PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne önerirsiniz ?

kapalikutu
22-01-2009, 01:07 AM
ben biriyle takılıyodum ama sevmiyordum zaten ayrıldık yeni. Zaten o kişiylede ayrılınca tanışmıştım arkadaşlıktan öteye pek geçemedi birtürlü birşey hissedemedim.Neyse uzun süre sonra ilk kez birinden çok hoşlanıyorum bu kişiyi hergün görüyorum sayılır ama bir erkege gidip senden hoşlanıyorum demek saçma olur.Görünce aşırı heyecanlanıyorum onun için hiç bakmamaya çalışıyorum.Anlayacak diye ödüm kopuyor.Sizce ne yapmam lazım.Bu duyguyu nasıl bastırırım.Arada karşılıklı elektrik akımı var. Uzak duracam diyorum zorla çarpıyolar

22-01-2009, 01:09 AM
kapalıkutu yaş kaç sorması ayıp ona göre sana en mantıklı cevabı vericem

kapalikutu
22-01-2009, 01:12 AM
kapalıkutu yaş kaç sorması ayıp ona göre sana en mantıklı cevabı vericem

24 yasındayım biliyorum yaşıma göre tecrübeli olmam lazım ama hala çömezim bu konularda :)

22-01-2009, 01:13 AM
yaş kemale ermiş bence açıl.. :)

kapalikutu
22-01-2009, 01:23 AM
Ya kursta gördüm :oops:

Aslında ben herkese öyle dikkat etmem ama bu heyecanı bastıramıyorum bakınca yüzüm kızarıyo bellide oluyo rezillik :lol:

Uzun süre kimseden hoşlanmam dahi diyodum yok böyle birşey çok beyfendi en çokta o heyecan yapan tarafı zaten

kapalikutu
22-01-2009, 01:25 AM
yaş kemale ermiş bence açıl.. :)

Ben bu duygudan kurtulmak istiyorum hiçkimseyle birşey yaşamak istemiyorum.Gerçi bugüne kadar hiç mutlu olamadım ama herkes mutlu olmak zorunda da degil zaten..

22-01-2009, 01:27 AM
sana bakıyormu yani onunda sana karşı bir ilgisi varmı?eğer bunu hissediyorsan açıl dicemde bir bayanın bir erkeğe açılması heleki 24 yaşındasın sen çok saçma olur.bilmiyorum sen bilirsin.

MaLTtTt
22-01-2009, 01:27 AM
Ayrıldığınla hoşlandığın aynı kişi mi gece gece anlayamadım uyku da bastırdı bi taraftan :roll:

kapalikutu
22-01-2009, 01:29 AM
Ayrıldığınla hoşlandığın aynı kişi mi gece gece anlayamadım uyku da bastırdı bi taraftan :roll:

Hayır bu kişi farklı yeni biri

kapalikutu
22-01-2009, 01:31 AM
sana bakıyormu yani onunda sana karşı bir ilgisi varmı?eğer bunu hissediyorsan açıl dicemde bir bayanın bir erkeğe açılması heleki 24 yaşındasın sen çok saçma olur.bilmiyorum sen bilirsin.

Sağol çok yardımcı oldun zaten açılmak gibi bir istegim yok yapmamda hayatta.Sorması ayıp sen kaç yaşındasın.Biran kendimi yaşlı hisettimde sanki bu yaştan sonra herşey bitmiş gibi..

22-01-2009, 01:33 AM
takıldın sadece kızmadın umarım :wink: bende 26 yaşındayım yaşlıyım yani :) ellerim bile tutmuyor :)

kapalikutu
22-01-2009, 01:38 AM
takıldın sadece kızmadın umarım :wink: bende 26 yaşındayım yaşlıyım yani :) ellerim bile tutmuyor :)

Türkiyede kız olmak kadar igrenç bir durum yok zaten :evil:
Kimseye diyemezsin yanlış anlaşılır
Bekleki hoşlandıgın kişi gelsin ölme essegim ölme
İstemiyorum artık ben kimseyi yalnız ölecem
Sevilmek bize lüks :evil:

