PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu ne yapmaya çalışıyor anlam veremedim asıcam kendimi ya

ceren.sedef
02-09-2011, 09:37 PM
değiştirdim herşey için çok teşkkür ediyorum hepinize allah hiçbirimize dert ve sıkıntı vermesin..

tuqba14
02-09-2011, 09:46 PM
İlişkinizi tam olarak bilmiyorum ama derler ya ateşle barut yan yana durmaz.
Cinsel dürtülerine engel olamamış , sonuçta genç bir insan ?
Ama gene de dikkatli olmak gerek seni sırf cinsellik içinde kandırıyor olabilir.
Sen tavrını koy ve zamanla bekle.
Davranışlarının ne anlama geldiğini onu tanıdıkça anlayacaksın.

desperado54
02-09-2011, 09:49 PM
Bu sorunu senden başka kimse cvp layamaz arkadaşım keşke yardımcı olabilsek çünlü ikili ilişkiler yoruma kapalıdır ne seni tanırız biz ne de sevgilini nede yaşadıklarınızı biliriz?En doğru kararı yüreğinle ve mantığınla ancak sen verebilirsin!
Dışarıdan bakılınca herşey olarabilir,evet seni denemiş de olabilir,erkektir en önemlisi insandır o anda dibindeykin bir engel de yokken seksepalitene kapılmış olabilir ki bu da çok normaldir evleneceği kızmıssın sonucta bunun ucuzlukla da alakası yok insanoğlu için yemek içmek kadar seks de ihtiyaçtır özellikle erkekler engelleyemez bu dürtüyü bazen kadınlar gibi,benım fıkrım bu en azından.Çok üzerinde durma derim soğuk davranması da normal bikaç güne düzelir,sen biyere misafirliğe gitsen karşında koca bi tepsi baklava olsa sen bi dilim ağzına atacakken arkadaşın azarlasa seni dokundurmasa bile bi dilimine bile sen de ona soğuk davranırsın hele ki samimiyseniz :) düzelir emin ol aranız..

ismael
02-09-2011, 11:45 PM
desperado54, baklava olayını muhteşem bir anlatım şekli olmuş :)

ceren.sedef, Bana göre sen doğrusunu yapmışsın...

desperado54
02-09-2011, 11:51 PM
Eyw ismael ;) E öyle değil mi ama abi...top atılmasını bekleyen oruçlu gibi zifaf gecesine şafak saydırırsan erkeğe olacağı o :) yapmayalım lütfen :D
adamın üzerine gitme ceren sedef,ben gerçekten sana değer verdiğine eminim ;) hiç de kafana takma lütfen ilerde gülerek hatırlayacaksın umarım bunları...

misyonix
03-09-2011, 12:55 AM
sen önce türkçeyi öğren.

defne
03-09-2011, 01:10 AM
denemeye çalışmamış bence, sadece içinden öyle davranmak geldiği için öyle yapmış, zaten zorla yapmadım istediğim için de demiş.
annenin bilmesi birgün seni terketmeyeceği anlamına da gelmez ayrıca.
hem olay daha resmiyete binmedi diyorsun, hem ev boştu,biz yalnızdık diyorsun. her ne kadar aileleriniz tanışıyor da olsa, evleneceğin kişi de olsa, en azından nişanlanmadan sizin eve gelmesi ne kadar doğru tartışılır.
ayrıca bir öyle, bir böyle davranıyormuş. insan biraz sabit karakterli olmalı, ya da morali bozuk olsa dahi, seni niye tersliyor.
olumsuz konuşmakistemem ama madem sormuşsun uzun sürer mi ilişkimiz diye, kişisel görüşüm fazla uzun sürmeyeceği yönünde.

ceren.sedef
03-09-2011, 06:34 PM
açtığım konuuyu nasıl silebilirim

ceren.sedef
03-09-2011, 06:43 PM
peki konunun içeriğini nasıl değiştirebilirim

ceren.sedef
03-09-2011, 07:30 PM
çoom teşkkür allah razı olsun