PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nedir Bu Başıma Gelenler ! Bunaldım kendimi çok kötü hissediyorum... (Sevgilim)

SadeceBirAşkMağduruyum
12-04-2011, 06:49 PM
Merhaba öncellikle herkese. Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi bunaldım :(
Benim çıktıgım bir kız vardı 7 ay önce. Biz bu kızdan ayrılmıstık. Fakat normal bir ayrılık olmadı. Ayrdılıktan sonra yaklasık 6-7 kere daha ayrılıp barıstık. Onu gerçekten çok seviyordum.. Ama o beni hep üzdü. Hep kandırdı. En son olarak baska biriyle çıktı tabi bu doğal hakkı. Onla bir şekilde öpüşmesi,elini tutması aklıma geldikce kendiim her gece yastıgın altında boguyuordum. sokaklara cıkıyordum duvarları tekmeliyordum. Resmen delirmiştim. Allaha şükür zorda olsa bunları atlattım. Arkadaş yardımı ile.
Şimdi eski sevgilim yaklasık 1 ay önce ayrılmıs sevgilisinden. 2 hafta önce bana mesaj attı konusuyorduk sıradan. Naber napıyosun filan. Fakat 2 gün önce bana tecavüze ugradıgını söyledi. Okul cıkısında bunu kacrıp tecavüz etmişler. Gerçekten ağlıyorum her gece arkadaşlar. Ama ben şübheliyim yine ne kadar dogru diyor die. çünkü hep yalan söylüyordu ya buda yalansa die. Sizler uzmansınız. Tecavüze ugrayan bir kız (yaşı 16) aynı gün içi hatta ugradıgını söyledikten 1 saat sonra bana mesaj atarak bunu söylüyor. Sizce normalmidir. Kendini bana karsı cok yakın hissediyordu eskidende. Herşeyini anlatırdı. daha annesine ablasına bile söylemio. Banada kimseye söyleme diyo böyle birşeyi. Artık beni kimse almaz vb. şeyler dio. bende morali düzelsin die ben varım filan diyorum hep güldürmeye calısıyorum. Bugun bulustuk her zaman gülen neşeli olan kız bugun üzgün gibiydi. arada gülüodu. Ben hala şübheliyim ama böyle birşeye ugradımı die. Birde şöyle birşey var bana söylemeden 2-3 gün öncede arkadaşlarına diyormuş çok kötüyüm filan die. ama acıklamıyormus. Bana söylediği günden önce böyle birşey de olmuş olabilir mi ? sonra 2-3 gün geçtikten sonra bana söylemiş olabilir mi ? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum kafayı yicem arkadaşlar allah rızası için. :tinysmile_angry_t::tinysmile_angry_t:

Hatice95
12-04-2011, 06:59 PM
Kizin samimiyetinden suphe ediyorum. Ama ne desem bos. Bilemedim ki simdi:S

fincan
12-04-2011, 07:02 PM
olabilir tabi, ama bende yalan söylediği izlenimini bıraktı. gerçekse polise gitmesi lazım , sen de bunun için ısrar et. ne yapcak bakalım

searchope
12-04-2011, 07:06 PM
Tecavüze uğrar uğramaz 1 saat içinde sana mesaj atması kesinlikle normal değil. Senden önce ki erkek arkadaşıyla böyle bişey yaşıyıp sonra terk edilmiş olabilir acı çekiyor olabilir bence ama durum gerçekten tecavüzse kesinlikle polise gidin cezası 8 - 9 seneden az olmaz hele reşit değilse 20 li yıllar dahi olabilir ve tecavüzcülere hapishanede hep tecavüz ederler kötü davranırlar insan yerine koymaz kıza devlet tarafından psikolog verilir psikolojisi düzelsin diye ailesi de yarın bi gün öğrenceğine şimdiden öğrensin daha iyi.

