sürdürmeye mecbur kalıyorsun...Aynı odadaymışsın sabır diliyorum sana...Aynen öyle.Lanet olsun ya.O kadar gıcık bir durum ki.İş iletişimi de yok.Lanet olsun ki onun çizdiği kaderi oynuyorum.Kendi seçti, kendi istedi bu durumu.

dreamer8
31-12-2011, 01:49 PM
Neyi paylaşamadınız anlamadım,bir kaç iltifat et aranız düzelir.Belki de sana aşıktır yüz vermediğin için kin besliyodur nerden bilebilirsin ki :DPaylaşamamam diye birşey yok.Zaten isteksizdi bu tenezzül etmeye, konuşmaya.Ben sürekli alttan alıyordum, iletişim kurmaya çalışıyordum.Baktım sorularıma cevap dahi vermeye tenezzül etmiyor.Ben de onun istediği gibi davranmaya mecbur kaldım.Belirli bir tartışma sorun yok yani.Sevmiyoruz birbirimizi.

dreamer8
31-12-2011, 01:50 PM
Keşke aynı havayı solumak zorunda olmasaydınız.Ondan uzaklaşmaya çalışırım.Çünkü sorunlar 'karşılıklı' olursa hallediliyor.Hiçbir şekilde en ufak bir söz, göz teması dahi yok.Bir göz temamsına girsek direk kavga edeceğiz.Çok çok gergin bir ortam.Onun bu duruma dayanamayıp defolup gitmesini istiyorum başka odaya.Ve tatil günlerinde ölmesini istiyorum yeminle.

dreamer8
31-12-2011, 01:53 PM
aynı durum bende de var, kadından nefret ediyorum, yüzünü görünce şeytan görmüş e dönüorum. ben bi çaresini bulamadım sen bulursan beni haberdar etBerbat bir durum.Sabır tüketici birşey.Onun sesi gelince teki takılı olan kulaklığımın ikisini birden takıyorum duymayım diye.

dreamer8
31-12-2011, 01:54 PM
zayıflar uzlaşır güçlüler savaşırYa ben kindar değilim.Uzlaşacalım derse savaşmam.İnsanlığımı kaybetmedim.Savaş istiyo demek ki.

dreamer8
31-12-2011, 01:56 PM
Sabret ve işine odaklanmaya çalış. Yapabileceğin herşey bu, kendi işini ne kadar iyi yapıyorsan sen ondan öndesin demektir. Ona karşı önde olmak seni kısmen motive etmeye yetecektir.Tek hece işime odaklanmış durumdayım zaten.Ama onun varlığını unutmak, onu bir eşya gibi görmek istiyorum.Hareketsiz bir nesne gibi.

dreamer8
31-12-2011, 01:58 PM
karşılıklı sevmiyorsunuz birbirinizi ama o da senin kadar rahatsız oluyor mudur senden? dominant birisi mi? hani o bu durumunuza rağmen gayet rahat davranabiliyorsa, seni görmezden gelebiliyorsa daha da zor oluyordur işin. bu nefret nasıl neden oluştu o önemli.Onun da rahatsız olduğunu görüyorum.O da rahatsız, insanlara kesinlikle güvenmeyen biri.Yani dominist derken, koşulsuz hakkını arar.Yani bir çöp daha eksik almışsa başka birinden her rezilliği yapar.Hayatla hep savaşmış, hazımsız birisi.Ben zaten çekingen biriyim.Sosyal değilim.Serseri değilim.Hani onun damarına basacak davranışlarla pes ettirme yoluna da girmem.Bu karakterde biri değilim.

dreamer8
31-12-2011, 02:06 PM
Arkadaşlar konuyu biraz daha açsam iyi olacak sanırım.Şimdi ben bu işyerine 7 ay oldu başlayalı.Odada dört kişiyiz.Diğerleri yaşarı oldukça büyük iki bey.Odaya en son gelen en genç kişi benim.İşi ilk günlerde bu bayandan öğreniyorum.Anlatıyor vs. yardımcı oluyor.Neyse aradan iki ay geçti, benim sandalyem yoktu, bana bir sandalye geldi.Bu, bana sandalye geldi diye baya bozuldu.Kendi sandalyesi de bozukmuş, ki bana gelen sandalyenin aynısından onunki de.Yönetime gitti, orada rezillik çıkarmış, kendisine de aynı akşam geldi aynı sandalyeden.O günden sonra bana kin besledi, ki, benim sandalye talebim olmadan gelmişti bana.Yani sudan sebepler.O günden sonra benden hazzetmez oldu.Sorularıma cevap vermedi.Birgün yine işle ilgili birşey sordum."Elli kere sordun" dedi ve o an dondum kaldım, çok kötü hissettim kendimi.Tüm kinini kustu bu cümleyle.Sorarım size .Size böyle davaranana biri hakkında ne düşünürsünüz.Sizle konuşmak istemeyene biriyle konuşur musunuz.Vicdanım o kadar rahat ki.En ufak bir yanlışım olmadı.Mecbur kaldım bu duruma yani.Kıymetli fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.Çünkü her günüm sabırla geçiyor.Bu durum gerçekten çok kötü bi durum.