22-01-2009, 01:41 AM
bu kız olmakla ilgili değil yaş var yaş ben bile bu yaşta bir kıza senden hoşlandım demem ölsemde demem erkekliğinde bir onuru var aynı şekilde kadınlığında sen yine benim yolumdan gitme benim görüşlerim herkeze uymayabılır.ben bayan olduğun için değil yaşın buyuk oldugu ıcın boyle dedım.16 yaşında olsan yada 18 git söyle et derimde 24 yasındasın.bilmıyorum baskalarıda cevap veriri belki

emirsen
22-01-2009, 01:42 AM
y niy yanlış anlaşılsın . Bnce git çocukla konuş. Bana böyle iki kız arkadaşım hislerini açmıştı sonra gayet güel oldu herşey. Hiç kimse de, ben dahil, yanlış anlamadı.

22-01-2009, 01:43 AM
sıkı bir iletişim içinde olsanız git söyle derimde.bilmiyorum direk pat diye senden hoşlandım liseli aşkı gibi bir şey. :roll:

MaLTtTt
22-01-2009, 01:45 AM
kimseyi gözünde büyütmemek gerek kapalıkutu..Sen onu gözünde büyüttüğün için yüzüne bile bakamayacak kadar çekiniyorsun..Zaten aşk da karşıdakini gözünde büyütmedir biraz da..Bununla ilgili bir söz vardı da neyse :) Çok stres yapılacak bir durum değil..Duyguyu nasıl bastırırım diyorsunda bırak olduğu gibi kalsın..Her şey olacağına varır..Hoşlanıyorsa zaten her koşulda seni bulur ve gelir :wink:

22-01-2009, 01:49 AM
karşı taraf istemiyorum derse sonrasında gelen şok üüzntü nolucak peki?platonik yaşamak daha ii bence

kapalikutu
22-01-2009, 01:54 AM
bu kız olmakla ilgili değil yaş var yaş ben bile bu yaşta bir kıza senden hoşlandım demem ölsemde demem erkekliğinde bir onuru var aynı şekilde kadınlığında sen yine benim yolumdan gitme benim görüşlerim herkeze uymayabılır.ben bayan olduğun için değil yaşın buyuk oldugu ıcın boyle dedım.16 yaşında olsan yada 18 git söyle et derimde 24 yasındasın.bilmıyorum baskalarıda cevap veriri belki

ee ne yapalım yani sen aga ben aga inekleri kim saga durumu oluyo.18 yaşında oldu oldu diyosun yani.. o benden beter utangac ben ondan beter valla bence ikimizde bu gidişle evde kalırız :lol: Bence hiçbir yasta açılmak saçma degil erkek için ama kadın için her yaşta saçma

MaLTtTt
22-01-2009, 01:57 AM
Ortak arkadaşlarınız var mı?Arkadaşına söylesen diyorum belki yapar bir şeyler :)

kapalikutu
22-01-2009, 01:58 AM
karşı taraf istemiyorum derse sonrasında gelen şok üüzntü nolucak peki?platonik yaşamak daha ii bence

Biz boşa kürek sallarmıyız karşı taraflı bir elektrik var zaten ama yinede demek saçma olur istese bile olumsuz tavır sergiler. Komik bir durum ama gözlerimiz çakışıyo arada onca insan arasında bakınca zaten anlaşılıyor..ondan dolayı bakmamak için elimden geleni yapıyorum.

