PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aşk ruhumu çürütüyor...

corpse bride
29-04-2011, 03:03 PM
yaşadığım hayatın üçte birini onu severek geçirdim. sevmeyi onda öğrendim, ilk ona aşık oldum. onu unutmak için başka çk kişileri sevmeyi denedim ama olmadı. sadece onu seviyorum birtek o benim AŞK'ım olabiliyor. 6 yıl önce karşılaştık, ilk okuldan sonra ayrı liselere gittik, üniversitelerimizin aynı olması için o kadar çok dua ettim ki ve oldu! okula gideceğim haftadan önce öğrendim ve çok şaşırdım! bir yandan dünyalar benim oldu bir yandan çekeceğim ızdırabı düşündüm. onu gördükçe damarlarımda kan değil lav akıyordu sanki. bir hafta boyunca ağladıktan sonra geldi çattı o gün. üniversitede ilk sabah, ümitlerle dolu neşeli adeta yıldız gibi parlayan bir genç kız olarak başlangıcı yaptım. onu hiç görmemeye çalıştım. oda beni...karşılaşıp yüz yüz bakınca, asansörde karşılaştığım yabancı bir çocuk gibi merabalaştık ve ayrıldık. aşkıma zincir vurmuştum, onu bastırıyordum. günler geçtikçe başka bir çocukla yakınlık kurmaya başladım, avunuyordum aslında onu hiç sevmiyordum. ve böyle bir ilişkinin çok sürmeyeceği kesindi, ayrıldık. uzun süre kendime gelemedim onu hiç düşünmüyordum, henüz beni düşündüren yakın geçmişteki ayrıldığım çocuktu, avuntumdu. o avuntu beni bir süre semeleştirdi, bir esintiye kapılıp uzun süre sarsıldım (meğer bu sarsıntı depresyon denen menetmiş). çok sürmedi, toparlanmam gerektiğine inandırdım kendimi, 3ay akan gözyaşımı durdurdum, silkindim her zmnki gbi makyajımı yaptım ve kendime güvenen duruşumla okula geri döndüm. ama herşey çok farklıydı, arkadaşlarım, sevdiklerim... hiçbiri etrafımda kalmamıştı. ama değişmeyen bir tek şey vardı O! bana her zaman dürüst davrandığı için minnettarım ona. beni sevmiyordu ve bunu apaçık belli ediyordu her zaman. ben onu unutmaya çalıştım ama hayır, ona öylesine kapıldım ki, ruhum önünle öyle bütünleştiki, 6 yıl, o benim ebedi aşkım olacak sanırım. o beni sevmezse ben başkasıyla olamam! bu kadar imkansızmı???karakteri benle bu kadar benzediği halde beni nasıl sevmez! ve artık onun yakınındayken bu kadar uzak olmaya dayanamıyorum...

kimene
29-04-2011, 03:09 PM
way be :tinysmile_aha_t:

corpse bride
29-04-2011, 03:09 PM
yani?..........
.....:tinysmile_cry_t::tinysmile_cry_t:.....

corpse bride
29-04-2011, 03:12 PM
peki bir önerin varmı??:S
üzüldüm hikayene...

kimene
29-04-2011, 03:16 PM
peki bir önerin varmı??:S

seviyosan git konuş bence:tinysmile_shy_t:

corpse bride
29-04-2011, 03:19 PM
onun her kararına saygım sonsuz fakat en başta beni ümitlendiren oydu. ve bilemiyorum 6 yıl öncesinden yana değişen birşeyler olabilir diye düşünüyorum.oda haklı sevmek zorunda değil...arkadaşlarım ona göre çok daha fazla(güzel ve zeki)olduğumu söylüyorlar ama yinede o beni sevmiyor.nefsimi zorlayan bir durum bu ve illaki bu durum başkalarının da başına gelmiştir.onlar nasıl atlattı acaba??
kendimi çocuğun yerine koydum...sevmediğim biri bana çok aşık...sanırım bende onun gibi dürüst olurdum..sen acı çekiyorsun diye seninlebirlikte olmaması ne büyük bi dürüstlük.....

corpse bride
29-04-2011, 03:21 PM
seviyosan git konuş bence:tinysmile_shy_t:

6 yıl önce denedim apaçık sevmiyorum olmaz dedi. ve lise 1 ve 2de defalarca mesaj attım cevap vermedi, gururumu asla ezdirmeyen bir kız olarak elimden geleni yaptım fakat olmuyor. ama aşk bu onu görmezlikten gelemiyorum ve nasıl atlatacağımı bilmiyorum:((

kimene
29-04-2011, 03:29 PM
belki bu konu sende hırs yapmış olabilir...belki elde ettiğinde..geçicek bu toz pembe iksir...kızsal bi hırs olabilir mi ?

kızsal değil de insansal bi hırs bence. kaçar kovalanır kuralı gene devrede. insan kabullenemiyor ve gönül hep senin olmayanı istiyor. keşke bunun bi iksiri olsa. sen 6 senedir çekiyormuşsun. allahım benim daha gidecek çok yolum var üffff:tinysmile_aha_t:

corpse bride
29-04-2011, 03:30 PM
bi ara o tür bir takıntı olduğunu düşündüm fakat kendimi sınadım defalarca eminim bunun adı aşktan başka bir şey olamaz...ona ulaşmak değil gayem onunla sonsuzu paylaşmak:(
belki bu konu sende hırs yapmış olabilir...belki elde ettiğinde..geçicek bu toz pembe iksir...kızsal bi hırs olabilir mi ?