tthunderboltt
31-12-2011, 05:05 PM
Arkadaşlar konuyu biraz daha açsam iyi olacak sanırım.Şimdi ben bu işyerine 7 ay oldu başlayalı.Odada dört kişiyiz.Diğerleri yaşarı oldukça büyük iki bey.Odaya en son gelen en genç kişi benim.İşi ilk günlerde bu bayandan öğreniyorum.Anlatıyor vs. yardımcı oluyor.Neyse aradan iki ay geçti, benim sandalyem yoktu, bana bir sandalye geldi.Bu, bana sandalye geldi diye baya bozuldu.Kendi sandalyesi de bozukmuş, ki bana gelen sandalyenin aynısından onunki de.Yönetime gitti, orada rezillik çıkarmış, kendisine de aynı akşam geldi aynı sandalyeden.O günden sonra bana kin besledi, ki, benim sandalye talebim olmadan gelmişti bana.Yani sudan sebepler.O günden sonra benden hazzetmez oldu.Sorularıma cevap vermedi.Birgün yine işle ilgili birşey sordum."Elli kere sordun" dedi ve o an dondum kaldım, çok kötü hissettim kendimi.Tüm kinini kustu bu cümleyle.Sorarım size .Size böyle davaranana biri hakkında ne düşünürsünüz.Sizle konuşmak istemeyene biriyle konuşur musunuz.Vicdanım o kadar rahat ki.En ufak bir yanlışım olmadı.Mecbur kaldım bu duruma yani.Kıymetli fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.Çünkü her günüm sabırla geçiyor.Bu durum gerçekten çok kötü bi durum.

O kadın şöyle düşünmüş, Daha dünkü çocuğa benden daha çok değer verdiler. Onlara gösteririm kimin ne halt olduğunu. Senin ileride yerine geçmenden falan korkuyor. Senin biraz alttan alman lazım, kurtlarla bile şimdilik geçinmen lazım. Köprü ayı dayı meselesi. Biraz alttan al bence. Kin garez kıskançlık vs. insanın kendisini yer bitirir

dreamer8
01-01-2012, 08:52 PM
Doğru söylüyorsun dostum.Ben zaten hep o bilinçle hareket ettim.Alt devreyim, çömezim, yeniyim diye hep tavizkar davranmaya çalıştım.Saygımdan zerre ödün vermedim.Ama gözüne battık demek ki.Öyle bir noktaya geldi ki artık dayanamaz oldum bu tavırlarına.O asık suratını çekmekten bıktım.Kim ister aynı odadaki iş arkadaşıyla papaz olmayı.Mecbur bırakıldım.gururumu incitti.Yani gerçekten bana başka seçim şansı kalmamıştı.Bir psikolojik savaş tüketecek ikimizi de.Keşke böyle olmasaydı.

cesur_ol
02-01-2012, 04:26 PM
şefi,mle kavga etmiştim adam parmagını masaya vurup kırmış sonra ercan kırdı diye savcılığa şikayetçi olmuş rapor felan almış neyse mahkeme bana 5,12gün ceza kesti ama ertelendi 5 yıl uslu durcakmışım
bende adamla yanyanaydım odada ve tayin isteyip gittim bende çalışamam öle bi ortamda

dreamer8
03-01-2012, 10:42 AM
Giden o olmalı bence.Gitmek gibi bir niyetim yok.Psikolojik bir savaş halini aldı.Yıpratıyor insanı.Nefret ediyorum, işe gelip o lanet suratı görmek istemiyorum.

tthunderboltt
03-01-2012, 01:34 PM
Giden o olmalı bence.Gitmek gibi bir niyetim yok.Psikolojik bir savaş halini aldı.Yıpratıyor insanı.Nefret ediyorum, işe gelip o lanet suratı görmek istemiyorum.

Arkadaşım bir kutu çikolata al ve kadına deki, birbirimizden hoşlanmayabiliriz ama küs kalarak herkes kendini yıpratıyor. Kendisine zarar veriyor, hiç olmazsa merhaba falan diyelim, merhaba merhaba seviyesinde kalalım. de büyüklük sen de kalsın. fazla konuşmayın ama günaydın vs. de olsa günde 1-2 kelime edin.