22-01-2009, 01:59 AM
red cevabı almak beni üzmez bana koymaz diyorsan git açıl o zaman ne diyim :) ama sonra burda red cevabı alıp üzülürsen ben yokum :lol:

kapalikutu
22-01-2009, 02:01 AM
Ortak arkadaşlarınız var mı?Arkadaşına söylesen diyorum belki yapar bir şeyler :)

Valla kesin hoşlandıgından emin degilim sadece hissediyorum birde arada göz kitlenmesi var aynı anda çok komik. Ortak arkadaş varda şuan için bana çok uzak bu olay

22-01-2009, 02:04 AM
onu tanıyan arkadaşların varsa iletişime geç :wink: araştır biraz hemen şıp diye söyleme biraz sabret.arkadaşlarınla iletişime geçmeyi dene.kız arkadaşı varmı yokmu öğren.tel numarasını al yada arkadaslarından caktırmadan telefonda soyle resmini goster falan anladın.düşün artık bir şeyler benmi öğreticem sana artık 24 yasındasın D:
:)

kapalikutu
22-01-2009, 02:04 AM
red cevabı almak beni üzmez bana koymaz diyorsan git açıl o zaman ne diyim :) ama sonra burda red cevabı alıp üzülürsen ben yokum :lol:

Yokya rezillik alay konusu bile olurum ben karşılıklı yogun elektriğimle kalayım. Kesin anlamıstır üff :oops:

sonkartal
22-01-2009, 02:21 AM
ben biriyle takılıyodum ama sevmiyordum zaten ayrıldık yeni. Zaten o kişiylede ayrılınca tanışmıştım arkadaşlıktan öteye pek geçemedi birtürlü birşey hissedemedim.Neyse uzun süre sonra ilk kez birinden çok hoşlanıyorum bu kişiyi hergün görüyorum sayılır ama bir erkege gidip senden hoşlanıyorum demek saçma olur.Görünce aşırı heyecanlanıyorum onun için hiç bakmamaya çalışıyorum.Anlayacak diye ödüm kopuyor.Sizce ne yapmam lazım.Bu duyguyu nasıl bastırırım.Arada karşılıklı elektrik akımı var. Uzak duracam diyorum zorla çarpıyolar

Telafi edemeyeceğiniz dört durum vardır

( 1 )
TAŞ... atıldık sonra !

( 2 )
Söz... ağızdan çıktıktan sonra !

( 3 )
Fırsat... kaçtıktan sonra !

( 4 )
Zaman... geçtikten sonra !

HERŞEYİN KIYMETİNİ
ELİNDEYKEN YANINDAYKEN BİLKİ
SAPASAĞLAM TUTKİ
ELİNDEYKEN KAYMASIN
FIRSAT KAÇTIKTAN SONRA
BELKİDE ÇOK ÜZÜLÜRSÜN AMA
İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR

Sonun da ne olacağına bakma ,olur yada olmaz önemli olan duygularına gem vurma...
Kız olmak duygularını bir erkeğe açamıyacağın anlamına gelmez bu yalnış inanıştan vazgeç.
Bu herzaman doğru olmayabilir ama şuan için duygularının götürdüğü yere git..

22-01-2009, 02:31 AM
bende bir atasözü hatırlatmak istiyorum acele işe şeytan karışır.herşeyi yeri zamanı vardır.yeri ve zamanında yapılan her şey olumlu sonuçlar verir.benim dediklerim yaparsan karlı çıkarsın.
1-kız arkadası varmı onu öğren onu bilmeden şıp diye senden hoslandım demen hiçbir şeyi değiştirmez ilk başta kız arkadaşı varmı onu öğren söylemeden önce.

kapalikutu
22-01-2009, 02:38 AM

( 1 )
TAŞ... atıldık sonra !

( 2 )

( 3 )

( 4 )

HERŞEYİN KIYMETİNİ
SAPASAĞLAM TUTKİ
ELİNDEYKEN KAYMASIN
FIRSAT KAÇTIKTAN SONRA
İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR

Sonun da ne olacağına bakma ,olur yada olmaz önemli olan duygularına gem vurma...
Kız olmak duygularını bir erkeğe açamıyacağın anlamına gelmez bu yalnış inanıştan vazgeç.