kimene
12-04-2011, 07:06 PM
Merhaba öncellikle herkese. Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi bunaldım :(
Benim çıktıgım bir kız vardı 7 ay önce. Biz bu kızdan ayrılmıstık. Fakat normal bir ayrılık olmadı. Ayrdılıktan sonra yaklasık 6-7 kere daha ayrılıp barıstık. Onu gerçekten çok seviyordum.. Ama o beni hep üzdü. Hep kandırdı. En son olarak baska biriyle çıktı tabi bu doğal hakkı. Onla bir şekilde öpüşmesi,elini tutması aklıma geldikce kendiim her gece yastıgın altında boguyuordum. sokaklara cıkıyordum duvarları tekmeliyordum. Resmen delirmiştim. Allaha şükür zorda olsa bunları atlattım. Arkadaş yardımı ile.
Şimdi eski sevgilim yaklasık 1 ay önce ayrılmıs sevgilisinden. 2 hafta önce bana mesaj attı konusuyorduk sıradan. Naber napıyosun filan. Fakat 2 gün önce bana tecavüze ugradıgını söyledi. Okul cıkısında bunu kacrıp tecavüz etmişler. Gerçekten ağlıyorum her gece arkadaşlar. Ama ben şübheliyim yine ne kadar dogru diyor die. çünkü hep yalan söylüyordu ya buda yalansa die. Sizler uzmansınız. Tecavüze ugrayan bir kız (yaşı 16) aynı gün içi hatta ugradıgını söyledikten 1 saat sonra bana mesaj atarak bunu söylüyor. Sizce normalmidir. Kendini bana karsı cok yakın hissediyordu eskidende. Herşeyini anlatırdı. daha annesine ablasına bile söylemio. Banada kimseye söyleme diyo böyle birşeyi. Artık beni kimse almaz vb. şeyler dio. bende morali düzelsin die ben varım filan diyorum hep güldürmeye calısıyorum. Bugun bulustuk her zaman gülen neşeli olan kız bugun üzgün gibiydi. arada gülüodu. Ben hala şübheliyim ama böyle birşeye ugradımı die. Birde şöyle birşey var bana söylemeden 2-3 gün öncede arkadaşlarına diyormuş çok kötüyüm filan die. ama acıklamıyormus. Bana söylediği günden önce böyle birşey de olmuş olabilir mi ? sonra 2-3 gün geçtikten sonra bana söylemiş olabilir mi ? Lütfen yardımlarınızı bekliyorum kafayı yicem arkadaşlar allah rızası için. :tinysmile_angry_t::tinysmile_angry_t:

seni ve eski sevgilini ne kadar tanımasam da. bence şu anda o aşk acısı çekiyor. ve bu aşk acısını atlatmak için seni kullanmayı düşünüyor. çivi çiviyi söker hesabı yani. kanma arkaşım. kendisine acındırmak seninle yeniden sevigili olup senden sonraki sevgilisinden kaynaklanan aşk acısı unutmak için elinin altındaki seni kullanıyor. insanlar buna yedekte tutma diyor. eğer senden sonraki sevgilisiyle yeniden barışırsa seni bir kalemde tekrar silecektir. ve bil bakalım olan olan kime olacak. yine sana olacak. sen acı çekeceksin o mutlu olacak. eğer gerçekten tecevüze uğramışsa da bu söylediklerimi boşver. allah yardımcısı olsun. fakat bir suçu saklamak kanunlara göre suçtur. savcılığa bildimeniz gerekiyor...

Abalı
12-04-2011, 07:33 PM
Kızın yaşı 16 ise senin de yaşın o civarlardadır. Yani ikiniz de çocuksunuz...

Yaşın biraz ilerlediğinizde bu anlattıklarının komik olduğunu zaten kendin de görürsün. Şimdilik kafana takma bunları. Hem aynı kıza takılıp kalmanın sebebi ne ki? Çevrende ve okulunda bir sürü kız vardır, o kadar kız varken ısrarla birine takman mânâsız...

Ayrıca kimse 16 yaşındaki bir kızı kaçırıp tecavüz etmez. İlgini çekmek için söylemiş olduğu basit bir yalandır bu...