kimene
29-04-2011, 04:09 PM
"Vuslat aşkı bitirir.Leyla ile Mecnun'da bile Mecnun Leyla'yı bulana kadar müthiş bir aşk ile arar fakat bulduğunda Leyla'nın karşısında sen leyla isen içimdeki leyla kim der. Yani aşıklar kavuşamazsa var olan aşk daha da büyük olacaktır,birbirlerini görmedikleri için tasavvur edeceklerdir,aşık olduğu için bütün güzellikleri,iyilikleri sevdiğine adayacaklardır.Ta ki vuslat anına kadar,vuslat anında aşk hemen bitmeyecektir tabii ki;ama aradan geçen zaman belki 1 yıl belki ∞ yıl aşkı bitirecektir."

corpse bride
29-04-2011, 04:21 PM
aslında vuslat aracı o aşık olduğun beden aracı ama asıl kulun amacı hakiki aşk!bende aşık olmayı öğrendim sıra kavuşmak ve sonra o aşkla fenafillaha ulaşmaktır yani senin bitiş dediğin nokta asıl başlangıcımız olacak:)inşallah...
"Vuslat aşkı bitirir.Leyla ile Mecnun'da bile Mecnun Leyla'yı bulana kadar müthiş bir aşk ile arar fakat bulduğunda Leyla'nın karşısında sen leyla isen içimdeki leyla kim der. Yani aşıklar kavuşamazsa var olan aşk daha da büyük olacaktır,birbirlerini görmedikleri için tasavvur edeceklerdir,aşık olduğu için bütün güzellikleri,iyilikleri sevdiğine adayacaklardır.Ta ki vuslat anına kadar,vuslat anında aşk hemen bitmeyecektir tabii ki;ama aradan geçen zaman belki 1 yıl belki ∞ yıl aşkı bitirecektir."

psikolojikuye
29-04-2011, 06:15 PM
yazık, beynini dagıt ama oyle boncuklarla kolye yapma hobisi kesmicek şoyle satanizm gibi sert ideolojilere yonel. ama benim yorumum şu: çok yazık, acıdım resmen.

corpse bride
29-04-2011, 07:02 PM
what! neden bahsediyorsun dostm??
yazık, beynini dagıt ama oyle boncuklarla kolye yapma hobisi kesmicek şoyle satanizm gibi sert ideolojilere yonel. ama benim yorumum şu: çok yazık, acıdım resmen.

eesc
29-04-2011, 07:32 PM
Peki 6 yıl boyunca ona hep aynı hislerimi yaşadın hiç sönmedi mi?yoksa söndü sen onu görüncemi yeniden alev aldı .eğer böyleyse biraz bekle tekrar ona karşı hissizleştiğini görüceksin..

corpse bride
29-04-2011, 07:40 PM
hep aynıydı...hiç bitmedi!
Peki 6 yıl boyunca ona hep aynı hislerimi yaşadın hiç sönmedi mi?yoksa söndü sen onu görüncemi yeniden alev aldı .eğer böyleyse biraz bekle tekrar ona karşı hissizleştiğini görüceksin..

lagrima
29-04-2011, 10:13 PM
bunun aşk olduguna eminmisin? bence sende takıntı haline gelmiş.. kendini sınadıgını söylüyorsun ama bir yerlerde yanlışın var.. umarım en kısa zamanda kurtulursun ama istemen lazım.. zor

NurKnylı
29-04-2011, 10:21 PM
Birazcık sıkıntılı gördüm seni ne zaman geçer bilmem ama ,geçecek emin ol bundan
6 yıldır geçmedi şimdi mi geçecek diyeceksin ? bir gün o da olacak emin olabilirsin aşk görecelidir yaşanır ve bitter.
Ya da hiç başlamaz fark ettirmeden gelir ve gider.
Bir söz var katilini , yar saymaktır aşk diye
Ruhunu bu kadar zedeliyorken ve sen bu kadar seviyorsan yar saydığın kişi aslında bir katildir her geçen gün seni tüketir.
bunları düşünerek hareket et.

mia
30-04-2011, 12:57 AM
ona kavuşsan içindeki onu o bile dolduramaz emin ol.. altı üstü bir insan de.. yeter 6 sene takıntı ne yapar adama? içinden çürütür..

tamam haklısın.. kolay değil.. hele de insanın duyguları sapıtmışken..

ama sevilmeyi bu kadar hakeden biri var ortada.. ondan da fazla.. sen!! kendini onu sevdiğinden daha çok sev.. sev ki beynin acına son versin....

sizobiponeo
30-04-2011, 04:58 AM
Sen hikayen benimkinden daha kotu olamaz !!! Ben yillardir evli sevgi sevkat gormeyen ve esim den siddet goren birisiyim !!!
Bende alti once kardesimin en samimi oldugu arkadasina asik olum gorur gormez onu içim bir hos oldu , yazisiyorduk ama 1 HAFTAdir yazismiyoruz !!! O beni çok sevdigini soyluyor ve bende onu çok seviyorum ama askimiz yasak çunki evliyim ama bosanacagim onun için degil kemdim için çunki esim siddet uyguluyor !!! Bende her gun sevgilimi dusunup agliyorum o kadar seviyorum ki hiç boyle asik olmadim onu gorunce dilim tutuluyor , bacaklarim ellerim titriyor garip bir duygu !!!

Senin durumun kötü... Yıllardır böyleysen baya kötü... Sen kendine çok yanlış yapmışsın.......