Evet haklısın ama daha önce basıma kötü şeyler gelmişti ask konusunda biraz tedirginim zamana bırakmak en iyisi sanırım heyecan yapmamak içinde uzak duracagım hep..
Merak ediyorum sana böyle biri gelse tepkin ne olurdu

22-01-2009, 02:46 AM
kapalıkutu sende herkeze haklısın diyorsun bu cocugun kız arkadaşı varmı yokmu?biliyormusun?

kapalikutu
22-01-2009, 02:48 AM
bende bir atasözü hatırlatmak istiyorum acele işe şeytan karışır.herşeyi yeri zamanı vardır.yeri ve zamanında yapılan her şey olumlu sonuçlar verir.benim dediklerim yaparsan karlı çıkarsın.
1-kız arkadası varmı onu öğren onu bilmeden şıp diye senden hoslandım demen hiçbir şeyi değiştirmez ilk başta kız arkadaşı varmı onu öğren söylemeden önce.

Haklısın büyük ihtimal vardır ama onla ilgisiz ve benden etkilendigi belli ama tepkisiz kalacagım bakalım zaman ne gösterir :wink:

kapalikutu
22-01-2009, 02:51 AM
kapalıkutu sende herkeze haklısın diyorsun bu cocugun kız arkadaşı varmı yokmu?biliyormusun?

Kesin olup olmadıgını bilmiyorum tahminim var ve kaçıyo o kişiden tel gelince hep kapıyo farkettim konuşurken filan bilmiyorum

22-01-2009, 02:55 AM

Kesin olup olmadıgını bilmiyorum tahminim var ve kaçıyo o kişiden tel gelince hep kapıyo farkettim konuşurken filan bilmiyorum

oke inş hayırlısı olur senin için.sonuçta üzülecek ve mutlu olucak kişi sensin inş hayırlısı olur tanışırsın.iyi geceler.. :wink:

kapalikutu
22-01-2009, 02:59 AM
Talihim yok bahtım kara böyle hayat batsın yere sinesine vura vura ölen varmı benim gibi ooyy.. :lol:

Güzellik yetmiyor insanda şans olmadıkça dogru kişi karşısına çıkmadıkça...

sonkartal
22-01-2009, 03:07 AM

( 1 )
TAŞ... atıldık sonra !

( 2 )

( 3 )

( 4 )

HERŞEYİN KIYMETİNİ
SAPASAĞLAM TUTKİ
ELİNDEYKEN KAYMASIN
FIRSAT KAÇTIKTAN SONRA
İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR

Evet haklısın ama daha önce basıma kötü şeyler gelmişti ask konusunda biraz tedirginim zamana bırakmak en iyisi sanırım heyecan yapmamak içinde uzak duracagım hep..
Merak ediyorum sana böyle biri gelse tepkin ne olurdu

Ben bir erkek olarak şunu söyleyeyim ... Bir bayan bana teklif etse yada duygularını açsa herneyse..bunu yakalanan bir fırsat gibi görmeyecegime eminim hiçbiri için de basit oldukları gibi yüzeysel bir düşünceye kapılmam.Çünkü; tüm özgüvenini ve cesaretini toplamış , karşısındakine olan duyguları ifade ediyor bu gayet insancıl ve güzel bir davranıştır. Erkeğinde bu davranışı basitlik olarak değerlendirmesi çok yanlıştır.(Hani kadınlar ve erkekler eşitti sadece erkekler mi duygularını açabilir) Bu benim bakış açım, başka türlü bakanlar da vardır olaya belki.

kapalikutu
22-01-2009, 03:14 AM
Ben bir erkek olarak şunu söyleyeyim ... Bir bayan bana teklif etse yada duygularını açsa herneyse..bunu yakalanan bir fırsat gibi görmeyecegime eminim hiçbiri için de basit oldukları gibi yüzeysel bir düşünceye kapılmam.Çünkü; tüm özgüvenini ve cesaretini toplamış , karşısındakine olan duyguları ifade ediyor bu gayet insancıl ve güzel bir davranıştır. Erkeğinde bu davranışı basitlik olarak değerlendirmesi çok yanlıştır.(Hani kadınlar ve erkekler eşitti sadece erkekler mi duygularını açabilir) Bu benim bakış açım, başka türlü bakanlar da vardır olaya belki.