SadeceBirAşkMağduruyum
12-04-2011, 07:39 PM
Dedikleriniz çok mantıklı . Bende şübhe ediyorum zaten dediğim gibi.
Baska kız cok var çevremde hemen bugun biriyle çıkarım istesem. Ama bilmiyorum arkadaslar cok baglandım ona. Ya dogruysa.. Ben yaşayamam vicdanım müsade etmiyor onu şuan bu acıyla bırakmaya. o beni ne kadar bıraktıysa..

Hatice95
12-04-2011, 07:47 PM
Biriyle cikabilecek olmanda ne var anlamiyorum bu mantigi. Neyse o kiz konusunda da zor olsa da seviyo olsan da oyununa gelme derim. Once saglam karakterli olmayi ogrensin

SadeceBirAşkMağduruyum
12-04-2011, 07:52 PM
Yanlış anladınız.. Arkadaş demiş çevrende başka bir kız yokmu filan. onun için dedim. zaten amacım sadece cıkmak olsaydı cıkardım.
Off çok haklısınız :(

Hatice95
12-04-2011, 08:03 PM
Bence de daha cok erken. Donup baktiginda sacmaligin daniskasi oldugunu goruceksin. Ona inanmadigini ve artik konusmak istemedigini soyle. Hayatini mesgul eden insanlara hayatinda yer verme. Kararli ol. Soyle gitsin. Ne kaybediceksin? 16yasinda tecavuze ugradigini soyleyen yalanci bi kizi mi?!

SadeceBirAşkMağduruyum
12-04-2011, 08:17 PM
Çok haklısınız. Peki neden böyle oluo. Çok mu safım ben.

kimene
12-04-2011, 08:20 PM
ve sorun en büyük tuzağa bekarete gelir tıkanır. sen şimdi ona acıyorsun ve kabul ederim bu başına gelen şeyi gibi düşünüyorsun. bekaret zor bir konu. bunu kendine sormalısın bu bekaret senin için bi sorun mu değil mi? ilerdeki en ufak bir tartışmanızda bekareti kızın kafasına kakacaksan bırak herkes kendi yoluna gitsin. zor bu dünyada yaşamak....

kimene
12-04-2011, 08:29 PM
Çok haklısınız. Peki neden böyle oluo. Çok mu safım ben.

saf değilsin güzel kardeşim sadece tecrübesizsin. ama malesef ki bunlar tecrübe edinilerek öğrenilen şeyler. takmamak lazım kafaya fazla. yaşın daha çok küçük. herşeyi oluruna bırak ve derslerine ver kendini. bu yaşta bunları yaşaman aslında çok büyük bi şans senin için bazı insanları bunları daha büyük yaşlarda yaşayıp depresyona girebiliyorlar. sen şanslısın umarım bunu kolay atlatırsın. ve ders alırsın

SadeceBirAşkMağduruyum
13-04-2011, 01:37 PM
Saolun arkadaşlar. Şu saatten sonra telefondan engelledim onu. Emin olmaya başladım öyle birşey olmadığından. Yani % 75 öyle birşey var diyordum kendime. Şimdi bu % 10'a filan indi. Çünkü mesaj atıyodum cevap vermiodu. verince of filan diodu sabah. bende sana inanmstm vb filan dedim engellym seni dedim. tam engellicektim mesaj attı. engellemeye gücün yetmez beni dedi. o mesajı son aldım ve engelledim telefondan. sms atsada gelmicek. acmayıda düşünmüyorum.

Şimdi şöyle bir sorunum var arkadaşlar; evet böyle birşey olmadı var sayıyorum. Tecavüz vb gibi birşey olmadı..

Peki bu kız neden bu kadar karaktersiz. Neden yalan söylüyor ki ? Deseydi bana cok kötüyüm ondan ayrldm. Kimsem yok vb. ben yine yardım ederdim onu vicdansız degilim.