Beni dinle... kendin için bunu yap

.::yabancı::.
03-01-2012, 01:37 PM
Bence o yokmuş gibi davran buna sinir olur...Sen neşene eğlenmene filan bak gene..

dreamer8
05-01-2012, 10:50 AM
Arkadaşım bir kutu çikolata al ve kadına deki, birbirimizden hoşlanmayabiliriz ama küs kalarak herkes kendini yıpratıyor. Kendisine zarar veriyor, hiç olmazsa merhaba falan diyelim, merhaba merhaba seviyesinde kalalım. de büyüklük sen de kalsın. fazla konuşmayın ama günaydın vs. de olsa günde 1-2 kelime edin.

Beni dinle... kendin için bunu yapHaklısın arkadaşım güzel söylüyorsun da o adımı ben atarsam inan çok saçma olur.Zira sorunun kaynağı o.Asla böyle birşey yapamam.Bunu yapabilmem için hata yapmış, kalp kırmış olmam lazım, oysa ki kalbi kırılan benim.

dreamer8
05-01-2012, 10:51 AM
Bence o yokmuş gibi davran buna sinir olur...Sen neşene eğlenmene filan bak gene..Eynen bunu üzerinde çalışıyorum şu anda.Aslında çevreyi çok takarım ki zaten SF de var bende biraz.Ama onu hareketli bir bitki gibi görmeyi öğrenmem lazım.Gereksiz olsa Allah yaratmazdı.

HurricaNe ~
05-01-2012, 06:32 PM
Nefret etmemek için ne yapmalıyım.Sesine bile tahammül edemiyorum.Çünkü ben her türlü toleransı gösterdim, yardımcı oldum, iyi davrandım ama bu kadar bencil olamaz bir insan.Ona olan nefretimi nasıl yok edebilirim.

Şöyle yap böyle yap diyemem. Onunla aynı ortamda olmak zorunda olduğunu kabullen. O zaman devamı zaten gelir...

dreamer8
10-01-2012, 05:12 PM
bu durumda pek çok insan olduğunu düşünüyorum.Geçen gün mağazada reyon elemanlarından biri arkadaşından birşey rica etti.Hayır yapamam dedi.Bozuldu ve gitti öteki de.İnsanlar bir arada bulunmak zorunda.Başa gelen çekilir.Naparsın.

yabancı
10-01-2012, 05:22 PM
evet, bu durumda birçok insan var.
Bende aile içinde bu durumu yaşıyorum.
Benim zoruma giden diğer aile fertlerinin bu duruma karışması,yorum yapması,
sende de hata var demesi, barıştırma çalışmaları vs.....

dreamer8
13-03-2012, 05:09 PM
Aile iinde de yaşadım.Ablamla 10 sene aynı evde yaşayıp hiç konuşmadık.İşyerindekinin de yüzünü görmek istemediğim halde akşama kadar aynı odada bulunuyoruz.
evet, bu durumda birçok insan var.
Bende aile içinde bu durumu yaşıyorum.
Benim zoruma giden diğer aile fertlerinin bu duruma karışması,yorum yapması,
sende de hata var demesi, barıştırma çalışmaları vs.....

dreamer8
13-03-2012, 05:10 PM
Keşke bende de öyle olsa.Sinirlenen, gerilen ben oluyorum.O benden daha sakin biri.Keşke hiç sallamayıp onu daha da çıldırtabilsem.Ama çıldırınıca bana iftira atar, patlama yapar.Bayan nihayetinde.
zaten karşındaki sinirli kişiyi sen sallamadıkça o kişi daha çok sinirleniyor tabi onun bu hallerini izlemekte ayrı bi zevk veriyor insana :10:

sibel_1986
13-03-2012, 06:18 PM
tam anlamıyla soyle yapıyorum... gıyınıyorum suslenıyorum basımı bıraz yukarda tutuyorum ve.... sınsıce gulumsuyorum... o zaman o da bıraz cekınıyo... ılk zamanlar ezık gıbı sınır ldugumu onu sevmedıgımı bellı ederek geldım gıttım ıse ve benı daha cok nefret ettırdı ama sımdı kendısı ıstemıyo benım yanıma gelmeyı :)))))

abuzettin
13-03-2012, 06:29 PM
dreamer dostum işyerinde küslük olmaz en azından meraban olması lazım sonra özel sektördeysen patron duyarsa bunu her ikiniz içinde iyi olmaz ve o kesin yağ gibi üste çıkar.Takmayacaksın ama ilişkiyi sürdürerek takmayacaksın.Bırak o kasılsın dursun sen konuşmaya devam et .Zaten sf lisin seni daha çok gerer.Konuşmayı ve problemi çözmeyi dene

psikoloji öğrencisi
13-03-2012, 07:22 PM
bu durum için tranksasiyonel diye adlandırdığımız bir eğitim süreci var. oldukça uzun ancak "Akıllı bir kalple duygusal okur yazarlık" kitabını okursan aynı durumla karşılaşan iki çalışanın vakası paylaşılıyordu. bu kitap tranksasiyonel eğitimi anlayor ve hayatın bir çok yönüne uygulanabilcek eğitimi veriyor. kısaca anlaşamadığınız kişiye gidin ve onunla birşey konuşmak istediğinizi ve duygularınızda açık olacağınızı ve bunu isteyip istemediğini sorun, iznini alın. ve ona sen böyle yaptığında ben böyle hissettim konuşmasını yapın. o da aynı şekilde size yapsın ve sorunlarınızı konusun. tek çözümü bu. duygularınızdan kaçmak, yaşamınız boyunca sizi etkisi altına alabilir. unutmayın ki bütün patolojik sorunların altında duygularımızı açık ifade edememek ve duygularımızın farkına varamamaktan geçiyor.

mary-jane
13-03-2012, 07:24 PM
ben katılmıyorum bu çözüm önerisine zaten anlaşamayan iki tip düşüncelerini paylaşsalar ne olucak bence en güzeli birbirini ignore etmeleri

psikoloji öğrencisi
13-03-2012, 07:53 PM
size göre doğrunuz böyle ancak bana göre görmezden gelinemez. bilinçaltında yer edinebilir. o kişiyi neden sevmediği ve neden hala sevmemeye devam ettiği anlaşılmalı ve paylaşılarak rahatlanmalıdır. önerdiğim kitabın çok basit bir kısmını paylaştım sizinle. bu forumdaki herkesin okumasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Secret__
13-03-2012, 11:49 PM
Büyük aşklar nefretle başlarmış .)

dreamer8
14-03-2012, 10:21 AM
Benden 10 yaş büyük birine aşık olamam.Ama ne istediğini az çok tahmin edebilirsiniz.İsteğini aşikar şekilde belli etmedikçe ona istediğini vermeyeceğim.Knuşmuyoruz zaten.Saksı gibiyiz birbirimiz için.Saksıdan farkı hareketli olması, keşke hiç hareket etmese de iyice nesnelleşse.
Büyük aşklar nefretle başlarmış .)

yasi
14-03-2012, 10:28 AM
Kesinlikle herkes için söylemiyorum, benim iş yerindede var 3 bayan konuşmaya, görmeye bile tahammül edemediğim , bazen cüretlerine hayran kalıyorum , istedikleri yerden vuruyorlar ama sen bir laf etsen adın nelere cıkar diyeceğim şu ceplerinde şeytan taşıyan bayanlardan uzak duracaksın, nedense bir kadınla erkek yan yana olunca cıplak dansedeceği vs düşünülüyor, aşk muhabbetine girmeden bir konu konuşamayacakmıyız.

dreamer8
14-03-2012, 10:29 AM
abuzettin doğru sf liyim ve iyice kasılmama neden oluyor.Ama detaya gerek yok bana saygısızlık yaptığı için konuşmuyoruz.Kaldı ki yine de benle konuşsa bayandır ben konuşurum ama kendisi böyle olmasını istedi.Elbette insanı huzursuz ediyor.Aynı odadasın, misafirin geliyor ne bilim işte nefret ettiğin bir insan bütün konuşmalarıı duyuyor.Onun da huzursuzluğu oluyor.Dediğim gibi insan nefret eder, anlaşamaz, konuşmaz, aynı işte okulda, eyvallah, ama keşke aynı odada olmasak.Şimdilik oda değiştirme gibi bi şansımız da yok.Özel sektörde değilim bu arada.

dreamer8
14-03-2012, 10:31 AM
yasi kadın 35 ini aşmış bir bekar.Kızışmış olabilir.Açıkça söylesin bana hissettirsin.Eğer istediği bu anlamda bir yakınlıksa ona yardımcı olmaya çalışırım.Hiç sorun değil.Nihayetinde yüzyüze bakıyoruz, mesai arkadaşı sayılırız.

dreamer8
14-03-2012, 10:34 AM
sayın psikoloji öğrencisi bunu yapamam.Onunla artık konuşmam, çünkü zıt insanlarız.Yani iletişime uygun değiliz.İkimiz de bunun farkındayız.Saygısızlık olmasın yeter.Belki aynı odada yaşlanacağız.