Hımm bak işte bu düşünce bana gaz verdi çogu erkek böyle düşünürmü bilmem ama bir çılgınlık yapıp denemek istiyorum ama şuan degil biraz daha zaman geçsin öyle tam emin olayım :) Çünkü bu benim için çok zor yinede cesaretin için sağol..

sonkartal
22-01-2009, 03:20 AM

Hımm bak işte bu düşünce bana gaz verdi çogu erkek böyle düşünürmü bilmem ama bir çılgınlık yapıp denemek istiyorum ama şuan degil biraz daha zaman geçsin öyle tam emin olayım :) Çünkü bu benim için çok zor yinede cesaretin için sağol..

Senin için zor olduğunu tahmin ediyorum ...Bakarsın o senden önce davranır :D

jennn
22-01-2009, 10:09 AM
kendini farkettir,,illa gidip söylemene gerek yok :wink:

bazen konuşmanın yanı sıra,,bazı davranışlar karşıya her şeyi anlatır..

o da hödük değilse,,gelir konuşur seninle,,sana bişeyler hissediyorsa :lol:

kapalikutu
23-01-2009, 03:16 AM
Bugün o çok heyecanlandıgım kişiyi gördüm ve bu davranısımın ne kadar saçma oldugunu anladım. Sanırım kendime daha çok hakimim içtigim haplar bende aşırı heyecan yapıyor sanırım ve bugün hap almamıstım. Kesinlikle hiç bir erkek beni etkileyemez asla kimseyle olmamak için elimden geleni yapacagım. Kimsenin beni etkilemesine izin vermeyecegim kendimi zorlayacagım gerekirse sürekli yere bakacam..Kendimi salak gibi hissediyorum..

Epica
23-01-2009, 03:57 AM

Sevilmek bize lüks :evil:Kapalıkutu üzerine alınma sakın ama ben tam tersini düşünüyorum.
bence yaşamın anlamı güzel duygulardır,elbette riskler var ama nasıl bilebiliriz ki doğru insan olduğunu :?: yada olmadığını :?: biraz siir oku yada şarkı sözlerini dinle.
inanması zor ama ben öyle bir durumdayım ki ,benzer duyguların yanından bile geçemem.
yaşam demek cesaret demek,sende bu varken esirgeme derim.

kapalikutu
23-01-2009, 04:02 AM

Sevilmek bize lüks :evil:Kapalıkutu üzerine alınma sakın ama ben tam tersini düşünüyorum.
bence yaşamın anlamı güzel duygulardır,elbette riskler var ama nasıl bilebiliriz ki doğru insan olduğunu :?: yada olmadığını :?: biraz siir oku yada şarkı sözlerini dinle.
inanması zor ama ben öyle bir durumdayım ki ,benzer duyguların yanından bile geçemem.
yaşam demek cesaret demek,sende bu varken esirgeme derim.

Sağol düşüncelerin için ama ben artık o defteri kapadım..Banada uzakmıs anladım böyle şeyler.. Geçici heyecan, mutluluk sadece aslında içi bos şeyler..

Epica
23-01-2009, 04:08 AM
şimdilik sen bilirsin tabi,ama o güzel heycan ,olasılıklar insanın hem psikolojik hemde fizyolojik yenilenmesine sebep oluyor.bilim insanları bunu kanıtladılar.bence yeniden sevilince bunu hatırlarsın.
senin için en iyisini diliyorum.

kapalikutu
23-01-2009, 04:12 AM
şimdilik sen bilirsin tabi,ama o güzel heycan ,olasılıklar insanın hem psikolojik hemde fizyolojik yenilenmesine sebep oluyor.bilim insanları bunu kanıtladılar.bence yeniden sevilince bunu hatırlarsın.
senin için en iyisini diliyorum.

Teşekkür ederim bende aynı şeyleri senin için diliyorum çünkü hakediyorsun tanıdıgım kadarıyla..Gerçi yeniyim ama yazdıklarından belli çok ince ruhlu biri oldugun.. :wink: